Detské izby

detská izba

Najlepšie detské izby

 

Hľadáte perfektnú detskú izbu pre vašu malú princeznú, či princa? Teraz ju môžete nájsť na onlinenabytok.sk. Pre všetky princezné sme pripravili nové zostavy nádherných detských izieb. Aj vášho princa určite prekvapíme nápaditým prevedením detskej izby.  Detské izby si môžete kúpiť kompletné, alebo zložiť samostatne podľa svojej potreby a uváženia.

Detské izby pre všetky vekové kategórie

 

Vytvorte vášmu dieťaťu detskú izbu, v ktorej sa bude cítiť skvele, a ktorú  vám budú všetci závidieť. Myslíme vždy na všetky vekové kategórie, ktoré môžeme vždy osloviť vhodným dizajnom a moderným farebným spracovaním detských izieb. Návrhári nikdy nešetria fantáziou, ktorá si vie získať aj srdcia dospelých.

Bezpečné detské izby

 

Všetky nami ponúkané detské izby sú vyrobené len z produktov, ktoré zabezpečia zdravé a bezpečné hranie sa a kvalitný spánok.

Detské izby sú navrhované do najmenších detailov tak, aby zabezpečili bezpečnosť, pričom spĺňajú všetky ekologické normy.

Detské izby cena

 

Pri výrobe detskej izby sa kladie okrem kvality a použitých materiálov tiež dôraz na primeranú cenu. Porovnajte si našu ponuku detských izieb. Ponúkame veľmi výhodnú cenu za kvalitný produkt, ktorý je bezpečný so zárukou osvedčeného predajcu.

 

Pridaj komentár

detský matrac benab
Detská izba

Ako si vybrať matrac pre teenagera

Dieťa vyrástlo: izba piráta či princeznej sa mení na funkciu a prepája vytvára univerzálny priestor. Izba sa mení na oddychovú zónu, školskú izbu alebo kreatívny priestor. Aby bol nočný odpočinok teenagera správny, pridajte do miestnosti namiesto pohovky plnohodnotnú posteľ. Kvalitný detský matrac je výbornou prevenciou skoliózy, zárukou hlbokej fázy spánku počas celej noci, fyzického a duševného […]

čítaj viac...
Detská izba

Tipy ako vybaviť detskú izbu

Detská izba by mala plniť úlohu spoľahlivého útočiska, ktoré za každých okolností poskytuje ochranu a bezpečie. Zároveň by však mala podnecovať aj kreativitu, fantáziu a hravosť. Ako teda zariadiť detskú izbu, aby sa v nej vaše dieťa cítilo čo najlepšie? Detskú izbu je dobré rozdeliť na akési zóny; kútik na hranie, ďalší na učenie a chýbať nesmie ani zóna […]

čítaj viac...
Detská izba

Zábavné a cenovo dostupné dekoratívne nápady pre detskú izbu

Detská spálňa ponúka okrem spánku mnoho funkcií. Detská izba by mala byť veselá, dobre osvetlená a mala by obsahovať priestor pre aktivity. Niektorí dizajnéri odporúčajú rozdeliť detskú izbu do troch častí, ak to priestor dovoľuje: jeden pre spánok, jeden pre projekty a jeden pre hru. Malé deti potrebujú veľkú plochu na hranie. Staršie deti potrebujú […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: