Prečo si kúpiť apartmán v Demänovej

Hľadáte bývanie alebo miesto na aktívne trávenie voľného času a chcete si kúpiť chatu, byt, dom alebo apartmán? Demänová je pre vás skvelá voľba. Život v Demänovej ponúka okrem výnimočne čistého vzduchu, krásne panorámy a maximálny komfort na jednom mieste. Aké sú dôvody, prečo si vybrať práve Demänovú?

Demänová je čarovné miesto

Nie je nič také upokojujúce, ako bývanie v čistom a príjemnom prostredí. Ak to prepojíte s komfortom na ktorý ste zvyknutý – potom zistíte, že komplex Demänová village je ideálna voľba pre vás a vašu rodinu.

Demänová ponúka bezkonkurenčné výhľady a vy budete obklopený krásnou prírodou, všade kde sa pozriete.  Bývanie v Demänovej  je synonymom čerstvého vzduchu a nekonečných športových možností. V dosahu niekoľkých minút sú dostupné akvaparky, najlepšie lyžiarske strediská, turistika a veľa iných atraktívnych dobrodružstiev a a voľnočasových aktivít. Aj letné obdobie v Demänovej je skvelé. Tí, ktorí už žijú v tomto idylickom prostredí majú tendenciu prispôsobiť sa zdravšiemu životnému štýlu a byť zdravší. Ekologické bývanie je trendy.

Objavte benefity Demänová village

Takéto  atraktívne bývanie však nie je pre každého. Výnimočný projekt bývania Demänová village prináša možnosť zakúpiť si idylické bývanie v ekologickom rezorte, ktoré je oceňované architektmi. Výhody tohto projektu sú zaujímavé tiež pre investorov a všetkých, čo chcú spojiť vlastné bývanie s rozumnou investíciou. Výnimočný dizajn celého rezortu a aj jednotlivých stavieb je skutočné výnimočný!

Demänová village je komplex, ktorý vám ponúka viac!

Slovensko ponúka množstvo zaujímavých lokalít, avšak Demänová je vzhľadom na svoju polohu tou najúžasnejšou lokalitou. Spája v sebe všetko – príjemné prostredie v lone panenskej prírody. Zároveň je tu všetko potrebné pre komfortné bývanie – od reštaurácii ponúkajúcich gurmánske zážitky, adrenalínové dobrodružstvá a najlepšie zjazdovky Slovenska sú na dosah. Bývanie v harmónii s prírodou umocňuje aj samotný projekt, kde dominuje drevo v exteriéri a rovnako tiež interiéri.

2. etapa výstavby je už pripravená, nečakajte a získajte všetky potrebné informácie o výnimočnom projekte Demänová village už dnes. Nenechajte si újesť výnimočnú ponuku, Demänová village už čaká na vás!

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: