Poradenstvo pre start-upy

Podnikanie je komplikované a rizikové. Okrem dosahovania zisku, musia mať podnikatelia na pamäti mnohé povinnosti.

Legislatívna náročnosť

Stále sa meniaca legislatíva a nejednoznačné výklady zákonov, robia podnikateľské prostredie komplikované. Podľa vyjadrenia advokátskej kancelárie WITT&KLEIM „aj skúsení podnikatelia majú často problém dodržiavať všetky legislatívne úpravy“, ktoré často obmedzujú a štátnymi orgánmi sú kontrolované a sankcionované sú všetky pochybenia.

Dbajte na svoje povinnosti

Najmä začínajúci podnikatelia a star-upy by mali byť obozretný pri naštudovaní všetkých záväzných predpisov, nariadení a zákonných úprav vyplývajúcich z legislatívy. Podľa JUDr. Milana Ragas, advokáta kancelárie WITT&KLEIM je kľúčovým prvkom pre začínajúce inovatívne star-upy odborné a zodpovedné poradenstvo. Start-upy potrebujú zvyčajne poradiť:

  • Pri založení firmy
  • Založení a spracovaní biznis plánu (vypracovanie vhodného modelu)
  • Finančnom riadení
  • Možnosti získania dotácie
  • Kontakty na investorov a výber financovania

Ušetrite čas a energiu

Aby ste neboli v každodennom strese a nemuseli neustále sledovať všetky zmeny v legislatíve, je možné zveriť tieto povinnosti spoľahlivej advokátskej kancelárii. Tá vám bude nápomocná pri všetkých právnych službách a právnom poradenstve, pričom je zrejmé, že oblasť start-upov vyžaduje aj špecifické vedomosti a je vhodné vyhľadať advokátsku kanceláriu s potrebnou špecializáciou.

Môžete tak ušetriť čas a náklady na uvedenie novej služby alebo produktu a poučiť sa s chýb, ktorú urobili iní pred vami.

Spoľahlivý partner pre start-up

Váš start-up by mal mať dôveryhodného partnera. Erudovaný partner vie podľa názoru advokátskej kancelárie WITT&KLEIM byť nápomocný pri príprave zmluvnej dokumentácie, právneho styku s orgánmi verejnej moci a iných právnych otázkach.

Pridaj komentár

Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
Rodinné domy

V Bratislave majú krtkari najviac práce

Usadeniny sa tvoria viacerými spôsobmi. Usadeniny najskôr potrubie zanesú, ale neskôr ho môžu upchať. Preto ak vám odtoky odtekajú pomaly, mali by ste ich preventívne vyčistiť, aby ste predišli ich úplnému upchatiu. Ak už je neskoro a vaša kanalizácia je v zlom stave, volajte špecialistov. Na krtkovanie je overená firma z Bratislavy, ktorú všetci poznajú […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: