Poradenstvo pre start-upy

Podnikanie je komplikované a rizikové. Okrem dosahovania zisku, musia mať podnikatelia na pamäti mnohé povinnosti.

Legislatívna náročnosť

Stále sa meniaca legislatíva a nejednoznačné výklady zákonov, robia podnikateľské prostredie komplikované. Podľa vyjadrenia advokátskej kancelárie WITT&KLEIM „aj skúsení podnikatelia majú často problém dodržiavať všetky legislatívne úpravy“, ktoré často obmedzujú a štátnymi orgánmi sú kontrolované a sankcionované sú všetky pochybenia.

Dbajte na svoje povinnosti

Najmä začínajúci podnikatelia a star-upy by mali byť obozretný pri naštudovaní všetkých záväzných predpisov, nariadení a zákonných úprav vyplývajúcich z legislatívy. Podľa JUDr. Milana Ragas, advokáta kancelárie WITT&KLEIM je kľúčovým prvkom pre začínajúce inovatívne star-upy odborné a zodpovedné poradenstvo. Start-upy potrebujú zvyčajne poradiť:

  • Pri založení firmy
  • Založení a spracovaní biznis plánu (vypracovanie vhodného modelu)
  • Finančnom riadení
  • Možnosti získania dotácie
  • Kontakty na investorov a výber financovania

Ušetrite čas a energiu

Aby ste neboli v každodennom strese a nemuseli neustále sledovať všetky zmeny v legislatíve, je možné zveriť tieto povinnosti spoľahlivej advokátskej kancelárii. Tá vám bude nápomocná pri všetkých právnych službách a právnom poradenstve, pričom je zrejmé, že oblasť start-upov vyžaduje aj špecifické vedomosti a je vhodné vyhľadať advokátsku kanceláriu s potrebnou špecializáciou.

Môžete tak ušetriť čas a náklady na uvedenie novej služby alebo produktu a poučiť sa s chýb, ktorú urobili iní pred vami.

Spoľahlivý partner pre start-up

Váš start-up by mal mať dôveryhodného partnera. Erudovaný partner vie podľa názoru advokátskej kancelárie WITT&KLEIM byť nápomocný pri príprave zmluvnej dokumentácie, právneho styku s orgánmi verejnej moci a iných právnych otázkach.

Pridaj komentár

Rodinné domy

Vlastnosti betónových plotov s ohľadom na plot domu

Ploty z betónových dielcov sú veľmi žiadané a používajú sa na oplotenie nielen administratívnych budov, ale aj súkromných pozemkov. Tí, ktorí využili možnosť inštalácie plotu z betónu, zažili všetky jeho výhody v porovnaní s inými stavebnými materiálmi. Medzi nimi – estetické a praktické komponenty. Hlavnou črtou betónových plotov je, že sa vyrábajú vibračným odlievaním. To […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: