Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Nemáte priestor na plánovanú oslavu? Ponúkame vám moderné a jednoduché riešenie

V priebehu roka sa určite aspoň raz ocitnete v situácii, kedy si užívate priazeň svojho okolia. Môže to byť oslava narodenín, výročia, alebo iného životného jubilea a dosiahnutého úspechu. Aby bola takáto udalosť spojením príjemného s užitočným, mali by ste si urobiť veľkolepú oslavu na vašej záhrade. Nemáte k tomu uspôsobené priestory, máme pre vás ideálne riešenie.

Začnite výberom vhodného miesta. Malo by ležať v zeleni, bočne od veľkého ruchu.  Hostia tak budú na zdravom vzduchu a väčší hluk sa tu lepšie znesie. Vlastná záhrada je samozrejme ideálna, máte súkromie aj pokoj na prípravu. A ak je navyše vybavená plastovým alebo dreveným nábytkom, o to bude všetko lepšie.

Pred oslavou si nezabudnite všetko naplánovať. Základom je téma, ktorú si môžete prispôsobiť svojmu štýlu. Potom by ste nemali zabudnúť na hostí, ktorých bude samozrejme viac. Pokiaľ chcete plánovať oslavu u vás doma a v letnom období, môžete využiť riešenie záhradného stanu.

Ako funguje záhradný stan

Táto vec vám môže byť známa z predajných akcií, trhov a rôznych podujatí. Túto výhodu môžete využiť už aj vy. Stany sú prispôsobené na jednoduchú manipuláciu. Sú rozkladacie, takže sa dajú použiť v akomkoľvek teréne. Kovová konštrukcia je ľahká a zároveň bezpečná. Vrchný materiál odoláva nadmernému žiareniu slnečných lúčov v lete a naopak dažďovej vode v prípade nepriaznivého počasia.

Terasa rodinného domu

Takýto stan si teda môžete zaobstarať aj na vašu najbližšiu oslavu. Dozdobíte si ho podľa vlastného vkusu. Vašim hosťom zaistíte komfort a pobyt na čerstvom vzduchu. Záhradný stan môžete využiť aj na iné účely, základom je že v exteriéri slúži naozaj dobre. V niektorých prípadoch to môže byť dokonca aj efektívna náhrada terasy rodinného domu.

 

Exteriér

Prečo používať podložky na cvičenie?

Myslíte to s cvičením doma naozaj vážne a ste odhodlaní dať do toho všetko? Gratulujeme k skvelému rozhodnutiu. Ak sa už začínate obzerať po tom, čo všetko si na svoju novú záľubu zaobstaráte, určite si nezabudnite na nákupný zoznam vedľa športového oblečenia, obuvi, posilňovacieho stroja alebo iných pomôcok podľa toho, čomu sa idete venovať, dopísať […]

Read More
Exteriér

Štýlové doplnky na balkón

Ak máte šťastie na balkón v byte, gratulujeme! Máte najvyhľadávanejší priestor, aký môže dom ponúknuť. Väčšina obyvateľov mesta sníva o súkromnom vonkajšom priestore, aj keď je to len požiarne schodisko. Žiaľ, tento priestor často zostáva nevyužitý alebo slúži na uskladnenie všetkého haraburdia. Bytové balkóny majú veľa dizajnového potenciálu. Či už pracujete so 100 štvorcovými metrami alebo 20 štvorcovými metrami, možnosti […]

Read More
Exteriér

BEZPEČNÉ INVESTOVANIE DO SLOVENSKEJ NEHNUTEĽNOSTI, GENERAČNÉHO KLENOTU S RASTÚCOU HODNOTOU PRE VLASTNÚ OÁZU POKOJA V PALÁCOVEJ NOBLESE.

Žijeme mimoriadne náročnú dobu. Dobu, ktorá nás odtrhla od bežného života na aký sme boli zvyknutí. Dobu bez kultúrnych a spoločenských podujatí, dobu bez wellnessu, dobu bez športu. Ak sme v tento čas už starostlivo vyberali dovolenky v zahraničí, dnes je cestovanie vzdialené i rizikové. Je na mieste sa pýtať, ako dlho tento stav rizika potrvá, a je určite nutné […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: