Organická bavlna, nový trend v tkaninách

Tieto roky boli ťažké a ak nás táto pandémia niečo naučila, je to zmeniť našu mentalitu, uvedomiť si, na čom skutočne záleží, a využiť každú malú chvíľu a poďakovať za maličkosti .

Z tohto dôvodu sú solidarita, udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pojmy, ktoré majú stále viac korene v našom správaní a v našom spôsobe života a všetky tieto starosti sa prenášajú do nášho domova a sú prítomné v tom, ako žijeme svoj dom: so zodpovednosťou a sociálnym oddanosť všetkému, čo nás obklopuje.

Pokiaľ ide o dekoráciu, určite ste už počuli o rekultivovanom dreve, prírodných vláknach a nespočetnom množstve materiálov, ktoré sú najnovšími trendmi tohto leta a sú ohľaduplné aj k životnému prostrediu. V posteľnej bielizni je najnovšou inováciou ekologická bavlna. . Zistite o tom viac a zaregistrujte sa, aby ste sa mohli starať o svoj domov a planétu.

Viete, čo je to organická bavlna?

Bavlna je rastlinné textilné vlákno, ktoré sa získava zo semien bavlníka a je prítomné v mnohých tkaninách, ktoré vidíme v každodennom živote: oblečenie, ktoré nosíme, topánky, posteľná bielizeň a dlhé atď.kvety z organickej bavlny

Organická bavlna, nazývaná tiež organická, je dopestovaná, zozbieraná a spracovaná ekologickým spôsobom . To znamená, že neboli použité geneticky modifikované semená, plodiny nie sú ošetrené pesticídmi, ktoré sú kvôli svojej toxicite zodpovedné za škodlivé účinky na poľnohospodársku pôdu, podzemné vody a dokonca aj na samotných poľnohospodárov.

Počas celého výrobného procesu je úplne bez toxických látok: ani pri pradení, ani pri farbení tkanín atď. Plasty sa tiež nepoužívajú pri balení, výrobe a spracovaní. A aby toho nebolo málo, akceptuje a rešpektuje spravodlivé pracovné štandardy diktované Svetovou organizáciou práce.

Vyzdobte si domov udržateľnou posteľnou bielizňou

 , firmy s veľkou profesionálnou kariérou, ktorá vždy vsádza na kvalitu a dizajn, ako aj na udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pri tomto výbere.

 Kolekcia Organická bavlna predstavuje moderný a nadčasový dizajn v pevných farbách a neutrálnych tónoch, akými sú biela, dymová, strieborná, ľanová, aqua, makeup a egejská modrá. Prikrývky a súpravy postelí v kolekcii sú bezpečnou voľbou pre váš najlepší odpočinok. Čerstvé textílie s jemným a prirodzeným dotykom, ideálne na leto, pretože sú vysoko priedušné a hypoalergénne.