Všetky veci sivé: Nadčasové trendy pre dokonalý domov

Hovorme o šedej farbe. S konotáciami všetkých vecí moderných, je tu dôvod, prečo šedý nábytok a dekor sú pre väčšinu domov dizajnom. Šedá je v obehu v bubline interiérového dizajnu už roky a nevykazuje žiadne známky opotrebovania sa čoskoro, takže ak vaše steny sú hrubé s vrstvami rôznych farieb z celej rokov, môže byť čas rozhodnúť sa pre viac nadčasový interiér tému. Zistite, prečo si myslím, že šedá spálňa je spôsob, ako ísť, nižšie.

Urobte večné vyhlásenie

Ako jedna z najväčších položiek vo vašej domácnosti, výber správnej postele môže buď urobiť, alebo zlomiť váš domáci interiér. Štúdie ukazujú, že trávime 33% našich životov v posteli na základe denného osemhodinového spánku pre priemerného človeka. To nie je ani zvažuje všetky nekonečné večery a hodiny strávené v spálni relaxáciu s vašou obľúbenou knihou, obliekať sa každé ráno a večer, alebo sa oddávať v zaslúženom nedeľu ráno ležať.

Ak sa cítite trochu zmätení myšlienkou re-theming vašej spálne, nebojte sa, nemusíte byť kvalifikovaní v interiéri, aby ste vytvorili krásnu spálňu! Vyhlásenie posteľ môže úplne zmeniť vašu spálňu a zaviesť úplne novú tému, okamžite.

Pridajte krásnu šedú posteľ do stredu miestnosti; zahŕňajú niekoľko sivých dokončovacích úprav v spálni cez závesné dekorácie na stenách alebo útulný koberec na zaplnenie podlahy. Voila! Vaša spálňa svieti modernou šedou témou, ktorá jednoducho nestarne.

Hľadáte inšpiráciu? Pozrite sa na tento krásny štýl jedného z našich Downton Grey Velvet Fabric 2 Drawer skladovacie lôžka pre čistý, podhodnotený a tresk-on-trend spálne dizajn s pridanou skladovanie tajomstvo. Udržať svetlé a povznášajúce s teplými sivými odtieňmi, ako je táto šedá čalúnená posteľ, a dopĺňať pastelové tóny je nádherná moderná spálňa tému, ktorá sa jednoducho nikdy unavený!

downtonbed

Moderné témy pre moderné deti

Jeden mesiac môžu chcieť, aby sa vesmírna téma koordinovala s ich obľúbeným televíznym programom a na budúci mesiac by to mohli byť pretekárske autá, ktoré sú všadeprítomné. Kto môže držať krok s meniacimi sa názormi detí?

Byť šikovný a kreatívny pri navrhovaní detskej spálne vám umožní zachovať štýlový dekor, ktorý bude vhodný od narodenia a ďalej bez obmedzenia, od trendového novorodenca až po módneho teenagera. Premýšľajte o tom všetkom, čo sa vám zachráni pred odobraním a opätovným použitím tejto tapety tapiet zakaždým, keď sa vaše dieťa presunie na ďalšie šialenstvo!

Štýlovo neutrálna farba, sivá môže byť doplnená o neobmedzenú farbu a dekoráciu, aby skutočne urobila svoju spálňu vlastnou – premýšľajte o tom ako o čistom plátne, v ktorom sa vaše dieťa môže označiť za príjemnú, ale nadčasovo štýlovú spálňu, ktorá im bude trvať. dlhé trasy.

Pre inšpiráciu pre modernú detskú spálňu s estetikou, ktorá bude trvať na ich výchove, si pozrite tento príklad kolekcie Starého nábytku pre deti a Bielu detskú spálňu v akcii! Obľúbený pre rodičov, ktorí sa rozhodnú pre rodovo neutrálny dekor, jednoducho nemôžete pokaziť s elegantným šedým dizajnom.

greystar

Jednoduché, ale účinné dotyky

Vedeli ste, že priemerný britský majiteľ domu strávi okolo zdobenia po celý svoj život? Nedávna štúdia ukazuje, že v typickom prípade naše domovy v priemere celkovo 36krát ozdobíme.

Mnohí sa domnievajú, že opätovné zdobenie musí zahŕňať odstránenie celého domu a opätovné spustenie, ale nemusí to tak byť. Niekoľko vylepšení tu a tam môže urobiť rozdiel, bez toho, aby sa zlomil banku alebo príliš veľa času.

Najpríťažlivejším aspektom šedých odtieňov, ktoré sa stali takými, aby sa do nich zamilovali, je flexibilita, ktorú má vo všetkých domácnostiach. Bez ohľadu na to, čo dekor váš domov displeja, krásny šedý kus nábytku nebude vyzerať z miesta a bude zázraky aktualizovať svoj domov, alebo pridať ďalšie moderné vyhlásenie.

To by mohlo byť tak jednoduché, ako je štýlové sivé kreslo, ako je náš elegantný Grace Grey Chair zobrazené nižšie, ktoré dopĺňajú námornú stenu a kontrastnú zeleň pre odvážny, ale súčasný pocit.

Interiér

Kombinované sauny pre pohodlie celej rodiny

Objavte najnovší trend v oblasti sáun, ktorý spája tradičnú fínsku saunu s modernou technológiou pre nezabudnuteľný zážitok pre vaše telo a dušu. Výsledkom sú kombinované sauny. Fínska sauna vám pomôže vyplaviť toxíny z tela, zatiaľ čo infračervený ohrievač zahreje vaše telo a pomôže vám zotaviť sa. Samozrejmosťou je zaujímavé dizajnové riešenie. Kombinované sauny a nezameniteľný […]

čítaj viac...
dekoračná omietka
Interiér

Dekoračná omietka je vynikajúcim riešením na zdobenie interiéru

Dekoračná omietka je typ materiálu na dekoráciu interiéru miestnosti na báze minerálnych alebo syntetických zlúčenín a pridanie farebných plnív. Toto je ideálne riešenie do interiéru! Obloženie stien dekoratívnou omietkou je veľmi obľúbeným spôsobom, ako dať interiéru jedinečný štýl. Používa sa v bytoch, súkromných domoch, zdravotníckych a komerčných zariadeniach, pretože okrem dobrého vzhľadu je omietka vynikajúcim […]

čítaj viac...
Interiér

Moderný dizajn v domácnosti? Stavte na sklenené prvky!

Sklo je v kurze. Je elegantné, štýlové a pôsobí exkluzívne. Prináša do bytu prirodzené denné svetlo, čo je v dnešnej dobe veľmi žiadaná vlastnosť. Čím viac skla, tým viac svetla. Byt hravo presvetlíte použitím sklenených stien, dverí, schodiska, zrkadlami a ďalšími sklenenými prvkami. Využitie sklenených prvkov v bytovom dizajne stalo obrovským trendom. Celosklenené dvere, sklenené priečky, schodiská, sklenený nábytok, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: