Nemáte priestor na plánovanú oslavu? Ponúkame vám moderné a jednoduché riešenie

V priebehu roka sa určite aspoň raz ocitnete v situácii, kedy si užívate priazeň svojho okolia. Môže to byť oslava narodenín, výročia, alebo iného životného jubilea a dosiahnutého úspechu. Aby bola takáto udalosť spojením príjemného s užitočným, mali by ste si urobiť veľkolepú oslavu na vašej záhrade. Nemáte k tomu uspôsobené priestory, máme pre vás ideálne riešenie.

Začnite výberom vhodného miesta. Malo by ležať v zeleni, bočne od veľkého ruchu.  Hostia tak budú na zdravom vzduchu a väčší hluk sa tu lepšie znesie. Vlastná záhrada je samozrejme ideálna, máte súkromie aj pokoj na prípravu. A ak je navyše vybavená plastovým alebo dreveným nábytkom, o to bude všetko lepšie.

Pred oslavou si nezabudnite všetko naplánovať. Základom je téma, ktorú si môžete prispôsobiť svojmu štýlu. Potom by ste nemali zabudnúť na hostí, ktorých bude samozrejme viac. Pokiaľ chcete plánovať oslavu u vás doma a v letnom období, môžete využiť riešenie záhradného stanu.

Ako funguje záhradný stan

Táto vec vám môže byť známa z predajných akcií, trhov a rôznych podujatí. Túto výhodu môžete využiť už aj vy. Stany sú prispôsobené na jednoduchú manipuláciu. Sú rozkladacie, takže sa dajú použiť v akomkoľvek teréne. Kovová konštrukcia je ľahká a zároveň bezpečná. Vrchný materiál odoláva nadmernému žiareniu slnečných lúčov v lete a naopak dažďovej vode v prípade nepriaznivého počasia.

Terasa rodinného domu

Takýto stan si teda môžete zaobstarať aj na vašu najbližšiu oslavu. Dozdobíte si ho podľa vlastného vkusu. Vašim hosťom zaistíte komfort a pobyt na čerstvom vzduchu. Záhradný stan môžete využiť aj na iné účely, základom je že v exteriéri slúži naozaj dobre. V niektorých prípadoch to môže byť dokonca aj efektívna náhrada terasy rodinného domu.

 

Exteriér

Poplastované pletivo je kvalitný plot za dostupnú cenu

Poplastované pletivo s plastovým povlakom je pevný a spoľahlivý materiál na ohraničenie súkromného územia, kvetinových záhonov, záhonov a rekreačných oblastí. Ochráni priestor pred prenikaním túlavých zvierat a vydrží mnoho rokov, výborne sa hodí na úpravu plotov a plotov, zónovanie (pestovanie rastlín, záhonov, záhonov a oblúkov), ako aj ohrady budov. Často sa používa pri stavbe prístreškov […]

čítaj viac...
Exteriér

Ako predísť úhynu rýb v jazierku

Záhradné jazierko môže byť idylickým miestom pre relaxáciu a pozorovanie rybieho života. Avšak nezabúdajme, že za týmto kúskom prírody vo vašej záhrade stojí aj zodpovednosť za zdravie a pohodu rybieho obyvateľstva. V tomto článku sa pozrieme na to, ako minimalizovať úhyn rýb v jazierku, zaistiť im optimálne životné podmienky a bojovať proti rybím parazitom. Úhyn […]

čítaj viac...
Exteriér

Chov KOI kaprov v zahradních jezírkach a prevencia chorôb

KOI kapry sú nádherné ryby, ktoré pridávajú záhradnému jezírku živý a farebný prvok. Avšak ich chov v zahradných jezírkach si vyžaduje pozornosť a odborné vedomosti, aby sa predišlo chorobám a aby ryby mali optimálne podmienky pre život. Správne krmivo pre KOI kapre Jedným z najdôležitejších aspektov chovu KOI kaprov je výber správneho krmiva. Krmivo pre […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: