Spôsoby, ako pridať priestor v malej spálni

Či už ste uviaznutí v priestoroch centra mesta alebo sa chcete pripojiť k humbuku a znížiť svoju uhlíkovú stopu s menším obytným priestorom, sme tu, aby sme vám pomohli.

Neboj sa! Všetko sa nestratí s malou spálňou. Tu je 8 úžasných spôsobov, ako urobiť z malej miestnosti viac priestoru, od trikov oka až po pútavé techniky skladovania. Ste pripravení sa inšpirovať? Poďme do toho.

1. Zbavte sa záclon, nech vo svetle!

Jedným z najúčinnejších a najjednoduchších spôsobov, ako rozšíriť svoj priestor je jednoduchý – otvoriť tie záclony! V skutočnosti zničiť všetky záclony a čalúnenie okolo okna oblasti. Ak sa rozhodnete pre niektoré žalúzie alebo odvážne holé predstavenie, do vášho domova zavediete množstvo prirodzeného denného svetla. Ak uprednostňujete introvertnú techniku ​​záclon uzavretých útulným osvetlením a lampami, šanca, že vaša spálňa bude vyzerať oveľa menšia. Všetko to súvisí s vyvážením a odrazom svetla.

Prirodzené svetlo rozjasní miestnosť, zatiaľ čo nedostatok záclon vytvára ilúziu väčšej miestnosti – vyhrajte, vyhrajte! Každý z nich sám, ale ak hľadáte vytvoriť priestrannejší obývací priestor, potom prirodzené svetlo je nutnosťou! Nebojte sa, môžete sa stále cítiť príjemne s okolitým osvetlením a keď chcete s touto rýchlou a jednoduchou domácou transformáciou nerobiť žiadne väčšie úpravy, len nechať trochu svetla. Kto vedel, že to bude tak jednoduché zmeniť veľkosť vášho obytného priestoru?
dom 2

2. Trik oči s zrkadlami

Zrkadlá sú viac než len pozerajú na vašu tvár, často ich používajú profesionálni interiéroví dizajnéri na premenu menších miestností na rozšírený priestor. Všetko to súvisí s trikom zrkadiel, ktoré vytvárajú ilúziu priestoru takmer zdvojnásobujúceho veľkosť so správnym zrkadlom a umiestnením. Všetky zúrivosti 2019, zrkadlá našli svoje miesto v modernom interiérovom dizajne, s toľkými domácnosťami využívajúcimi ich priestor-rozširujúce vlastnosti. Zrkadlová stena, kolekcia nástenných zrkadiel a dokonca zrkadlový nábytok môžu byť začlenené do každej spálne, aby sa vytvorilo priestrannejšie prostredie.

Nie je to len trik oka, ktorý maximalizuje priestor, zrkadlá tiež odrážajú svetlo, aby váš domov zosvetlilo pre viac čistého a priestranného domova. Zrkadlové funkcie sú perfektne prepojené s bodovými svetlami a oknami, aby sa pridalo extra svetlo a aby každá izba vyzerala sviežo z časopisu o interiéri! S nekonečným dizajnom a variáciami zrkadiel a zrkadlového nábytku, ktoré sú na trhu k dispozícii, môžete s touto technikou, ktorá rozširuje priestor, naozaj kreatívne!

3. Znížiť podlahu priestoru s tajným skladovanie

Nemôžem dostatočne zdôrazniť, aká dôležitá je úloha skladovania pri dosahovaní priestrannej a upratanej spálne. Nehovorím o priemernom objemnom šatníku a komore komody; Hovorím o šikovných a štýlových úložných riešeniach, ktoré sú tak pohodlné, že nezaberajú ani žiadnu podlahovú plochu. Nutnosť pre kompaktné obytné priestory, diskrétne a viacúčelové skladovacie systémy sú nevyhnutnosťou pre dosiahnutie väčšieho domova s ​​dostatkom priestoru pre potulku.

Osmanské skladové postele sú ideálnym riešením pre menšie domácnosti. Kombináciou dvoch kusov nábytku v jednom sa môžete konečne rozlúčiť s objemnými skriňami, ktoré zaberajú príliš veľa miesta vo vašej spálni. V niektorých prípadoch môžu pohovky uspokojiť riešenie s plnou spálňou v jednom maximálnom dizajne. Pozrite sa na naše ohromujúce Phoenix Pearl Grey drevené pohovky – s týmto vo vašej domácnosti, môžete sa zbaviť nadbytočného nábytku pridaním niektoré multi-účel funkcie pohodlný posteľ!
dom 3

4. Udržujte jednoduché farby

S malým domovom, ako sa rozhodnete ozdobiť svoj obytný priestor, zohráva dôležitú úlohu veľkosť, ktorá sa objaví. Napríklad, plnenie bude vyzerať preplnenejšie a menšie. Nechajte nadbytočné vzory na väčšie domy a udržujte ju jednoduchú a neuveriteľne štýlovú pomocou obyčajného čalúnenia v celom dome.

Nielen, že táto voľba, aby váš domov vyzerať priestrannejšie a rozšírené, jednoduché návrhy tiež zaviesť moderné tému. Jednoduché a elegantné čalúnené vzory môžu byť stále útulné, so správnymi farbami a doplnkami, ktoré by ste mohli dosiahnuť priestrannou ilúziou s príjemným pocitom – prosté čalúnenie s výplňovými vankúšmi, ako sú kožušinové textúry, sú veľmi moderné a pridávajú útulný konečný vzhľad vašej teraz rozšírenej obývačky space. Menej je určite viac v modernom interiérovom dizajne, s nekonečnými úžasnými farbami čalúnenia, z ktorých si môžete vybrať, či chcete tvoriť.

Spálňa

Ako premeniť spálňu na miesto plné pohody a štýlu

Pri premýšľaní o tom, ako vylepšiť domov, je spálňa často miestom, kde chceme začať. Je to naše útočisko, miesto pre odpočinok a relax po dlhom dni. Ako teda zabezpečiť, aby táto miestnosť bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete spálňu promeniť s pomocou štýlových a kvalitných bytových doplnkov […]

čítaj viac...
Spálňa

Nákup nového matraca vám môže zmeniť život

Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Zaistí vám dostatok energie, psychickú pohodu a tiež lepšie zdravie. Napriek tomu sa mnoho ľudí prebúdza každý deň nevyspalí alebo s bolesťou. Kvalitný matrac sa môže zdať ako určitá investícia, ale jedná sa o investíciu do vášho zdravia, ktorá môže úplne zmeniť kvalitu vášho života. Na […]

čítaj viac...
Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: