Organická bavlna, nový trend v tkaninách

Tieto roky boli ťažké a ak nás táto pandémia niečo naučila, je to zmeniť našu mentalitu, uvedomiť si, na čom skutočne záleží, a využiť každú malú chvíľu a poďakovať za maličkosti .

Z tohto dôvodu sú solidarita, udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pojmy, ktoré majú stále viac korene v našom správaní a v našom spôsobe života a všetky tieto starosti sa prenášajú do nášho domova a sú prítomné v tom, ako žijeme svoj dom: so zodpovednosťou a sociálnym oddanosť všetkému, čo nás obklopuje.

Pokiaľ ide o dekoráciu, určite ste už počuli o rekultivovanom dreve, prírodných vláknach a nespočetnom množstve materiálov, ktoré sú najnovšími trendmi tohto leta a sú ohľaduplné aj k životnému prostrediu. V posteľnej bielizni je najnovšou inováciou ekologická bavlna. . Zistite o tom viac a zaregistrujte sa, aby ste sa mohli starať o svoj domov a planétu.

Viete, čo je to organická bavlna?

Bavlna je rastlinné textilné vlákno, ktoré sa získava zo semien bavlníka a je prítomné v mnohých tkaninách, ktoré vidíme v každodennom živote: oblečenie, ktoré nosíme, topánky, posteľná bielizeň a dlhé atď.kvety z organickej bavlny

Organická bavlna, nazývaná tiež organická, je dopestovaná, zozbieraná a spracovaná ekologickým spôsobom . To znamená, že neboli použité geneticky modifikované semená, plodiny nie sú ošetrené pesticídmi, ktoré sú kvôli svojej toxicite zodpovedné za škodlivé účinky na poľnohospodársku pôdu, podzemné vody a dokonca aj na samotných poľnohospodárov.

Počas celého výrobného procesu je úplne bez toxických látok: ani pri pradení, ani pri farbení tkanín atď. Plasty sa tiež nepoužívajú pri balení, výrobe a spracovaní. A aby toho nebolo málo, akceptuje a rešpektuje spravodlivé pracovné štandardy diktované Svetovou organizáciou práce.

Vyzdobte si domov udržateľnou posteľnou bielizňou

 , firmy s veľkou profesionálnou kariérou, ktorá vždy vsádza na kvalitu a dizajn, ako aj na udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pri tomto výbere.

 Kolekcia Organická bavlna predstavuje moderný a nadčasový dizajn v pevných farbách a neutrálnych tónoch, akými sú biela, dymová, strieborná, ľanová, aqua, makeup a egejská modrá. Prikrývky a súpravy postelí v kolekcii sú bezpečnou voľbou pre váš najlepší odpočinok. Čerstvé textílie s jemným a prirodzeným dotykom, ideálne na leto, pretože sú vysoko priedušné a hypoalergénne.

Spálňa

Moderný dizajn okenných závesov

Na začiatku histórie bol vzhľad záclon určený potrebou vytvoriť ochranu pred vetrom a počasím. Neskôr sa záclony stali indikátorom blahobytu človeka. Bohatí zdobili svoje domy drahými látkami, čím demonštrovali svoje postavenie a bohatstvo. Ich hlavným účelom však bola ochrana pred vetrom a slnkom a vytváranie útulnosti. V súčasnosti si môžete objednať ušitie záclon na mieru […]

čítaj viac...
Spálňa

Ako premeniť spálňu na miesto plné pohody a štýlu

Pri premýšľaní o tom, ako vylepšiť domov, je spálňa často miestom, kde chceme začať. Je to naše útočisko, miesto pre odpočinok a relax po dlhom dni. Ako teda zabezpečiť, aby táto miestnosť bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete spálňu promeniť s pomocou štýlových a kvalitných bytových doplnkov […]

čítaj viac...
Spálňa

Nákup nového matraca vám môže zmeniť život

Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Zaistí vám dostatok energie, psychickú pohodu a tiež lepšie zdravie. Napriek tomu sa mnoho ľudí prebúdza každý deň nevyspalí alebo s bolesťou. Kvalitný matrac sa môže zdať ako určitá investícia, ale jedná sa o investíciu do vášho zdravia, ktorá môže úplne zmeniť kvalitu vášho života. Na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: