Trendy outdoor bývania

Outdoor Living trendy na čo tešiť v novom roku

Domnievate sa, že príroda nemôže byť trendy? Zamysli sa znova. Vonkajšie bývanie je jedným z najhorúcejších trendov deje mimo pristávaciu dráhu. Majitelia domov sú objímať celý svoj majetok vyjadrovať v úplne novým spôsobom a dať seba každodenný ústup. Tu je niekoľko rastúce trendy, ktoré poznáme dostane silnejší len v novom roku.

Upravené vonkajšie obytné priestory.

Tieto cookie fréza trávniky a Planková ploty sú úplne mimo. Je čas prijať svoju jedinečnosť a vyzve ho do svojho dvorku. Môžete vidieť personalizované prvky, ako sú tematické priestorov (myslím jogy záhrady) alebo kúpele ako oázy. Osobné záujmy môže žiariť v full-service kuchyňou, s tehlovými rúry alebo komfortných vonkajších obývacou izbou a jedálňou.

Elektrizujúca krajiny.

Rozsvietite život s funkčným a kreatívne vonkajšieho osvetlenia. Osvetlenie môže pridať dramatické a výrazné farby alebo jemné akcenty vzoru. To nie je len nekončí svetla. Mnohé konštrukcia so začlenením novej technológie, ako dvorku Wi-Fi a veľkými obrazovkou.

Šetrné k životnému prostrediu Nature-scaping.

Natívne a domorodé rastliny sú vítaným doplnkom každej dizajnu. Okrem módne “zelené” faktor, tieto rastliny môžu priťahovať krásne vtáky a hmyz a ľahko sa udržiava.

Jedlé záhrady.

Využívajúce byliny, ovocné stromy a zeleninu môžete pridať farbu textúry a rozmanitosť na vašu krajiny. Majú tiež výhodu v podobe zabezpečenie dodávky čerstvých produktov. Aj keď tento trend nie je nič nové (ľudia mali domáci záhrady dlho predtým, obchody s potravinami!) To rozhodne robiť silnú scénu.

Vodné prvky.

Kľud kvapalného útočisko vo vašej záhrade je bezkonkurenčná, a majitelia domov nebudú chýbať. So všetkým, čo z fontán a rybníkov s vodopádmi a potokov. Sme tryskajúce nad týmto trendom.

Dážďové záhrady.

Dážďové záhrady poskytujú funkčné, ale aj umelecký prvok do vonkajšieho priestoru. Zvyčajne majú formu sudov na dažďovú vodu, oporných múrov, priehlbín a dokonca aj zeleňou. Účelom dažďovú záhrady je zhromaždiť, sústrediť sa a opakované využitie dažďovej vody v prospech celej krajiny.

Záhradný nábytok

Krásne hojdačky do záhrady

Ak si neviete predstaviť svoj dom bez kúska zelene, vitajte  klube. Avšak nie je nič lepšie ako vyjsť na čerstvo pokosený trávnik a užívať si jemný vánok a čerstvý vzduch. K tejto idylke však chýba ešte jedna drobnosť – záhradná hojdačka. Len sa tak detsky hojdať a uniknúť do iného sveta. Presne to môžete dostať s obyčajnou hojdačku priamo vo […]

čítaj viac...
Nábytok Záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Posedenie môžeme budovať v najrôznejších podobách. Najčastejším spôsobom sú záhradné pergoly či altány. Do nich tiež patrí záhradný nábytok, ktorý však môžeme umiestniť aj na voľnom priestranstve v záhrade, na terase, alebo pod rozložitým stromom, ktorý v lete vytvára príjemný tieň, alebo naopak na slniečku napríklad vedľa bazéna. Pokiaľ ide o pergoly, záleží na priestorových […]

čítaj viac...
záhradný nábytok
Záhradný nábytok

Zaujímavý záhradný nábytok

Obchody, záhradné centrá, nábytková centra i internet sú plné klasických typov záhradného nábytku, či už zo syntetického ratanu alebo s hliníkovou konštrukciou, stabilná alebo polohovateľné, ale čo keď chcete mať na záhrade alebo terase nábytok, ktorý nie je k videniu v každej druhej záhrade? Pre inšpiráciu vám dnes prinášame výber netradičného záhradného nábytku, ktorého základ […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: