Premeňte balkón na záhradu

Túžite po vlastnej záhradke, ale máte len balkón, na ktorom ste doteraz pestovali len muškáty? Mnoho ľudí sa preto rozhodne vybudovať si na balkóne príjemnú záhradku.

Záhradka na balkóne
Radi si užívate pokoj a pohodu na balkóne? Nepotrebujete k tomu vysoké investície. Stačí využiť svoj balkón, nemusíte byť ani skúseným pestovateľom. Venujte sa záhrade vo svojom voľnom čase a starajte sa o ňu. Čoskoro začne niesť vytúžené výsledky.

Váhate, či začať s pestovaním?
Ak váhate nad tým, či sa do premeny balkóna v záhradku pustiť, či to zvládnete, potom sa nebojte. Online nákupný portál ShopAlike CZ pripravil šikovnú záhradné príručku, ktorá je určená úplným začiatočníkom. V štyroch jednoduchých krokoch je v príručke spísaný proces, ako si na balkóne zasadiť malú záhradku. Zistíte, aké náradie je k tomu potrebné, aké si vybrať rastliny, aby boli nenáročné na starostlivosť a darilo sa im aj v stiesnených podmienkach na balkóne.

Staňte sa záhradkárom
Patríte medzi tých, komu uschnú aj slamienky, potom rozhodne potrebujete túto príručku. Môžete si vypestovať na balkóne vlastné ovocie a zeleninu alebo sa naopak zaoberať pestovaním najrôznejších kvitnúce aj stále zelených rastlín.

Šikovný návod na premenu balkóna na záhradku oceníte. Infografika je spracovaná nenáročnú a ľahko pochopiteľnou formou, všetko pochopíte okamžite. Teraz už vám nič nebráni zamieriť do záhradníctva pre potrebné náčinie, kvetináče, hrantíky a zeminu. Vaši priatelia vám budú závidieť skvele udržiavanou oázu na balkóne, vy si môžete do sýtosti užiť krásu svojej zelene. Podľa veľkosti balkóna môžete mať záhradu vyriešenú vertikálne alebo horizontálne. stačí si prečítať príručku, ktorá vám poskytne veľa informácií, napríklad aké použiť náčinie, aké vybrať rastliny, ako je zasadiť alebo koľko rastliny vyžadujú slnka.

Dekorácie

Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov. Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – […]

čítaj viac...
Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: