Skrášlite si byt, ktorý máte v prenájme.

Zdobenie bytu v prenájme môže byť špecifické. Na jednej strane chcete, aby ste sa cítili doma, takže by mal odrážať trochu vašej osobnosti. Na druhej strane, musíte mať limity, pretože ste stále v prenájme.

V tejto súvislosti vám pomôžeme nájsť dokonalý kompromis. Dali sme dohromady zoznam spôsobov, ako vám pomôcť nasadiť zmysel pre štýl do vašej kuchyne. Pozrite sa na tieto návrhy a vyberte tie, ktoré vám najviac dávajú zmysel.

Koordinácia farebnej schémy

Vytvorenie súdržnej farebnej schémy je jedným z najjednoduchších spôsobov spojenia miestnosti. Zatiaľ čo sme typicky poradili budovanie jedného okolo farby, v tomto prípade by bolo najlepšie držať sa vašich osobných predmetov. Avšak, ako vidíte na fotografii vyššie, je to úplne možné. Všetko od stoličky až po nástroje na pečenie a špongiová misa prináša dvojitú povinnosť tým, že zapožičia estetickú hodnotu priestoru.

Vytváranie kontrastu je kľúčové. Budete sa chcieť pozrieť pozorne na odtiene, ktoré sú už zabudované do vašej kuchyne a pridávať do farieb, ktoré sa objavia z tých existujúcich. Všimnete si, že nie všetko musí presne zodpovedať. Môžete miešať a podobné odtiene, aby ste svojmu dizajnu získali ešte hlbší zmysel pre zložitosť.

Majte nábytok zaujímavý

Ak váš byt nie je plne vybavený, budete musieť priniesť niekoľko vlastných kúskov do priestoru. Prečo sa nezabudnite, že do vášho dizajnu pridávajú určitý vizuálny záujem? Ak máte pocit, že budete odvážne a robiť vyhlásenie, zvážte použitie niektorých farebných stoličiek, ako na fotografii vyššie. Môžu sa ľahko stať ústredným bodom každej kuchyne.

Ak sa však tieto odtiene nezhodujú s vašou estetikou, je tu jemnejšia cesta, ktorú môžete vziať. Hrajte si s tvarom. Namiesto toho, aby ste priliehali k obdĺžnikovému stolíku a obdĺžnikovým stoličkám, pozrite sa na kusy, ktoré majú tvarové krivky a elegantné uhly.

Pridajte si koberec

Pravdepodobne ste počuli o koberec, ktorý sa používa na rozloženie obývacieho priestoru v obývacej izbe alebo v posteli. Môžete však urobiť to isté v kuchyni kuchyne alebo pod jedálenským stolom. V tomto prípade bude koberec slúžiť dvojitému účelu, ktorý pridá k estetickej izbe a poskytne dodatočnú vrstvu ochrany pre vaše podlahy.

 

Kuchyňa

Praktické príslušenstvo k digestorom

Kuchyňa sa často stáva centrom zatuchnutého vzduchu, znečisteného sadzami a mastnotou. Na udržanie čistoty potrebujete digestory do kuchyne, ktoré efektívne zachytia najmenšie čiastočky škodlivých výparov, no pre zabezpečenie odolnosti a bezproblémového chodu prístroja by ste sa mali postarať o kvalitné príslušenstvo. Filtračné prvky Moderné digestory sú zvyčajne vybavené tukovým a uhlíkovým filtrom. Niekedy existujú modely […]

čítaj viac...
Kuchyňa

Ako si vybrať kuchynský nôž

Kuchyňa je svet bez dna. Alebo nekonečné. Je ako more – je v ňom toľko rôznych „obyvateľov“. Patrí sem nábytok, spotrebiče a riad a samozrejme sú to nože. Bez noža, čo sa dá povedať, je každá, aj tá najkrajšia a najmodernejšia kuchyňa podradná. Môžete si kúpiť sto kuchynských robotov, ale aj tak niečo nezvládnu. A toto „niečo“ nestačí. Náš príbeh bude teda […]

čítaj viac...
Kuchyňa

Princípy moderného kuchynského dizajnu

Keďže ide o jednu z najfrekventovanejších oblastí v rodinnom dome, prioritou by mal byť premyslený a premyslený moderný dizajn kuchyne s vysoko účelovou funkciou. V tomto článku si prejdeme kľúčové prvky dizajnu kuchyne snov, ktorá bude vyzerať nielen esteticky, ale aj pozdvihne funkčnosť priestoru pre všetkých členov rodiny. Veľa úložného priestoruDostatok úložného priestoru pri zachovaní […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: