Ako zariadiť kancelárske priestory?

Plánujete v blízkej dobe zariaďovať kancelárske priestory a už vás nebaví pozerať rôzne fóra a hľadať inšpirácie? Skúsime si predstaviť zopár inšpirácii, ktoré vás môžu, ale aj nemusia zaujať. Samozrejme, všetko záleží aj od toho, aké priestory máte k dispozícii. Inak sa zariaďuje menší priestor a inak väčší.

Zariadenie malej kancelárie

V prípade, že máte k dispozícii malé kancelárske priestory, dobre viete, že si nemôžete dovoliť experimentovať. V takejto kancelárii vám postačí ergonomický kancelársky nábytok a prístroje, ktoré potrebujete pre prácu (najčastejšie počítač a tlačiareň). Stôl s počítačom ukladajte tak, aby vám do monitoru nesvietilo slnko, nakoľko by ste nevideli na monitor a zničili by ste si oči. Pri výbere kancelárskeho stolu si všímajte materiál, z ktorého je vyrobený. Radšej si kúpte drahší masívny stôl ako lacný drevotrieskový, ktorý vám dlho nevydrží a začne sa šúpať po pol roku používania.

Výraznú investíciu ale nevyžadujú kancelárske kreslá, nakoľko dnes nie je problém kúpiť kvalitné kancelárske kreslo ergonomického charakteru za nižšiu cenu.

Zariadenie veľkej kancelárie

Vo väčšej kancelárii si môžete dovoliť experimentovať. Môžete si dovoliť umiestňovať kancelársky nábytok kde chcete a okrem toho si tam môžete doniesť aj sedačku, na ktorú posadíte svojich hostí, alebo si na nej oddýchnete počas pracovnej doby.

Všeobecné pravidlá

Pre malú, ale aj veľkú kanceláriu platí, aby mal každý člen kancelárie svoj osobný priestor, nakoľko efektivita práce výrazne klesá. Samozrejmosťou každej kancelárie je oživenie v podobe obrazov. Snažte sa ale nepreháňať. Nie ste v galérii. Okrem nábytku budete potrebovať aj police na šanóny a na dokumenty, ktoré potrebujete mať pri sebe. Ako oživenie dobre padne aj nenáročný kvietok.

Pridaj komentár

Nábytok

Ako si vybrať komodu

Chcete si pohodlne a zaujímavo zariadiť spálňu alebo inú izbu a hľadáte inšpiráciu? Začnite s elegantnou komodou! Môžete si k nemu vybrať aj iný štýlový nábytok – policu, skrinku či skrinku a interiér doplníte umiestnením dekoru, košíkov na drobnosti, kytice kvetov alebo niečoho podobného. Komoda sa stane univerzálnym predmetom pre prehľadné uloženie vecí a udržiavanie […]

čítaj viac...
Nábytok

AKO SI VYBRAŤ KVALITNÝ POČÍTAČOVÝ STÔL DO DOMÁCNOSTI?

Kuchynské a písacie stoly sa zásadne líšia od tých, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre počítače. Ak si ceníte pohodlie a staráte sa o svoje držanie tela a zrak, potrebujete počítačový stôl pre váš domov . VÝBER MIESTA PRE POČÍTAČOVÝ STÔL Ak sa už v izbe nachádza písací stôl, môžete ho vymeniť za nový. Ak to neurobíte, budete sa musieť […]

čítaj viac...
Nábytok

Pohovka je neoddeliteľnou súčasťou čakárne

Sedacia súprava pre návštevníkov Dizajn pohovky je podobný ako v domácnosti, čo prispieva k pohodlnej relaxácii a komunikácii. Ako výplň je použitá polyuretánová pena s hrúbkou 140 mm a hustotou 25 kg/m³ (zadná časť), hrúbkou 130 mm a hustotou 30 kg/m³ (sedadlo). Sedadlo je nielen priestranné, ale je vybavené aj vankúšmi s odnímateľnými poťahmi: jedným pre […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: