Objavte tajomstvo machových stien a dekorácii

Prírodný mach je nezávadný materiál sa vyznačuje svojou odolnosťou, nenáročnosťou na údržbu, atraktívnym vzhľadom a širokými možnosťami použitia. Obľubu si získali machové steny. Ľudia a dizajnéri ich milujú, pridajte sa k tomuto trendu. Vertikálne machové steny sú dnes jedným z najpoužívanejších dekoratívnych prvkov.

Ekologický a harmonizujúci prírodný mach je určený ľudom, čo majú vzťah k ekologickému štýlu. Stabilizované – prírodné machové steny sú skvelá voľba.

Tajomstvo zelených machových stien spočíva v procese stabilizácie rastlín. Najprv sa ručne vyberú zdravé dobre vyvinuté vzorky a potom sa ponoria do špeciálneho roztoku s glycerínom.

Mach je prírodný produkt. Preto poskytne interiéru okrem krásy aj ďalšie dodatočné výhody, ako napríklad:

  • Odstraňuje znečisťujúce látky zo vzduchu.
  • Je vynikajúci akustický izolant.
  • Má „klimatizačný efekt“, skutočne zlepšuje teplotu v izbe.
  • Mach poskytuje dodatočný systém filtrácie vzduchu, ktorý absorbuje znečisťujúce látky a zároveň produkuje kyslík.

Machové steny a dekorácie jednoducho zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Ich prirodzený vzhľad pôsobí harmonicky a pôsobí veľmi prirodzene.

Rozmanitosť využitia machu otvára možnosti, ako ozdobiť nielen steny, ale prepojiť v jednom štýle aj ostatné priestory. Inšpirujte sa alebo si vytvorte vlastný inovatívny interiér prostredníctvom všestranných dekorácii vyrobených z prírodného machu. Svoje využitie si okrem interiéru nájde aj v modernom krajinnom dizajne.

Mossdecores.sk je miesto, kde si vyberiete všetky obľúbené štýly machových dekorácii a doplnkov.

Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
Dekorácie

Tipy na zdobenie cez víkend

Tipy na zdobenie nemusia byť časovo náročné. Našli sme nápady na zdobenie, ktoré môžete urobiť za víkend (alebo ešte menej). Či už hľadáte okamžité nápady pre domácich majstrov, ktoré by ste mohli urobiť práve teraz, alebo tipy na zdobenie, ktoré zvýrazní obývačku , kuchyňu , kúpeľňu, spálňu alebo detskú izbu , tu je viac ako 40 super jednoduchých tipov na zdobenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť si domov. budete milovať, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: