Organická bavlna, nový trend v tkaninách

Tieto roky boli ťažké a ak nás táto pandémia niečo naučila, je to zmeniť našu mentalitu, uvedomiť si, na čom skutočne záleží, a využiť každú malú chvíľu a poďakovať za maličkosti .

Z tohto dôvodu sú solidarita, udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pojmy, ktoré majú stále viac korene v našom správaní a v našom spôsobe života a všetky tieto starosti sa prenášajú do nášho domova a sú prítomné v tom, ako žijeme svoj dom: so zodpovednosťou a sociálnym oddanosť všetkému, čo nás obklopuje.

Pokiaľ ide o dekoráciu, určite ste už počuli o rekultivovanom dreve, prírodných vláknach a nespočetnom množstve materiálov, ktoré sú najnovšími trendmi tohto leta a sú ohľaduplné aj k životnému prostrediu. V posteľnej bielizni je najnovšou inováciou ekologická bavlna. . Zistite o tom viac a zaregistrujte sa, aby ste sa mohli starať o svoj domov a planétu.

Viete, čo je to organická bavlna?

Bavlna je rastlinné textilné vlákno, ktoré sa získava zo semien bavlníka a je prítomné v mnohých tkaninách, ktoré vidíme v každodennom živote: oblečenie, ktoré nosíme, topánky, posteľná bielizeň a dlhé atď.kvety z organickej bavlny

Organická bavlna, nazývaná tiež organická, je dopestovaná, zozbieraná a spracovaná ekologickým spôsobom . To znamená, že neboli použité geneticky modifikované semená, plodiny nie sú ošetrené pesticídmi, ktoré sú kvôli svojej toxicite zodpovedné za škodlivé účinky na poľnohospodársku pôdu, podzemné vody a dokonca aj na samotných poľnohospodárov.

Počas celého výrobného procesu je úplne bez toxických látok: ani pri pradení, ani pri farbení tkanín atď. Plasty sa tiež nepoužívajú pri balení, výrobe a spracovaní. A aby toho nebolo málo, akceptuje a rešpektuje spravodlivé pracovné štandardy diktované Svetovou organizáciou práce.

Vyzdobte si domov udržateľnou posteľnou bielizňou

 , firmy s veľkou profesionálnou kariérou, ktorá vždy vsádza na kvalitu a dizajn, ako aj na udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu pri tomto výbere.

 Kolekcia Organická bavlna predstavuje moderný a nadčasový dizajn v pevných farbách a neutrálnych tónoch, akými sú biela, dymová, strieborná, ľanová, aqua, makeup a egejská modrá. Prikrývky a súpravy postelí v kolekcii sú bezpečnou voľbou pre váš najlepší odpočinok. Čerstvé textílie s jemným a prirodzeným dotykom, ideálne na leto, pretože sú vysoko priedušné a hypoalergénne.

Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: