Moderné spotrebiče do domácnosti

Už dávno neplatí, že domáce spotrebiče vyzerajú všetky rovnako nudne, musí iba splniť jeden účel a dosť. Či už je to mop na vytieranie, vysávač, kuchynský robot, osobné váha a čokoľvek ďalšieho.

Kreatívne pomocníci do domácnosti aneb nový kabátik pre spotřebičeDnes možno všetky domáce pomocníkov pasovať na prvotriedne asistentov, ktoré sa oplatí mať po ruke. A mnohokrát je ani nemusíme ukrývať pred zrakmi ostatných. Ich dizajn je tak jedinečný, že môžu plniť dekoratívnu funkciu. Mop dnešnej doby už nemusí byť nevábne vyzerajúce nožičku na kuse tyče, ale dômyselný pomocník, ktorý môže stáť niekde v kúte ihneď po ruke. Rovnako tak nie je nutné ukrývať do útrob kuchynskej linky mixér, odšťavovač, krájač a ďalšie.

Kuchynské spotrebiče v dekoratívnom kabátiku

Aj taká sušička ovocia, húb a bylín je výborne vyzerajúcim pomocníkom. Domácnosť vďaka týmto spotrebičom ihneď ožije. Možno si kladiete otázku, kam všetky tieto domáce spotrebiče umiestniť v prípade, že máte malinkú kuchyňu. Pamätajte, že nábytok nemusí vždy stáť len na nožičkách. Dômyselné policové regály umožňujú mať túto parádu nielen na očiach, ale kedykoľvek po ruke a k dispozícii. A teraz príde to najlepšie – farby sú korením každého interiéru. Jedlo bez korenia nebude chutné a rovnako tak interiér bez farieb bude mdlý. Práve farby dotvárajú tú pravú domácu atmosféru. Samozrejme nič sa nemá preháňať, ale niekoľko pestrých doplnkov vám určite štýl nepokazí, ba naopak.

Farebné kuchynské spotrebiče

Čo by ste povedali farebným či vzorovaným spotrebičom? Ponuka vzorovaných a farebných spotrebičov je najširšia práve v oblasti kuchynských pomocníkov. Avšak to neznamená, že takýto rádiobudík na vašom nočnom stolíku musí byť nudný. Ale späť do kuchyne. Tá pestrosť je daná hlavne tým, že sa práve tu nachádza najviac elektrických prístrojov z celej domácnosti. Na výber sú jednotlivé kúsky, ale aj celej série v jednotnom dizajne i farebnom poňatie.

Retro dizajn opäť na scéne

Ruka v ruke s farebnosťou sa vracia opäť na scénu retro dizajn. Oblé tvary pôsobia veľmi príjemne i elegantne. Lednice i umývačky v tomto štýle vyzerajú robustne a stávajú sa dominantou miestnosti. Skoro to vyzerá ako by si farby nerozumeli s hranatými tvarmi chladničiek 80. rokov, kedy dominovali skôr biele spotrebiče. Ale farebnosť sa skrátka ľahko aplikuje na oválne a oblé tvary spotrebičov o dve dekády starší. Tie však pôvodne neboli farebne tak divoké. Prevládali krémovej, béžovej či biele spotrebiče. Využite preto skvelého spojenie moderných technológií, úžasných farieb a retro dizajn. Spojenie je to vskutku veľmi plodné. Domáce spotrebiče nemusí byť nudné a rozhodne je nemusíte ukrývať pred zrakmi ostatných – ba naopak. Pochváľte sa s nimi.

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: