Všetko o klimatizácii do obývacej izby

V spoločenskom priestore domu či bytu trávime množstvo času. Preto je veľmi dôležité, aby sme sa v tomto priestore cítili príjemne a komfortne.  Ideálna klíma je dôležitá pre vás, vašu rodinu, priateľov, ale aj pre vašich domácich miláčikov.

Klimatizácie efektívne chladia, ale sú tiež efektívnym riešením kúrenia, ktoré môže výrazne znížiť vaše účty za vykurovanie.

Pri výbere klimatizácie pre obytný priestor, treba zohľadniť viacero dôležitých faktorov. Je to veľkosť, usporiadanie a využitie miestnosti. Podľa týchto aspektov treba vybrať optimálnu klimtizačnú jednotku. Ak si nie ste istý výberom vhodného typu, je dobré sa obrátiť na experta, ktorý odporučí inštaláciu optimálnej klimatizačnej jednotky.

Multi split klimatizačná jednotka

Ak potrebujete skutočne výkonné chladenie pre viac ako jednu izbu, potom je pre vás multi split klimatizačný systém najlepšou voľbou. Dôvodom je to, že môžete mať viac vnútorných jednotiek a len s jedným externým kondenzátorom. To je účelné pre stavebné povolenie a má tiež estetický význam.

Nástenné klimatizačné jednotky sú najbežnejšie jednotky používané v obývacej izbe. Hlavnou výhodou je, že steny sú vždy najlacnejšou variantov pre inštaláciu, sú tiež ľahko dodatočne vymaľovateľné.

Všetky klimatizačné jednotky inštalované špecializovanou firmou sú tiché, čo znamená, že nebudú rušiť pri bežnej komunikácii, či sledovaní televíznych programov.

Existujú prémiové dizajnové nástenné klimatizácie, napríklad z radu Mitsubishi Premium. Sú o niečo drahšie, ale vyzerajú skvele.

Moderné technológie

Sprievodca inteligentnou domácnosťou

Domy sú čoraz inteligentnejšie. S rýchlym nárastom technológie domácej automatizácie spotrebitelia začleňujú do svojich domovov zariadenia a systémy pre inteligentné domácnosti. Automatizačná technológia sa v posledných rokoch výrazne rozvinula so zavedením digitálnych hlasových asistentov, inteligentných zámkov a mnohých ďalších systémov a zariadení. V tomto sprievodcovi technológiou inteligentných domácností preskúmame vzostup technológie, zariadenia, riziká a mnoho ďalších tém. […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Tepelná izolácia: ako ju vylepšiť

Že je tu zima! Myslíte si, že váš domov neudrží teplo vo vnútri? Alebo že počas letných mesiacov uniká z klimatizácie chlad? Ak je vaša nehnuteľnosť staršia ako 40 rokov, je veľmi možné, že tepelný výkon nie je najvhodnejší. V súčasnosti máme nové materiály a nové techniky, pomocou ktorých dokážeme veľmi jednoduchým spôsobom zatepliť váš […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Predstavujeme vám riadené inteligentné vetranie

Horúce letá či, naopak, chladné zimné počasie a s tým spojené vysoké ceny energií nás nútia hľadať riešenia, ktoré sú efektívne, jednoduché, ale hlavne inteligentné. Presne takto by sa dalo zadefinovať aj inteligentné riadené vetranie s automatickým ovládaním cez smartfón. Predstavíme vám jeho výhody. Vetrajte účelovo, dostatočne a efektívne Vetranie cez okno, ako ho všetci dobre poznáme, v sebe […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: