Nemáte priestor na plánovanú oslavu? Ponúkame vám moderné a jednoduché riešenie

V priebehu roka sa určite aspoň raz ocitnete v situácii, kedy si užívate priazeň svojho okolia. Môže to byť oslava narodenín, výročia, alebo iného životného jubilea a dosiahnutého úspechu. Aby bola takáto udalosť spojením príjemného s užitočným, mali by ste si urobiť veľkolepú oslavu na vašej záhrade. Nemáte k tomu uspôsobené priestory, máme pre vás ideálne riešenie.

Začnite výberom vhodného miesta. Malo by ležať v zeleni, bočne od veľkého ruchu.  Hostia tak budú na zdravom vzduchu a väčší hluk sa tu lepšie znesie. Vlastná záhrada je samozrejme ideálna, máte súkromie aj pokoj na prípravu. A ak je navyše vybavená plastovým alebo dreveným nábytkom, o to bude všetko lepšie.

Pred oslavou si nezabudnite všetko naplánovať. Základom je téma, ktorú si môžete prispôsobiť svojmu štýlu. Potom by ste nemali zabudnúť na hostí, ktorých bude samozrejme viac. Pokiaľ chcete plánovať oslavu u vás doma a v letnom období, môžete využiť riešenie záhradného stanu.

Ako funguje záhradný stan

Táto vec vám môže byť známa z predajných akcií, trhov a rôznych podujatí. Túto výhodu môžete využiť už aj vy. Stany sú prispôsobené na jednoduchú manipuláciu. Sú rozkladacie, takže sa dajú použiť v akomkoľvek teréne. Kovová konštrukcia je ľahká a zároveň bezpečná. Vrchný materiál odoláva nadmernému žiareniu slnečných lúčov v lete a naopak dažďovej vode v prípade nepriaznivého počasia.

Terasa rodinného domu

Takýto stan si teda môžete zaobstarať aj na vašu najbližšiu oslavu. Dozdobíte si ho podľa vlastného vkusu. Vašim hosťom zaistíte komfort a pobyt na čerstvom vzduchu. Záhradný stan môžete využiť aj na iné účely, základom je že v exteriéri slúži naozaj dobre. V niektorých prípadoch to môže byť dokonca aj efektívna náhrada terasy rodinného domu.

 

trávniky žilina
Exteriér

Druhy trávnika – aký si vybrať?

Vzhľad trávnika do značnej miery závisí od jeho typu a predtým, ako si stanovíte cieľ stať sa majiteľom krásneho a praktického zeleného trávnika, musíte jasne pochopiť rozdiel medzi rôznymi druhmi trávnika, pretože sa používajú v rôznych oblastiach, prípadoch a v zásade neexistuje univerzálna možnosť . V čom sú trávnikové trávy iné? Trávnik môže byť buď […]

čítaj viac...
Exteriér

Trampolína pre malých i veľkých: Kvôli týmto benefitom by ste si ju mali zadovážiť aj vy!

Mať vlastnú záhradu je skvelé. Čerstvý vzduch, čas strávený s blízkymi pod holým nebom a odpočinok, po ktorom túžia v dnešných uponáhľaných časoch asi všetci. Ako tráviť čas v záhrade aktívne? Doprajte si trampolínu! Dáte nám za pravdu, že trampolína je obľúbenou atrakciou – v dnešnej dobe je doslova must-have prvkom každej záhrady. Niet divu, má mnoho benefitov pre malých […]

čítaj viac...
Exteriér

Prečo používať podložky na cvičenie?

Myslíte to s cvičením doma naozaj vážne a ste odhodlaní dať do toho všetko? Gratulujeme k skvelému rozhodnutiu. Ak sa už začínate obzerať po tom, čo všetko si na svoju novú záľubu zaobstaráte, určite si nezabudnite na nákupný zoznam vedľa športového oblečenia, obuvi, posilňovacieho stroja alebo iných pomôcok podľa toho, čomu sa idete venovať, dopísať […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: