Spoznajte výhody fotopasce Welltar 7310

Spoznať výhody fotopasce Welltar 7310 asi nebude ťažké. Je dosť pravdepodobné, že ju poznáte aj z vlastnej skúsenosti.

Vzhľadom na svoje parametre, je to jedna z najrozšírenejších fotopascí, a tak je dosť pravdepodobné, že ste sa s ňou už stretli.

Vďaka svojmu vybavenie je vynikajúca nielen na snímanie prírody a vytvárania fantastických dobrodružných záberov. Je to vynikajúce náhrada za fotokameru, pretože je ideálna ako náhrad kamerového systému.

Vynikajúci dosah

Rýchly dosah pohybového senzoru z dosahom až 20 metrov je ideálny aj na stráženie väčších pozemkov a je to dokonalá prevencia čiernych skládok.

Fantastické zábery

Nenechajte v tejto dobe nič na náhodu a spoľahnite sa na osvedčeného pomocníka pri strážení, alebo vám Welltar 7310 MC a Welltar 7310 MMS zachytí úžasný svet prírody. Vďaka neviditeľnému nočnému prísvitu bude úplne anonymný a vy si tak môžete prezrieť tie najlepšie snímku.

Menu lokalizované do českého a slovenského jazyka je ideálne na ľahké ovládanie.

Jednoduché ovládanie

Welltar 7310 sa ľahko ovláda, čo je jeho veľkou prednosťou. Veľkou výhodou je tiež fakt, že nie sú vidno žiadne káble, čim je fotopasca úplne anonymná. Nemusíte vŕtať žiadne diery, a môžete jednoducho meniť jej umiestnenie. Navyše ste okamžite informovaný o pohybe v mieste umiestnenie fotopasce.

Nakupujte fotopascu Welltar 7310 najvýhodnejšie

Vynikajúca je tiež nízka cena, v autorizovanom internetovom obchode efotopasce.sk ju kúpite od 159 za Welltar MC a za Welltar MMS zaplatíte len 269 eur. Je to tiež ideálny tip na vianočný darček pre všetkých čo majú radi prírodu, alebo naopak, chcú ochrániť svoj majetok.

 

Pridaj komentár

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: