Spálne

spálňa

Moderné spálne

 

Usporiadanie spálne, ako aj jej dizajn je veľmi dôležitý.

Nami ponúkané spálne a spálňové zostavy sú ekonomicky dostupnejšie ako zostavovanie interiéru na mieru. Naviac môžete presne vidieť, ako bude spálňa pôsobiť, čím vám odpadne starosť platiť zbytočné poplatky za návrh interiéru spálne. Spálne si naviac môžete zostaviť podľa vlastnej predstavy z postele, nočných stolíkov, komody, šatníkovej skrine či ďalších doplnkov.

Postele do spálne

 

Postele do spálne dodávame v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme postele z masívu, lamina a MDF dosiek v rôznych farebných prevedeniach. V ponuke máme tiež široký sortiment manželských postelí a postelí z úložným priestorom.

Matrace

Spomeniete si ešte na dobu, kedy sa posteľ vyberala len podľa vzhľadu? Na kvalitu spánku sa moc nehľadelo. Možno aj preto vás dnes občas pichne v krížoch….

Trend sa ale mení. Pri výbere postele sa nepozeráme len na samotný dizajn postele, ale tiež na matrac. Hlavne ten rozhoduje o našom kvalitnom a zdravom spánku.

Matrac môžeme vyberať podľa viacerých parametrov, pri jeho výbere je dobré sa poradiť a zvážiť, na aký účel a pre koho bude matrac vhodný. Radi vám pri jeho kúpe odborne poradíme.

Komody

Komoda nie je možno najvýraznejšia časť nábytku spálne. Komody sú však veľmi účelné a čoraz viac obľúbené. Komody sa tiež ponúkajú v množstve odtieňov a dizajnov, ktoré si môžete jednoducho skombinovať s dizajnom spálne. Komoda je veľmi vhodná alternatíva úložného priestoru.

Komody sa nelíšia len farbou a dizanjnom, vybrať si môžete aj podľa ich vnútorného členenia.

Skrine do spálne

 

Onlinenabytok.sk má široký výber skríň do spálne za najlepšie ceny. Bohatá ponuka a variabilita vnútorného usporiadania si vás jednoznačne získa. Vyberte si skriňu do spálne podľa dizajnu, farby ale tiež vnútorného usporiadania podľa vašej potreby.

Pridaj komentár

Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: