Spálne

spálňa

Moderné spálne

 

Usporiadanie spálne, ako aj jej dizajn je veľmi dôležitý.

Nami ponúkané spálne a spálňové zostavy sú ekonomicky dostupnejšie ako zostavovanie interiéru na mieru. Naviac môžete presne vidieť, ako bude spálňa pôsobiť, čím vám odpadne starosť platiť zbytočné poplatky za návrh interiéru spálne. Spálne si naviac môžete zostaviť podľa vlastnej predstavy z postele, nočných stolíkov, komody, šatníkovej skrine či ďalších doplnkov.

Postele do spálne

 

Postele do spálne dodávame v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme postele z masívu, lamina a MDF dosiek v rôznych farebných prevedeniach. V ponuke máme tiež široký sortiment manželských postelí a postelí z úložným priestorom.

Matrace

Spomeniete si ešte na dobu, kedy sa posteľ vyberala len podľa vzhľadu? Na kvalitu spánku sa moc nehľadelo. Možno aj preto vás dnes občas pichne v krížoch….

Trend sa ale mení. Pri výbere postele sa nepozeráme len na samotný dizajn postele, ale tiež na matrac. Hlavne ten rozhoduje o našom kvalitnom a zdravom spánku.

Matrac môžeme vyberať podľa viacerých parametrov, pri jeho výbere je dobré sa poradiť a zvážiť, na aký účel a pre koho bude matrac vhodný. Radi vám pri jeho kúpe odborne poradíme.

Komody

Komoda nie je možno najvýraznejšia časť nábytku spálne. Komody sú však veľmi účelné a čoraz viac obľúbené. Komody sa tiež ponúkajú v množstve odtieňov a dizajnov, ktoré si môžete jednoducho skombinovať s dizajnom spálne. Komoda je veľmi vhodná alternatíva úložného priestoru.

Komody sa nelíšia len farbou a dizanjnom, vybrať si môžete aj podľa ich vnútorného členenia.

Skrine do spálne

 

Onlinenabytok.sk má široký výber skríň do spálne za najlepšie ceny. Bohatá ponuka a variabilita vnútorného usporiadania si vás jednoznačne získa. Vyberte si skriňu do spálne podľa dizajnu, farby ale tiež vnútorného usporiadania podľa vašej potreby.

Pridaj komentár

Spálňa

Postele s úložným priestorom: praktické riešenie pre moderné bývanie

Postele s úložným priestorom sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako efektívne využívať každý centimeter svojho domova. V dnešnej dobe, keď je každý kúsok priestoru vzácny, tieto postele ponúkajú nielen pohodlný spánok, ale aj inteligentné riešenie pre skladovanie vecí. Na sektorovynabytok.sk nájdete širokú ponuku postelí s úložným priestorom, ktoré sa hodia do každej […]

čítaj viac...
Spálňa

Moderný dizajn okenných závesov

Na začiatku histórie bol vzhľad záclon určený potrebou vytvoriť ochranu pred vetrom a počasím. Neskôr sa záclony stali indikátorom blahobytu človeka. Bohatí zdobili svoje domy drahými látkami, čím demonštrovali svoje postavenie a bohatstvo. Ich hlavným účelom však bola ochrana pred vetrom a slnkom a vytváranie útulnosti. V súčasnosti si môžete objednať ušitie záclon na mieru […]

čítaj viac...
Spálňa

Ako premeniť spálňu na miesto plné pohody a štýlu

Pri premýšľaní o tom, ako vylepšiť domov, je spálňa často miestom, kde chceme začať. Je to naše útočisko, miesto pre odpočinok a relax po dlhom dni. Ako teda zabezpečiť, aby táto miestnosť bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete spálňu promeniť s pomocou štýlových a kvalitných bytových doplnkov […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: