Šedo biela je moderný trend podláh

Drevené podlahy sú jednou z najlepších možností pre domy, byty a kancelárie. Existuje toľko farieb, štruktúr a vzorov, ktoré sa dajú použiť takým spôsobom, že žiadne dve podlažia nie sú úplne rovnaké. Od dubu z tvrdého dreva po chladnú a pokojnú sivobielu drevenú podlahu môže každý štýl sprostredkovať odkaz, ktorý chcete vyjadriť vo svojom dome.

Moderný vzhľad

Šedo biele drevené podlahy sú veľmi obľúbenou voľbou pri dekorácii moderných bytov a domov. Vytvára pocit „teraz“, ktorý nikdy nezmizne bez toho, aby sa príliš vzdialil od estetiky. Tento štýl podláh je zvyčajne spojený s nehrdzavejúcou oceľou a bielym nábytkom a vzormi tmavého kameňa na doskách.

Jedným z najlepších prvkov šedej podlahy je začlenenie jedinečných inštalačných vzorov. Rybie podlahy sú skvelým spôsobom, ako pridať tento extra dizajnový prvok do vášho domu a spojiť ho so sivou podlahou, ktorá dá domovu ďalší pop. S rybími vzormi máte neobmedzený potenciál na vytvorenie domu, ktorý je pre vás skutočne jedinečný. Je to domov moderného umelca, podnikateľa, ktorý získava svoju úspešnú jazdu od kreativity, módneho návrhára, ktorý chápe dôležitosť štýlu. Šedá podlaha dáva pocit, že vás nič nemôže držať vzadu, alebo zabrániť tomu, aby ste boli najlepší.

Nekonečné možnosti

Sivé a biele podlahy môžu byť dodané ako tvrdá podlaha a aj laminátovej podlahe, ako aj v štruktúrovaných   vzoroch v závislosti od požadovaného vzhľadu. Vďaka svojmu odvážnemu vzhľadu sa dá použiť ako štandardná podlaha, alebo na doplnenie existujúcej podlahy. Možnosti sú nekonečné a bez ohľadu na to, ako  sa rozhodnete, nebudete ľutovať.

Celkovo sú sivobiele podlahy cestou nezabudnuteľného moderného dizajnu. S estetikou, ktorú sivobiele podlahové dosky prinesú do domu, a podľa jej vyjadrenia ste si istí, že budete s výberom veľmi spokojní.