Moderné spotrebiče do domácnosti

Už dávno neplatí, že domáce spotrebiče vyzerajú všetky rovnako nudne, musí iba splniť jeden účel a dosť. Či už je to mop na vytieranie, vysávač, kuchynský robot, osobné váha a čokoľvek ďalšieho.

Kreatívne pomocníci do domácnosti aneb nový kabátik pre spotřebičeDnes možno všetky domáce pomocníkov pasovať na prvotriedne asistentov, ktoré sa oplatí mať po ruke. A mnohokrát je ani nemusíme ukrývať pred zrakmi ostatných. Ich dizajn je tak jedinečný, že môžu plniť dekoratívnu funkciu. Mop dnešnej doby už nemusí byť nevábne vyzerajúce nožičku na kuse tyče, ale dômyselný pomocník, ktorý môže stáť niekde v kúte ihneď po ruke. Rovnako tak nie je nutné ukrývať do útrob kuchynskej linky mixér, odšťavovač, krájač a ďalšie.

Kuchynské spotrebiče v dekoratívnom kabátiku

Aj taká sušička ovocia, húb a bylín je výborne vyzerajúcim pomocníkom. Domácnosť vďaka týmto spotrebičom ihneď ožije. Možno si kladiete otázku, kam všetky tieto domáce spotrebiče umiestniť v prípade, že máte malinkú kuchyňu. Pamätajte, že nábytok nemusí vždy stáť len na nožičkách. Dômyselné policové regály umožňujú mať túto parádu nielen na očiach, ale kedykoľvek po ruke a k dispozícii. A teraz príde to najlepšie – farby sú korením každého interiéru. Jedlo bez korenia nebude chutné a rovnako tak interiér bez farieb bude mdlý. Práve farby dotvárajú tú pravú domácu atmosféru. Samozrejme nič sa nemá preháňať, ale niekoľko pestrých doplnkov vám určite štýl nepokazí, ba naopak.

Farebné kuchynské spotrebiče

Čo by ste povedali farebným či vzorovaným spotrebičom? Ponuka vzorovaných a farebných spotrebičov je najširšia práve v oblasti kuchynských pomocníkov. Avšak to neznamená, že takýto rádiobudík na vašom nočnom stolíku musí byť nudný. Ale späť do kuchyne. Tá pestrosť je daná hlavne tým, že sa práve tu nachádza najviac elektrických prístrojov z celej domácnosti. Na výber sú jednotlivé kúsky, ale aj celej série v jednotnom dizajne i farebnom poňatie.

Retro dizajn opäť na scéne

Ruka v ruke s farebnosťou sa vracia opäť na scénu retro dizajn. Oblé tvary pôsobia veľmi príjemne i elegantne. Lednice i umývačky v tomto štýle vyzerajú robustne a stávajú sa dominantou miestnosti. Skoro to vyzerá ako by si farby nerozumeli s hranatými tvarmi chladničiek 80. rokov, kedy dominovali skôr biele spotrebiče. Ale farebnosť sa skrátka ľahko aplikuje na oválne a oblé tvary spotrebičov o dve dekády starší. Tie však pôvodne neboli farebne tak divoké. Prevládali krémovej, béžovej či biele spotrebiče. Využite preto skvelého spojenie moderných technológií, úžasných farieb a retro dizajn. Spojenie je to vskutku veľmi plodné. Domáce spotrebiče nemusí byť nudné a rozhodne je nemusíte ukrývať pred zrakmi ostatných – ba naopak. Pochváľte sa s nimi.

Domáce elektro

Čistenie kanalizačných sietí

Všetky odtokové potrubia v dome sú napojené na kanalizáciu a ich upchatie je nepríjemná udalosť, ktorá sťažuje život. Z akéhokoľvek odpadu sa kanalizácia časom upchá, čo si vyžaduje okamžité čistenie. Domáce metódy sú neúčinné, preto je na tento účel určené profesionálne vybavenie, ktoré prerazí rokmi nahromadenú špinu. Pomocou moderných technológií ponúkame rýchle čistenie kanalizácie v Trenčianskom […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Výhody elektrického radiátora

Vykurovacie systémy sa v posledných rokoch vyvinuli s obrovským posunom od plynových k elektrickým vykurovacím systémom. Elektrické radiátory sú moderným a obnoviteľným riešením poskytujúcim bezproblémové vykurovanie, aké sú však kľúčové výhody elektrických radiátorov? EfektívnosťElektrické radiátory sú vysoko účinné a premieňajú 100 % elektriny na teplo, na rozdiel od plynového systému, kde teplo môže unikať komínom. […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Elektronické cigarety sú trendy

Klasické fajčenie spôsobovalo mnohé zdravotné problémy. Aj preto fajčenie klasických cigariet už nie zdravé a je to tiež spoločensky neprípustné. Elektronické cigarety (e-shisha) sú trend, ktorý nahrádza klasické cigarety. Veľa súčasných fajčiarov nedokáže prestať s fajčením a  sú potrebné alternatívne prístupy. Elektronické cigarety sú jedným zo žiadaných alternatívnych prístupov. E-shisha je vlastne elektronické zariadenie, ktoré vytvára nikotínový aerosól […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: