Výhody modernej klimatizácie

Efektívny trojuholníkový dizajn
Spoločnosť Samsung navrhla prémiové klimatizačné zariadenia s trojuholníkovým dizajnom, ktoré majú oveľa širší vstupný otvor, aby absorbovali viac vzduchu ako typické obdĺžnikové chladiče. Väčšie lopatky V a ventilátor sú ďalšie plusové body. Tento jedinečný trojuholníkový AC zaisťuje, že vzduch v miestnosti sa ochladí rýchlejšie a dosiahne veľké množstvo priestoru v miestnosti.

Technológia bez vetra poskytuje požadovanú teplotu chladenia bez nevýhody priameho prúdenia vzduchu. To sa dosiahne tým, že na prednom paneli budú namiesto lopatiek priameho prúdenia vzduchu mikro otvory.

Inteligentná funkčnosť
Vďaka všetkému, čo sa deje bezdrôtovo, je možné prémiové klimatizácie Samsung ovládať niekoľkými klepnutiami na smartfónoch prostredníctvom aplikácie Samsung Smart Home. Okrem Acs je možné ovládať aj ďalšie zariadenia. Užívateľ môže ovládať rýchlosť ventilátora, otáčať sa a monitorovať spotrebu energie. Funkcia inteligentnej inštalácie vykonáva autodiagnostiku, aby skontrolovala všetky chyby inštalácie a vyhla sa budúcej poruche AC. Táto autodiagnostika trvá asi 15 minút a v prípade žiadnych chýb sa na displeji digitálneho displeja zobrazí 99, inak sa zobrazí príslušný kód chyby.

Automatické prepnutie z režimu rýchleho chladenia do komfortného režimu
Režim rýchleho chladenia drasticky zníži teplotu v miestnosti, takže je optimálne chladným miestom do 30 minút. Po rýchlom ochladení funguje v komfortnom režime, ktorý udržuje teplotu na znesiteľnej úrovni, čo používateľovi šetrí problémy s reguláciou teploty.

Režim odvlhčovania

Okraje zoznamovacích aplikácií na zoznamovacích stránkachBežné klimatizačné zariadenia čelia únikom vody počas monzúnu, keď je vlhkosť vysoká. Navyše spotrebúvajú viac energie a v miestnosti je príliš zima, čo má za následok choroby, ako je bežná nádcha a kýchanie. Samsung Acs integroval režim odvlhčovania, aby odstránil prebytočnú vlhkosť z miestnosti. V tomto režime cyklus chladiva extrahuje vlhkosť a vyrovnáva teplotu.

Full HD filter
Tento filter je schopný eliminovať najmenšie nečistoty a umožniť cirkuláciu iba čistého bezprašného vzduchu. Funkcia Virus Doctor decimuje nebezpečné vzdušné nečistoty a vírusy. Pre optimálnu funkciu je nevyhnutné pravidelné čistenie klimatizácie. V tomto rýchlo sa rozvíjajúcom svete prémiové klimatizácie Samsung obsahujú funkciu automatického čistenia, ktorá beží v režime automatického čistenia.

Bio režim spánku
Tento režim udržiava v noci príjemnú teplotu, aby používateľ mohol relaxovať a zaspať bez toho, aby sa musel obťažovať manipuláciou s teplotou.

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: