Pozrite si tieto luxusné nehnuteľnosti v Ázii, ktoré stoja milióny

Domy si skutočne zaslúžia doláre, pretože ponúkajú nielen najvyšší komfort z hľadiska pohodlia, ale majú tendenciu spĺňať všetky túžby životného štýlu svojich obyvateľov. Tu sa pozrieme na niektoré z týchto luxusných nehnuteľností v Ázii.

Dom na Nassim Road, Singapur

V auguste 2019 Mansion Global oznámil, že dom s rozlohou približne 87 000 štvorcových stôp na bohatej ulici Nassim Road sa predal za 167 miliónov USD . V tejto oblasti lemovanej stromami žije veľa zahraničných hodnostárov.

Nehnuteľnosť má vstupnú bránu, ktorá vedie do dvojposchodovej hlavnej budovy. Má tenisový kurt, dvor, trávnik a bazén. Samotný dom má údajne červenú škridlovú strechu a veľa balkónov.

21 Borrett Road, Hong Kong

Strešný apartmán predaný v roku 2021 na 21 Borrett Road v bohatej štvrti Mid-Levels sa nachádza na najvyššom poschodí 23-poschodovej budovy. Byt s rozlohou 3 378 štvorcových stôp je najväčším z výstavby, ktorá zahŕňa päť obytných budov so 181 jednotkami. Strešný apartmán má súkromnú strechu s rozlohou 2 131 štvorcových stôp a terasu s rozlohou 717 štvorcových stôp.

Antilia, India

Antilla, domov najbohatšieho muža Indie Mukesha Ambaniho, je ikonická moderná budova nachádzajúca sa v Bombaji. 27-poschodovú nehnuteľnosť obývala rodina Ambani v roku 2012. Budova odolá zemetraseniu s magnitúdou okolo 8 stupňov Richterovej stupnice.

Budova s ​​celkovou rozlohou 400 000 štvorcových stôp zahŕňa viacero telocviční, súkromné ​​divadlo s 50 miestami na sedenie, bazén so stredným vzduchom, deväť vysokorýchlostných výťahov a vnútornú snehovú miestnosť s umelými snehovými vločkami. Výška každého podlažia je ekvivalentná priemernej výške dvojpodlažnej budovy.

Šesťposchodové podzemné parkovisko má zaparkovať viac ako 160 áut a na jednom z podlaží je vyhradená autoservis. .

A tu sú niektoré luxusné nehnuteľnosti, ktoré sú momentálne v predaji:

Galleria Costa, Japonsko

Golfová miestnosť a posilňovňa na prvom poschodí, knižnica a domáce kino na druhom – hlavná budova v tvare obráteného J tohto sídliska s rozlohou 3 70 260 štvorcových stôp je navrhnutá pre niektoré z najluxusnejších zariadení, ktoré by ste mohli chcieť vo svojom dome. Domov.

Poloha budovy v Ashigarashimo-Gun je úchvatná; Je orientovaný na pobrežie polostrova Manazuru a môžete celý deň sledovať príliv a odliv v zálive Sagami z okien od podlahy až po strop v každej izbe.

K dispozícii je tiež bazén s nekonečným okrajom s výhľadom na záliv a vonkajší priestor pre fantastickú párty s výhľadom na more. Hmlová sauna, kamenná sauna, dve vonkajšie vane a vírivka sú len niekoľko ďalších doplnkov. Súčasťou budovy je aj vínna pivnica na uloženie vašich obľúbených etikiet.

Yangmingshan Terrace, Taiwan

Vila s rozlohou 18 216 štvorcových stôp v meste Taipei je dokonalým spojením prírody a betónu. Rezidencia sa nachádza v národnom parku Yangmingshan a ponúka jeden z najlepších výhľadov na širokú zelenú pokrývku všade naokolo. Ale nie je to tak, že dom je v džungli; len 10 minút chôdze sa dostanete do nákupnej štvrte Shanzihou.

Rezidencia má štyri spálne a štyri kúpeľne. K dispozícii sú kúpele, bazén a parkovisko v suteréne. K nehnuteľnosti prináleží aj rozľahlý dvor.

Jalan Nusa, Malajzia

Táto nehnuteľnosť s rozlohou 18 500 štvorcových stôp v Kuala Lumpur v štvrti Taman Duta má 2,5-podlažný bungalov. Dizajn je taký, že otvorené priestory domu majú výhľad na jeho centrum, ktoré má súkromný bazén a bar.

Hlavná spálňa sa otvára do súkromného bazéna s vodopádom a do súkromnej záhrady. Všetky kúpeľne majú vlastný systém zásobovania elektrickou energiou zo solárnych panelov. V každej kúpeľni je tiež zachytávanie dažďovej vody. Parný kúpeľ, sauna, vnútorná herňa sú niektoré z ďalších zariadení, ktoré prichádzajú s týmto plne zariadeným domom. Má parkovacie miesto pre päť áut.

Jl. Cokroaminoto, Indonézia

Priestranné balkóny, krytý bazén s modrými dlaždicami, jacuzzi, obrovská krytá posilňovňa a exteriér pripomínajúci európsku vilu – na tejto luxusnej rezidencii v štvrti Menteng v Jakarte je toho veľa, čo sa vám páči.

K dispozícii sú štyri izby a toľko kúpeľní, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali malej spokojnosti rodiny. Vďaka svojej polohe má dom ľahký prístup do hlavného mesta a všetko od zábavných zariadení až po nákupné zóny je na dosah.

Ruamrudee, Thajsko

Čo tak bývať v dome, ktorý bol kedysi domovom kráľovskej rodiny? Nehnuteľnosť s rozlohou 16 673 štvorcových stôp v bangkockej Lumphini bola kedysi rezidenciou princeznej Yaovabha Bongsanid (1884-1934), dcéry siamského kráľa Ramu V. Neskôr v 70. rokoch slúžila ako rezidencia dvoch austrálskych veľvyslancov.

Architektúra pochádza z 20. rokov 20. storočia a navrhol ju slávny švajčiarsko-francúzsky architekt Charles Beguelin, ktorý je okrem iného známy aj tým, že navrhol thajský Najvyšší súd a Múzeum kráľa Rámu VII.

Palác Ruam Rudee, ktorý sa nachádza v Embassy Row, je jedným z najprestížnejších luxusných domov v Bangkoku. Vznešené interiéry, obrovská veranda, dvojitá klenutá terasa, vysoké stropy, tropická záhrada a jazierko definujú kráľovskú eleganciu tejto nehnuteľnosti. K dispozícii sú štyri spálne a štyri vlastné kúpeľne. Na uzavretom parkovisku je možné zaparkovať až štyri autá.

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: