Trendy dekorácie

Neexistujú žiadne únikové trendy. Či už žijete v nich alebo sa cítite úplne nezmenené, od populárnych farieb farieb po výber retro nábytku, všetko, čo je navrhnuté pre naše domovy, je ovplyvnené širším trendom.

Zatiaľ čo sa “trendy” menia a vyvíjajú, robia to v rôznych krokoch – niektoré sú populárne roky, a nie len sezóny. Vezmite si severský trend, už roky s nami, a naďalej prekvapuje a poteší.

Čítajte ďalej a zistíte, že mnohé z našich kľúčových trendov pre jar / leto 2019 ponúkajú nový spôsob aktualizácie existujúceho dekoru. To znamená, že nemusíte vykresľovať celý svoj dom, aby ste boli skladateľom štýlovo.

Tu sú najdôležitejšie trendy, ktoré je potrebné sledovať v nasledujúcich mesiacoch, ako to bolo uvedené na tohtoročnom jarnom veľtrhu.
Trendy domáceho dekorácie 2019
Trend 1: Nordic Retreat

Trendy domáceho dekorácie

Serene Scandi štýl je aktualizovaný s náznaky vzoru a textúry. Tento trend je podhodnotený pohľad, ktorý má veľký vplyv. Tento spárovaný vzhľad je ideálny pre vytvorenie bez námahy štýlový dekor.

Pre túto sezónu je stále obľúbený Scandi vzhľad vrstvený s rôznymi textúrami, aby poskytol hĺbku pohľadu – vytvoril príjemný priestor na ustúpenie a vypnutie zo sveta vonku. Minulý rok bol tento vzhľad naplnený modelom, ktorý bol inšpirovaný celosvetovým vývojom. V roku 2019 ide skôr o jednoduchý podhodnotený vzor.

Kľúčové farby: Neutrálne, od bieleho plátna po prirodzený buff

Kľúčové materiály: Vlna, ovčia koža, prútie, kameniny a Ash / bielené drevo

Trendy domáceho dekorácie

Pokračovaním vidíme vplyv globálnych inšpirovaných vzorov, ktoré sa miešajú, aby oživili tento nadčasový vzhľad.

Trendy domáceho dekorácie

Ďalšie

Kľúčovým prvkom je hmatateľnosť príslušenstva. Hore vidíme, ako jednoduché remeselnícke detaily môžu vytvárať záujem o inak neutrálnu keramiku.

obrázok: https://ksassets.timeincuk.net/wp/uploads/sites/56/2019/02/French-connection-bowls.jpg
Trendy domáceho dekorácie

Francúzske pripojenie

Tento trend zahŕňa prírodné drevo, textúrne väzby a nedokonalé sochárske formy ratanu a prútia.

Tieto jednoduché misky sú presne to, o čom je tento trend – podhodnotené, ale stále prítomné krásy.

obrázok: https://ksassets.timeincuk.net/wp/uploads/sites/56/2019/02/Marks-and-spencer.jpg
Trendy domáceho dekorácie

Marks & Spencer

Prírodné slnko lezené drevo sú kľúčom pre tento upokojujúci, harmonický vzhľad.

Trendy domáceho dekorácie

Vrstvenie rôznych textílií je kľúčom pri pridávaní hĺbky pri zachovaní neutrálnej farebnej palety.

trendy domácich dekorov

Mala šedá svoj deň? Nové neutrály sú otepľujúce, pretože sa snažíme vytvoriť pokojný a zároveň povznášajúci priestor na ústup od vonkajšieho sveta.
Trend 2: Retro Fusion

Paul Raeside

Tento nostalgický trend oslavuje a reimagines interiéry a návrhy z polovice storočia z minulosti. Tento retrospektívny dizajn sme vymenovali za zvýraznenie rozmanitosti termínu retro – od farebnej palety 70-tych rokov až po vytesané tvary Art Deco až po nábytkové štýly 50. Tento trend pokrýva všetko.

Ak je to klasika z minulosti, je to veľká novinka v tejto sezóne.

Kľúčové farby: horčica, nočná hodinka zelená, opálená

Kľúčové materiály: sametová, drevená a hnedá koža

Dekorácie

Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov. Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – […]

čítaj viac...
Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: