Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov.

V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je cenová dostupnosť, služby v blízkom okolí, komfort a pre kreatívne firmy aj pôsobivý dizajn. Prinášame vám výber troch bratislavských lokalít, kde nájdete to “pravé orechové” pre vašu firmu.

Lakeside Park

Kancelárie na Lakeside Park sa nachádzajú v Bratislave III, v Novom Meste, ktoré sú od Starého Mesta vzdialené len 4 kilometre. Výhodou je skvelá dostupnosť pre zamestnancov, klientov i návštevy, ktoré majú k dispozícii až 505 parkovacích miest. Pokiaľ nemáte auto, pohodlne sa sem dopravíte na MHD. Samotná budova je neprehliadnuteľná kvôli svojej výške, má 3 podzemné a 20 nadzemných poschodí, takže milovníci pôsobivých výhľadov si prídu na svoje, keďže je z nej krásny výhľad na jazero Kuchajda, historickú štvrť či okolité kopce. Interiér kancelárií je dobre presvetlený prirodzeným svetlom, ktoré je nevyhnutné pre skvelý pracovný výkon.

Výborná je aj občianska dostupnosť, Lakeside Park sa nachádza v tesnej blízkosti Polus City Center. Počas obednej prestávky môžete zájsť do reštaurácie či kaviarne na prízemí alebo do CoffeShopu, ktorý je priamo v budove. Nemusíte sa báť ani o bezpečnosť, pretože na ňu dohliada 24 hodinová recepcia a bezpečnostná služba. Najmenšia výmera kancelárie v Lakeside Parku je 112 m2.

Landererova 12

Landererova 12 je známa tým, že ide o štýlové kancelárske centrum. Ponúka moderné priestory na kreatívu, unikátny dizajn, veľké konferenčné miestnosti a rôzne typy kancelárií od klasickej až po open space coworkingové priestory, ktoré ocenia najmä ľudia s kreatívnym duchom a potrebou veľkého priestoru na realizáciu nápadov. Najmenšie kancelárie majú výmeru od 400 m2.

Landererova 12 je súčasťou komplexu Eurovea City, teda je tu priestor na voľnočasové aktivity. Môžete si zájsť do fitness centra, reštaurácie, kaviarne či kvetinárstva a taktiež využiť služby banky alebo pošty. V okolí sa nachádza aj škôlka. Iste oceníte dobrú dostupnosť, či už sa rozhodnete ísť autom, MHD, na kolobežke alebo bicykli. Parkovanie na Landererovej 12 je bezproblémové, ponúka až 376 parkovacích miest.

Twin City Tower

Twin City Tower patrí medzi najmodernejšie kancelárske budovy v Bratislave, nachádza sa v prestížnej lokalite Mlynské Nivy. Budova má certifikáciu BREEAM Excellence, čo znamená, že dbá na životné prostredie, má nízku spotrebu energií, je premyslená a trvalo a efektívne využiteľná.  Na prvý pohľad upúta svojou výškou a industriálnym vizuálom.

Ak hľadáte kancelársky priestor na najvyššej úrovni, mali by ste vedieť, že Twin City je vybavená najmodernejším systémom HVAC so zvlhčovaním vzduchu. To znamená, že sa tu budete cítiť vždy príjemne. Očarí vás aj obdivuhodný panoramatický výhľad na Bratislavu, ktorý vás nikdy neomrzí. Twin City ponúka kancelárske priestory s výmerou od 500 m2 a nesmie chýbať ani konferenčná miestnosť.

Nachádza sa tu retailová zóna s obchodmi, potravinami, reštauráciami, kaviarňami, fitness centrom, lekárňou, poštou, bankou a všetkým, čo bežne nájdete v nákupnom centre. V blízkosti je i nové nákupné centrum Nivy Mall, škôlka, autoumyváreň a poteší vás aj bezpečné parkovisko so 456 parkovacími miestami. Jednoducho sa sem dostanete aj MHD i na bicykli.

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Pozrite si tieto luxusné nehnuteľnosti v Ázii, ktoré stoja milióny

Domy si skutočne zaslúžia doláre, pretože ponúkajú nielen najvyšší komfort z hľadiska pohodlia, ale majú tendenciu spĺňať všetky túžby životného štýlu svojich obyvateľov. Tu sa pozrieme na niektoré z týchto luxusných nehnuteľností v Ázii. Dom na Nassim Road, Singapur V auguste 2019 Mansion Global oznámil, že dom s rozlohou približne 87 000 štvorcových stôp na bohatej […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: