Feng shui domáce kancelárie

Je veľmi ľahké feng shui domácu kanceláriu, keď pochopíte základné feng shui princípy. Základy sú rovnaké pre domácnosť i kanceláriu. Takže aké sú pravidlá, ktoré vám pomôžu do feng shui domácej kancelárie? Umožňujem diskutovať.

Pravidlá umiestnenia v stoloch
Pravidlo č. 1. Držte pevnú podporu.

Nemáte okno za stolom. Keď sa vrátite k oknu, znamená to, že energia vás bodne na zadnej strane.

Mala by tu byť pevná stena – bez okien.

Cure: Ak nemáte na výber, umiestnite obrázok hory alebo korytnačky za sebou. To vám poskytne pevnú podporu.

Pravidlo č. 2. Nemali by ste mať dvere za sebou.

Mali by ste vidieť dvere. Prečo? Pretože ak nemôžete vidieť dvere, potom vám prídu o príležitosti. Takže dbajte na to, aby ste nezostavili kancelársky stôl späť k dverám.

Cure: Miesto malého zrkadla na vaše kancelárske kabíny, ktoré vám pomôžu vidieť dvere za sebou.

Pravidlo 3. NESMIE by ste byť v priamom smere s dverami.

Kým je dobré mať kancelárske stoly smerom k dverám. Ak však sedíte priamo oproti dverám, energia z dverí sa bude spájať smerom k vám.

Chcete, aby sa energia spomalila a prišla k vám. Čím viac umiestnite svoj kancelársky stôl od dverí – tým silnejší bude.

CURE: Ak nemôžete pomôcť, umiestnite do dverí malý zvonček alebo kryštál. Alebo môžete umiestniť zariadenie medzi stôl a dvere. Tým sa spomalí rýchla energia.

Pravidlo 5. Poloha pohonu je diagonálne oproti dverám.

Takže sa uistite, že si pamätajte na toto pravidlo pri návrhu feng shui kancelárskeho usporiadania.

Pravidlo 5. Juhozápad je tiež rohom moci.

Ak nie ste schopní sedieť diagonálne oproti dverám, potom sedíte v juhozápadnej časti kancelárie. To je aj roh moci. Osoba sediaca na juhozápade kancelárie bude silná. Šéfová komora by mala byť v juhozápadnej časti kancelárie.

Feng shui príklad rozloženia domácej kancelárie

Pravidlo 4. Nemali by ste čeliť stenu.

Úradný stôl obrátený k stene je symbolom čeliacich prekážok. Rovnako ako veľká stena vpravo pred hlavnými dverami je zlá. Podobne, keď sedíte pri stene, symbolizuje prekážky.

CURE: Ak nemáte na výber, umiestnite krásny obrázok otvorenej a nízkej plochy ako krásna záhrada alebo posteľ kvetov.

Pravidlo č. 6. Nesmiete mať hradidlo vyššie.

Tyče symbolizujú útlak. Nechcete, aby bol šéf alebo vaši senioři v úrade utláčaní. Tyče tiež symbolizujú, že ste pod tlakom po celú dobu. Takže posuňte stôl ďaleko od lúča. Ak to nemôžete urobiť, urobte túto jednoduchú liečbu.

CURE: Farbu lúče naneste na farbu stropu alebo šablónu s “povznášajúcim” dizajnom, ako sú mraky alebo vtáky počas letu.

Feng shui pravidlá pre kancelárske kabíny
Pravidlo 7. Židle obrátené proti sebe znamenajú konfrontácie.

Ak sedíte proti sebe v kútoch, potom to symbolizuje konfrontáciu. To by mohlo vytvoriť argumenty a boje. Ako sa vám páči, keď niekto sedí priamo proti vám vo konfrontačnej pozícii. Nie veľmi dobré Správne? Táto pozícia vedie k argumentom, hádkam a bojom.

CURE: Položte kohúta na stôl.

Pravidlá smerovania smerom k stoličke
Pravidlo 8. Obráťte sa na šťastie

Uistite sa, že čelíte jednému z vašich dobrých smerov podľa vášho čísla kua. Vyberte kancelárske kabíny múdro. Nedotýkajte sa žiadneho zo 4 zlých smerov podľa vášho čísla kua.

Lucky Directions

Východ, Juh, Sever a Juhovýchod sú dobré pre vás, ak vaše čísla kua sú 1, 3, 4 alebo 9

Rodinné domy

Vlastnosti betónových plotov s ohľadom na plot domu

Ploty z betónových dielcov sú veľmi žiadané a používajú sa na oplotenie nielen administratívnych budov, ale aj súkromných pozemkov. Tí, ktorí využili možnosť inštalácie plotu z betónu, zažili všetky jeho výhody v porovnaní s inými stavebnými materiálmi. Medzi nimi – estetické a praktické komponenty. Hlavnou črtou betónových plotov je, že sa vyrábajú vibračným odlievaním. To […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: