Vymaľujme si náš každodenný svet – maľované poštové schránky

Aj keď nás moderná doba naučila používať emaily a teda internetové poštové schránky, ešte stále musí mať každý dom a byt svoju vlastnú poštovú schránku.

Určite poznáte bežné plechové schránky, ktoré sú súčasťou vstupnej časti domov a bytových domov. Prvý dojem je často rozhodujúci. A  všedné schránky, ktoré sú často už na pohľad špinavé či poškodené, neurobia ten správny prvý dojem. Maľovaná poštová schránka s motívom tradičných ľudových ornamentov, lúčnych kvetín a vtáčikov privíta Vašich hostí prívetivejšie než všedná plechová.

Ak máte radi netradičný štýl, krásu a potrpíte si na detailoch, môžu aj maličkosti rozhodovať o úspechu, ako bude návšteva vnímať váš interiér.

Originálna poštová schránka napovie o majiteľovi viac ako si myslíte.

Štýlová ručne maľovaná schránka dokáže už na prvý pohľad poodhaliť váš štýl a cit aj pre najmenšie detaily. Hand-made vecičky majú svoje čaro, tak prečo by ste si neurobili radosť prostredníctvom poštovej schránky. Každá je jedinečný originál a Estetický prínos prostrediu, v ktorom sú takéto schránky umiestnené je nesporný.

Malovaneschranky.sk vám prinášajú možnosť vybrať si poštovú schránku prispôsobenú presne vašim predstavám.

Nenašli ste poštovú schránku podľa vašej predstavy? Nevadí – je možné zrenovovať vašu starú poštovú schránku a namaľovať podľa vašej predstavy, alebo nechať priestor fantázii autorke. Takto prispôsobená poštová schránka tak môže ladiť s akýmkoľvek exteriérom. Už od samotného vstupu tak môžete naplánovať váš dokonalý interiér, ktorý sa bude prelínať do exteriéru a navodzovať tak príjemnú atmosféru.

Ak túžite po niečom originálnom, praktickom a krásnom zároveň – maľovaná poštová schránka je pre vás skvelá voľba. Maľovaná poštová schránka je tiež ideálnym darčekom, ak hľadáte niečo neopozerané ak sa chystáte napríklad na kolaudáciu nového domu vašich priateľov alebo na svadbu. Autorka žije v Kremnici a rada pre Vás vytvorí originálny svadobný dar napr. s menom alebo motívom na želanie.

Nechajte sa inšpirovať a namaľujte si tú svoju alebo si vyberte novú maľovanú poštovú schránku na www.malovaneschranky.sk .

 

IMG_20180202_142601 IMG_20180202_162825 IMG_20180205_080039 IMG_20180205_175028 IMG_20180205_175145

Exteriér

Správne krmivo pre jazierkové ryby: Základ zdravia vašich pomerančových obyvateľov

Majitelia zahradných jezírok dobre vedia, že zdravie a vitalita ich vodných obyvateľov závisí od mnohých faktorov, pričom správne krmivo pre jazierkové ryby je jedným z kľúčových. Či už ide o farebné KOI kapry alebo iné druhy ryb, ktoré zdobia vaše jezírko, výber vhodného krmiva je nevyhnutný pre udržanie ich zdravia, vitality a krásy. Tento článok […]

čítaj viac...
Exteriér

Poplastované pletivo je kvalitný plot za dostupnú cenu

Poplastované pletivo s plastovým povlakom je pevný a spoľahlivý materiál na ohraničenie súkromného územia, kvetinových záhonov, záhonov a rekreačných oblastí. Ochráni priestor pred prenikaním túlavých zvierat a vydrží mnoho rokov, výborne sa hodí na úpravu plotov a plotov, zónovanie (pestovanie rastlín, záhonov, záhonov a oblúkov), ako aj ohrady budov. Často sa používa pri stavbe prístreškov […]

čítaj viac...
Exteriér

Ako predísť úhynu rýb v jazierku

Záhradné jazierko môže byť idylickým miestom pre relaxáciu a pozorovanie rybieho života. Avšak nezabúdajme, že za týmto kúskom prírody vo vašej záhrade stojí aj zodpovednosť za zdravie a pohodu rybieho obyvateľstva. V tomto článku sa pozrieme na to, ako minimalizovať úhyn rýb v jazierku, zaistiť im optimálne životné podmienky a bojovať proti rybím parazitom. Úhyn […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: