Nápady pre výber modernej postele

Čisté línie a ostré hrany moderného dizajnu neznamená, že nemôžete nájsť pohodlnú modernú posteľ. A keďže strávite tretinu svojho celého spiaceho života, vaša posteľ by mala byť dobrá. Ako ohnisko spálne a jeden z najväčších (a možno najdrahších) kusov nábytku vo vašej domácnosti, výber správnej postele pre vaše potreby je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktorým čelíte pri zariaďovaní vašej spálne. Od estetického výberu až po celkový záber je tu niekoľko tipov a nápadov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere modernej postele.

Na veľkosti záleží
Ako všeobecné pravidlo, aby aspoň 8 x 8 štvorcových stôp podlahovej plochy Po tom, čo faktor vo veľkosti vašej postele a ďalší nábytok v miestnosti. Vzhľadom k tomu, priemerná spálňa je 200-300 štvorcových stôp, ktorý vám ponecháva dosť krútiť miestnosti, aby sa dvere otvárajú do priestoru a chodníky okolo nábytku. Pre posteľ s veľkou manželskou posteľou, pri 60 “x 80” (to je 5 x 6,5 stôp) by minimálna veľkosť spálne bola 10 x 10 stôp – bez ohľadu na iný nábytok.

Vrstva Vaše osvetlenie
Moderný nábytok |
Logické rozloženia
Uistite sa, že váš nábytok okolo postele nebráni vášmu pohybu. Nechajte priestor na oboch stranách a na konci postele; Udržiavanie lehátok, nočných stolíkov a komôr z väčšej časti vstupných / výstupných bodov postele zaručuje, že sa nikdy nebudete prebudiť na nesprávnej strane.

Vrstva Vaše osvetlenie

Vymazať cestu
V menších priestoroch sa môže stať, že budete potrebovať kreatívne rozloženie a iné voľby nábytku, aby ste mali dostatok priestoru na manévrovanie. Dobrým východiskovým bodom pre väčšinu potrieb je umožniť približne 24 – 30 v priestore pre chodník na oboch stranách a na konci postele. Ak máte dvere, ktoré sa otvárajú do miestnosti, nechajte aspoň 36 palcov pre voľný priestor (šírka štandardných dverí).

Vrstva Vaše osvetlenie

Získajte nekonvenčné
Ak je priestor ťažko prísť, zvážte alternatívne usporiadanie, ako je umiestnenie nočného stola v čele postele alebo vyhýbanie sa celkom. Môžete získať podobnú funkčnosť s nástennou lampou na čítanie a elegantným stohom potrieb vedľa alebo dokonca zastrčeným pod posteľou.

Vrstva Vaše osvetlenie
Moderné vyhlásenie | YLiving
Dômyselné riešenia
Či je minimálna estetika vaším cieľom alebo podlahovou plochou, je prémia, niektoré postele majú dvojnásobnú daňovú povinnosť ako skladovacie jednotky. S posteľou, ako je táto z Calligaris, môžete dokonca vzdať hrudníka alebo skrine priestoru a ukladať topánky, kontajnery a ďalšie priamo pod posteľou.

Vrstva Vaše osvetlenie

Vstavaná Bliss
Plošinové lôžka nielen pridávajú skladovacie priestory, ale môžu eliminovať potrebu samostatnej krabicovej pružiny pod matracom. Mnohé majú zásuvky, ktoré sú vhodné pre primárne alebo doplnkové skladovanie, v závislosti na vašich potrebách a inom nábytku. Nezabudnite vziať do úvahy priestor, ktorý budete potrebovať na vytiahnutie týchto zásuviek pri plánovaní chodníkov. Ďalším typom vstavaného dizajnu sú postele s nočnými stolíkmi zabudovanými do čela postele, ktoré požičiavajú hladký vzhľad.

Vrstva Vaše osvetlenie

Zachovať nízky profil
Vaša posteľ je najdôležitejším funkčným kusom v jej menovke, ale nemusí byť centrom pozornosti. Nízkoprofilové rámy umožňujú, aby sa iné funkcie dostali do popredia, ako napríklad veľký výhľad na dvor alebo špeciálny detail stropu.

Vrstva Vaše osvetlenie

Ofsetové akcenty
Pri použití postele s vstavanými nočnými stolíkmi si môžete vybrať akcentový nábytok, ktorý presne nezodpovedá rámu postele. To pomáha udržať váš celkový vzhľad zaujímavejší a osobnejší (a menej ako si si objednal celú izbu z katalógu).

Vrstva Vaše osvetlenie
Moderná hosťovská spálňa |
Vyhlásenie kus
Posteľ je ústredným bodom spálne, pretože jeho veľkosť dominuje priestoru. Vysoký čelo posilňuje tento bod dramatickým okrajom. V závislosti od výšky rámu (a vašich stropov) môže čelná doska pôsobiť ako dekorácia na stenu, alebo vytvoriť okolo nej stenu.

Vrstva Vaše osvetlenie

Viac je viac
Ak nie ste v minimalistickom tábore, jednoducho pridajte viac textúry a vizuálneho záujmu pre útulný a luxusný efekt. Toto tlačidlo-všívané lôžko je napriek tomu moderné vďaka svojim priamkam a výzdoba stien vo veľkom obdĺžniku posilňuje drámu ako okrúhle umelecké dielo, ktoré dopĺňa kontrast.

Vrstva Vaše osvetlenie

Izba s výhľadom
Najmä v miestnostiach na hornom poschodí (alebo na vzdialenom mieste), kde je súkromie menej znepokojujúce, môžete umiestniť svoju posteľ veľkými oknami. Jednoduchý rám postele a množstvo čistej podlahovej plochy prispievajú k dojmu, že vaša posteľ je ukrytá medzi stromami.

Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: