Byliny proti negatívnej energii

Bylinky, ktoré majú moc zbaviť nás negatívnych energií a zlých vplyvov sú základom mnohých magických rituálov, terapeutických esenciálnych olejov a vykurovacích zmesí. Nahliadnite do tajov našich babičiek, indiánskych šamanov a starodávnych nositeľov múdrosti.
BAZALKA:
 

Bazalka je symbolom plodnosti. V Taliansku je táto bylinka známa aj ako symbol lásky, pretože listy bazalky sa podobajú srdcu. Basil deva (duch rastliny) je ochrancom rodiny a a pár kvapiek roztoku bazalkového oleja v aróma lampe vám pomôže zbaviť domov zlých astrologických vplyvov a negatívne energie. Bylinka vytvára pozitívne vibrácie a ľudia jej často nosia na pomoc pri rokovaní s inými ľuďmi. Bazalka stimuluje myseľ človeka i zvieraťa a vyvoláva pocit šťastia. Otvára srdcovú čakru a vymaže energiu pohybu medzi srdcom a rukami. Bazalkový olej je tiež spojený s jasnovidectvom, veštením a poctivosťou.
BIELA ​​ŠALVIA:
 

Biela šalvia sa používa už tisícky rokov pre jej neutralizačné účinky. Dymom z bielej šalvie čistili indiáni svoje obydlia a sväté miesta od negatívnej energie. Šalvia uvoľňuje do vzduchu záporné ióny, ktoré môžete nájsť vo vzduchu po búrke alebo pri oceáne. V starom Grécku a Ríme sa tradovalo, že dym odovzdáva múdrosť a duševnú bystrosť. Dym biele šalvie vám pomôže prečistiť vašu domácnosť a zbaviť miestnosť zlých emočných energií. Ak potiahnete dym jemne okolo vášho tela a aurického poľa, môžete neutralizovať všetky negatívne energie.
fenikel:
 

Fenikel je spájaný s dlhovekosťou a dodáva odvahu a silu. Taky odpudzuje negatívne energie a poskytuje tak ochranu ľudskému energickému poli. Zároveň posilňuje aj imunitu organizmu. S cieľom chrániť pred zlom a kúzlami sa dávali vetvičky feniklu nad domové dvere, alebo zasúval do kľúčových dierok. Fenikel symbolizuje, hrdinstvo, víťaztve, silu, mužnosť. Fenikel taky “čistí” a posilňuje oči a má mnoho liečivých účinkov, ktoré dnešný výskumy a moderné lekárstvo potvrdilo.
rozmarín:
 

Rozmarín sa používa pri rituáloch a kúzlach podporujúcich lásku, dlhý život a šťastie. Vôňa esenciálnych olejov čistí vedomú myseľ a zlepšuje pamäť. Kvety ruží boli tradične pálené v gréckych chrámoch ako obeť bohov. Horiace rozmarínový olej vyžaruje silné čistiace vibrácie a zbavuje negatívneho pôsobenia vonkajších vplyvov. Rozmarín ako symbol vyjadruje spomienku, pomoc, priateľstvo, vášeň. Zvyšuje duševné schopnosti ako prevencia proti nočným morám. Podporuje spánok.
eukalyptus:
 

Používa sa na očistenie miestnosti alebo domu pred negatívne duševné energiou. Obzvlášť je vhodný pre ľudí, ktorí zvádzajú verbálne, emocionálne či duševnej súboja. Eukalyptový olej je ideálny pre vyčistenie zvyškových energiou.
oregano:
 

Stará sa o šťastie, harmóniu, lásku a pokoj domova. Ochraňuje a napomáha psychickému vývoju. Ako liek sa používa už po stáročia v tradičnej čínskej a európskej medicíne. Užíva sa na liečbu a prevenciu rôznych duševných i fyzických ochorení. Čaj z oregana použite na opláchnutie vonkajších stien vášho domu a vytvoríte tak ochrannú bariéru pred negatívnou energiou.
klinček:
 

Vynikajúca bylinka na podporu hojenia a zvýšenie odvahy človeka. Posilňuje vedomia a pomáha pri získaní dlho stratené spomienky. Klinček je tiež vynikajúci podporná bylina v čeľustnej ortopédie. Spoľahlivo tlmí bolesti zubov a ďasien. Prepája oblasť duševnú s oblasťou fyzickou.
levanduľa:
 

Pridáva sa do všetkých rituálov vzťahujúcich sa k zdraviu, láske a mieru. Levanduľa rozptyľuje depresii a pomáha kontrolovať naše emócie. Vôňa levandule podporuje dobrý spánok, preto sa s obľubou pridáva do náplní vankúšov. 

Prináša šťastie a harmóniu v rodine tým, že poskytuje pokoj. Zaisťuje tiež oddanosť a vernosť vo vzťahoch.
Ylang Ylang:
 

Pridáva sa do všetkých rituálov týkajúcich sa sexu, mieru a lásky. Jeho vôňa a energia je upokojujúce, odstraňuje hnev a negatívne duševné stavy. Vizualizácia ylangu môže byť mocným afrodiziakom.
vetiver:
 

V Indii tiež nazývaný Khus-Khus čistí energetické pole človeka, posilňuje energiu. Ponúka ochranu pred všetkými negatívami. Zvyšuje vitálnu tok ako mentálneho tak emocionálneho charakteru. Symbol vetiveru predstavuje pokoj, duchovnú ochranu, múdrosť, intuíciu, mier a šťastie. Využíva sa tiež ako vykurovadlo.
Santalové drevo:
 

Zvyšuje duchovnú a fyzickú pohodu žien aj mužov. Svojou vôňou podporuje ochranu, jasnovidectvo, zasvätenia a meditácie. Upokojuje a porovnáva myseľ, dokáže pripraviť telo aj myseľ na sexuálne extázy. Santalové drevo má jeden z najvyšších vibrácií akéhokoľvek oleja, ktorý rezonuje s aspektmi seba, priťahuje najvyšší duchovný vibrácie a umožňuje otvorenie najvyššieho duchovného centra. Napomáha vyrovnanie čakier a zvýšenie duchovného uvedomenia. Umožňuje prúdenie liečivé energie. Vhodné využitie pri meditáciách.

Dekorácie

Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov. Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – […]

čítaj viac...
Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: