Ako prevoňať svoj domov

Je tu niečo o špeciálnej domácej vône. Nie si vždy úplne vedomý, že je to tam, ale keď idete do miestnosti, ktorá má určitý zápach, okamžite ste narazili na pamäť času alebo miesta. (Pamätajte, aký výrazný bol váš dom babičky zvyknutý cítiť?). Ak chcete tento efekt vytvoriť vo svojom dome, najprv musíte odstrániť všetky zápachy. “Sóda na pečenie je skvelým dezodorizačným prostriedkom,” . Teraz použite tieto triky, aby váš dom vôňu dobrý okamžite.
Ako urobiť doma vôňu dobré
1. Vytvorte kamennú pec

“Naučil som sa to od mojich šikovných a upratovacích posadnutých matky,””Napojte vodu do malého hrnca a pridajte citrusové plátky a bylinky, ako levanduľa alebo mäta.” Teplo preniká sladkou vôňou vo vašom dome – jednoduchý trik, ktorý je pre večierok taký úžasný, ako pre akýkoľvek starý utorok.
Kastról s slaným vínom, plátky citrónov a pomarančov a korenín

2. Vytvorte si vlastné poháre naplnené vôňou

Sú podobné ako kachle, ale ísť do mason sklenice a robiť skvelé darčeky. Stačí pridať vlažnú vodu a niekoľko ďalších prísad (ako škorice a sušené jablká) do pohárov, aby celý váš dom cítil ako sviatky. Pozrite sa na naše video, ako je uvedené vyššie!
3. Vyčistite likvidáciu odpadu

Všimnite si pretrvávajúci zápach? Ak áno, môžete skontrolovať drez. “Najprv sa pokúste rozstrihnúť dolíček mydlom s príchuťou citrónu do vody, spustiť vodu a potom ju zapnúť,” hovorí interiérový dizajnér Keita Turner. Môžete tiež spustiť citrónovú alebo vápennú kôru cez likvidáciu, po ktorej nasleduje veľa vody. Ak zápach pretrváva, nalejte 1/2 šálku sódy na pečenie pri teplej vode.
4. Umiestnite sviečky strategicky

Sviečky sú zrejmé spôsoby, ako vaše domáce pachy sladké, ale niektoré chytré umiestnenie môže zvýšiť ich účinnosť. “Ukotviť niekoľko sviečok, kde by ste ich očakávali najmenej – ale nezvetvujte ich,”. “Vyskúšajte skriňu na bielizeň alebo kdekoľvek, kde by mohli tkaniny žiť a dokážu absorbovať vôňu.” “Nielenže máte prekvapenie vždy, keď otvoríte dvere, ale vaše bielizeň s nimi bude nosiť všade tam, kde ich budete používať.” Nezastaviteľné sviečky majú dlhotrvajúcu vôňu a prichádzajú v chladných, moderných vzorkách.

Dekorácie

Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov. Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – […]

čítaj viac...
Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: