Spoznajte výhody fotopasce Welltar 7310

Spoznať výhody fotopasce Welltar 7310 asi nebude ťažké. Je dosť pravdepodobné, že ju poznáte aj z vlastnej skúsenosti.

Vzhľadom na svoje parametre, je to jedna z najrozšírenejších fotopascí, a tak je dosť pravdepodobné, že ste sa s ňou už stretli.

Vďaka svojmu vybavenie je vynikajúca nielen na snímanie prírody a vytvárania fantastických dobrodružných záberov. Je to vynikajúce náhrada za fotokameru, pretože je ideálna ako náhrad kamerového systému.

Vynikajúci dosah

Rýchly dosah pohybového senzoru z dosahom až 20 metrov je ideálny aj na stráženie väčších pozemkov a je to dokonalá prevencia čiernych skládok.

Fantastické zábery

Nenechajte v tejto dobe nič na náhodu a spoľahnite sa na osvedčeného pomocníka pri strážení, alebo vám Welltar 7310 MC a Welltar 7310 MMS zachytí úžasný svet prírody. Vďaka neviditeľnému nočnému prísvitu bude úplne anonymný a vy si tak môžete prezrieť tie najlepšie snímku.

Menu lokalizované do českého a slovenského jazyka je ideálne na ľahké ovládanie.

Jednoduché ovládanie

Welltar 7310 sa ľahko ovláda, čo je jeho veľkou prednosťou. Veľkou výhodou je tiež fakt, že nie sú vidno žiadne káble, čim je fotopasca úplne anonymná. Nemusíte vŕtať žiadne diery, a môžete jednoducho meniť jej umiestnenie. Navyše ste okamžite informovaný o pohybe v mieste umiestnenie fotopasce.

Nakupujte fotopascu Welltar 7310 najvýhodnejšie

Vynikajúca je tiež nízka cena, v autorizovanom internetovom obchode efotopasce.sk ju kúpite od 159 za Welltar MC a za Welltar MMS zaplatíte len 269 eur. Je to tiež ideálny tip na vianočný darček pre všetkých čo majú radi prírodu, alebo naopak, chcú ochrániť svoj majetok.

 

Pridaj komentár