Fotopasca Welltar 7310 MC

Fotopasca je vlastne druh kamery s nočným videním. Je určená na sledovanie vonkajších plôch. Fotopasce sú odolné a vodotesné, sú určené aj do náročných klimatických podmienok. Môžete ich jednoducho umiestniť na fasádu budovy, na strom do lesa alebo akékoľvek iné miesto.

Fotopasce sú tiež ideálne na ochranu majetku pred domom, garážou a slúžia na monitorovanie čiernych skládok. Sú však určené tiež na sledovanie správania zvierat.

Moderná technológia fotopascí

Technológia fotopasce Welltar 7310 MC umožňuje vytvárať a uchovávať fotografie prostredníctvom 8 GB SD karty.

Fotopasca pri pohybe nahrá obraz a vy tak automaticky získate fotografie v špičkovej kvalite. Dôležitou výbavou fotopasce je tiež kvalitná detekcia pohybu, čo šetrí zdroj energie, a fotopasca tak môže pracovať až niekoľko týždňov.

Internetových obchod efotopasce.sk odporúča tým čo si plánujú kúpiť kvalitnú fotopascu za dobrú cenu Welltar 7310 MC. Je to produkt špičkovej kvality a osvedčenou kvalitou. Zárukou kvality je skutočnosť, že tieto fotopasce používajú profesionáli aj v náročných podmienkach.

Certifikovaný predajca fotopascí Welltar

V ponuke tohto e-shopu si môžete  vybrať z veľkého množstva fotopascí. Jednoducho si ich môžete porovnať a vybrať tú správnu. Pri výbere sa môžete spoľahnúť na kvalitný predajný servis a kvalitný po predajný servis a asistenciu pri akýchkoľvek problémoch. Vďaka osobnému prístupu, si môžete byť aj vy istý kvalitným výberom fotopasce, ktorá vám bude vyhovovať presne na mieru. Kúpou fotopasce Welltar si kupujete produkt od certifikovaného predajcu, získate tak istotu kúpy originálnej fotopasce Welltar.

Pridaj komentár

Domáce elektro

Čistenie kanalizačných sietí

Všetky odtokové potrubia v dome sú napojené na kanalizáciu a ich upchatie je nepríjemná udalosť, ktorá sťažuje život. Z akéhokoľvek odpadu sa kanalizácia časom upchá, čo si vyžaduje okamžité čistenie. Domáce metódy sú neúčinné, preto je na tento účel určené profesionálne vybavenie, ktoré prerazí rokmi nahromadenú špinu. Pomocou moderných technológií ponúkame rýchle čistenie kanalizácie v Trenčianskom […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Výhody elektrického radiátora

Vykurovacie systémy sa v posledných rokoch vyvinuli s obrovským posunom od plynových k elektrickým vykurovacím systémom. Elektrické radiátory sú moderným a obnoviteľným riešením poskytujúcim bezproblémové vykurovanie, aké sú však kľúčové výhody elektrických radiátorov? EfektívnosťElektrické radiátory sú vysoko účinné a premieňajú 100 % elektriny na teplo, na rozdiel od plynového systému, kde teplo môže unikať komínom. […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Elektronické cigarety sú trendy

Klasické fajčenie spôsobovalo mnohé zdravotné problémy. Aj preto fajčenie klasických cigariet už nie zdravé a je to tiež spoločensky neprípustné. Elektronické cigarety (e-shisha) sú trend, ktorý nahrádza klasické cigarety. Veľa súčasných fajčiarov nedokáže prestať s fajčením a  sú potrebné alternatívne prístupy. Elektronické cigarety sú jedným zo žiadaných alternatívnych prístupov. E-shisha je vlastne elektronické zariadenie, ktoré vytvára nikotínový aerosól […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: