Fotopasca Welltar 7310 MC

Fotopasca je vlastne druh kamery s nočným videním. Je určená na sledovanie vonkajších plôch. Fotopasce sú odolné a vodotesné, sú určené aj do náročných klimatických podmienok. Môžete ich jednoducho umiestniť na fasádu budovy, na strom do lesa alebo akékoľvek iné miesto.

Fotopasce sú tiež ideálne na ochranu majetku pred domom, garážou a slúžia na monitorovanie čiernych skládok. Sú však určené tiež na sledovanie správania zvierat.

Moderná technológia fotopascí

Technológia fotopasce Welltar 7310 MC umožňuje vytvárať a uchovávať fotografie prostredníctvom 8 GB SD karty.

Fotopasca pri pohybe nahrá obraz a vy tak automaticky získate fotografie v špičkovej kvalite. Dôležitou výbavou fotopasce je tiež kvalitná detekcia pohybu, čo šetrí zdroj energie, a fotopasca tak môže pracovať až niekoľko týždňov.

Internetových obchod efotopasce.sk odporúča tým čo si plánujú kúpiť kvalitnú fotopascu za dobrú cenu Welltar 7310 MC. Je to produkt špičkovej kvality a osvedčenou kvalitou. Zárukou kvality je skutočnosť, že tieto fotopasce používajú profesionáli aj v náročných podmienkach.

Certifikovaný predajca fotopascí Welltar

V ponuke tohto e-shopu si môžete  vybrať z veľkého množstva fotopascí. Jednoducho si ich môžete porovnať a vybrať tú správnu. Pri výbere sa môžete spoľahnúť na kvalitný predajný servis a kvalitný po predajný servis a asistenciu pri akýchkoľvek problémoch. Vďaka osobnému prístupu, si môžete byť aj vy istý kvalitným výberom fotopasce, ktorá vám bude vyhovovať presne na mieru. Kúpou fotopasce Welltar si kupujete produkt od certifikovaného predajcu, získate tak istotu kúpy originálnej fotopasce Welltar.

Pridaj komentár

Domáce elektro

Bezpečnostné kamery 1080p vs. 720p

Rozlíšenie je hlavným faktorom pri rozhodovaní o kúpe bezpečnostných kamier s rozlíšením 1080p alebo 720p . Aj keď sú oba vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie, líšia sa úrovňou detailov a jasnosti pre každý model – a následne tým, ako dobre by sa z ich záberov dali votrelci alebo vandali efektívne identifikovať. Modely s rozlíšením […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Tipy na výber ideálnej chladničky

Dnes ľudia trávia väčšinu času vo svojich domovoch, a preto je dobrá chladnička nevyhnutným spojencom pri skladovaní všetkých druhov potravín. Je nevyhnutné, aby ste si zaobstarali produkt, ktorý je 100% funkčný a zároveň efektívne skladuje vaše ovocie, zeleninu a ďalšie. Odporúča sa tiež ponechať dostatok miesta na otvorenie dvierok a nainštalovať ho na miesto mimo […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Cloudové úložisko pre veľké súbory na internete: čo to je a ako to funguje

Cloudové úložisko vám umožňuje ukladať a vymieňať si súbory rôznych formátov odkiaľkoľvek na svete a zo zariadenia s prístupom na internet. Používateľ si stiahne potrebné súbory, získa odkaz a dá ho osobe, ktorá ho má dostať. Adresát otvorí odkaz, stiahne súbory alebo uloží dáta na disk vo svojom cloudovom úložisku. V závislosti od konkrétnej služby […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: