Prečo si kúpiť apartmán v Demänovej

Hľadáte bývanie alebo miesto na aktívne trávenie voľného času a chcete si kúpiť chatu, byt, dom alebo apartmán? Demänová je pre vás skvelá voľba. Život v Demänovej ponúka okrem výnimočne čistého vzduchu, krásne panorámy a maximálny komfort na jednom mieste. Aké sú dôvody, prečo si vybrať práve Demänovú?

Demänová je čarovné miesto

Nie je nič také upokojujúce, ako bývanie v čistom a príjemnom prostredí. Ak to prepojíte s komfortom na ktorý ste zvyknutý – potom zistíte, že komplex Demänová village je ideálna voľba pre vás a vašu rodinu.

Demänová ponúka bezkonkurenčné výhľady a vy budete obklopený krásnou prírodou, všade kde sa pozriete.  Bývanie v Demänovej  je synonymom čerstvého vzduchu a nekonečných športových možností. V dosahu niekoľkých minút sú dostupné akvaparky, najlepšie lyžiarske strediská, turistika a veľa iných atraktívnych dobrodružstiev a a voľnočasových aktivít. Aj letné obdobie v Demänovej je skvelé. Tí, ktorí už žijú v tomto idylickom prostredí majú tendenciu prispôsobiť sa zdravšiemu životnému štýlu a byť zdravší. Ekologické bývanie je trendy.

Objavte benefity Demänová village

Takéto  atraktívne bývanie však nie je pre každého. Výnimočný projekt bývania Demänová village prináša možnosť zakúpiť si idylické bývanie v ekologickom rezorte, ktoré je oceňované architektmi. Výhody tohto projektu sú zaujímavé tiež pre investorov a všetkých, čo chcú spojiť vlastné bývanie s rozumnou investíciou. Výnimočný dizajn celého rezortu a aj jednotlivých stavieb je skutočné výnimočný!

Demänová village je komplex, ktorý vám ponúka viac!

Slovensko ponúka množstvo zaujímavých lokalít, avšak Demänová je vzhľadom na svoju polohu tou najúžasnejšou lokalitou. Spája v sebe všetko – príjemné prostredie v lone panenskej prírody. Zároveň je tu všetko potrebné pre komfortné bývanie – od reštaurácii ponúkajúcich gurmánske zážitky, adrenalínové dobrodružstvá a najlepšie zjazdovky Slovenska sú na dosah. Bývanie v harmónii s prírodou umocňuje aj samotný projekt, kde dominuje drevo v exteriéri a rovnako tiež interiéri.

2. etapa výstavby je už pripravená, nečakajte a získajte všetky potrebné informácie o výnimočnom projekte Demänová village už dnes. Nenechajte si újesť výnimočnú ponuku, Demänová village už čaká na vás!