Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Vymaľujme si náš každodenný svet – maľované poštové schránky

Aj keď nás moderná doba naučila používať emaily a teda internetové poštové schránky, ešte stále musí mať každý dom a byt svoju vlastnú poštovú schránku.

Určite poznáte bežné plechové schránky, ktoré sú súčasťou vstupnej časti domov a bytových domov. Prvý dojem je často rozhodujúci. A  všedné schránky, ktoré sú často už na pohľad špinavé či poškodené, neurobia ten správny prvý dojem. Maľovaná poštová schránka s motívom tradičných ľudových ornamentov, lúčnych kvetín a vtáčikov privíta Vašich hostí prívetivejšie než všedná plechová.

Ak máte radi netradičný štýl, krásu a potrpíte si na detailoch, môžu aj maličkosti rozhodovať o úspechu, ako bude návšteva vnímať váš interiér.

Originálna poštová schránka napovie o majiteľovi viac ako si myslíte.

Štýlová ručne maľovaná schránka dokáže už na prvý pohľad poodhaliť váš štýl a cit aj pre najmenšie detaily. Hand-made vecičky majú svoje čaro, tak prečo by ste si neurobili radosť prostredníctvom poštovej schránky. Každá je jedinečný originál a Estetický prínos prostrediu, v ktorom sú takéto schránky umiestnené je nesporný.

Malovaneschranky.sk vám prinášajú možnosť vybrať si poštovú schránku prispôsobenú presne vašim predstavám.

Nenašli ste poštovú schránku podľa vašej predstavy? Nevadí – je možné zrenovovať vašu starú poštovú schránku a namaľovať podľa vašej predstavy, alebo nechať priestor fantázii autorke. Takto prispôsobená poštová schránka tak môže ladiť s akýmkoľvek exteriérom. Už od samotného vstupu tak môžete naplánovať váš dokonalý interiér, ktorý sa bude prelínať do exteriéru a navodzovať tak príjemnú atmosféru.

Ak túžite po niečom originálnom, praktickom a krásnom zároveň – maľovaná poštová schránka je pre vás skvelá voľba. Maľovaná poštová schránka je tiež ideálnym darčekom, ak hľadáte niečo neopozerané ak sa chystáte napríklad na kolaudáciu nového domu vašich priateľov alebo na svadbu. Autorka žije v Kremnici a rada pre Vás vytvorí originálny svadobný dar napr. s menom alebo motívom na želanie.

Nechajte sa inšpirovať a namaľujte si tú svoju alebo si vyberte novú maľovanú poštovú schránku na www.malovaneschranky.sk .

 

IMG_20180202_142601 IMG_20180202_162825 IMG_20180205_080039 IMG_20180205_175028 IMG_20180205_175145

Exteriér

Prečo používať podložky na cvičenie?

Myslíte to s cvičením doma naozaj vážne a ste odhodlaní dať do toho všetko? Gratulujeme k skvelému rozhodnutiu. Ak sa už začínate obzerať po tom, čo všetko si na svoju novú záľubu zaobstaráte, určite si nezabudnite na nákupný zoznam vedľa športového oblečenia, obuvi, posilňovacieho stroja alebo iných pomôcok podľa toho, čomu sa idete venovať, dopísať […]

Read More
Exteriér

Štýlové doplnky na balkón

Ak máte šťastie na balkón v byte, gratulujeme! Máte najvyhľadávanejší priestor, aký môže dom ponúknuť. Väčšina obyvateľov mesta sníva o súkromnom vonkajšom priestore, aj keď je to len požiarne schodisko. Žiaľ, tento priestor často zostáva nevyužitý alebo slúži na uskladnenie všetkého haraburdia. Bytové balkóny majú veľa dizajnového potenciálu. Či už pracujete so 100 štvorcovými metrami alebo 20 štvorcovými metrami, možnosti […]

Read More
Exteriér

BEZPEČNÉ INVESTOVANIE DO SLOVENSKEJ NEHNUTEĽNOSTI, GENERAČNÉHO KLENOTU S RASTÚCOU HODNOTOU PRE VLASTNÚ OÁZU POKOJA V PALÁCOVEJ NOBLESE.

Žijeme mimoriadne náročnú dobu. Dobu, ktorá nás odtrhla od bežného života na aký sme boli zvyknutí. Dobu bez kultúrnych a spoločenských podujatí, dobu bez wellnessu, dobu bez športu. Ak sme v tento čas už starostlivo vyberali dovolenky v zahraničí, dnes je cestovanie vzdialené i rizikové. Je na mieste sa pýtať, ako dlho tento stav rizika potrvá, a je určite nutné […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: