Nábytok sa skla – možnosti sú neobmedzené!

Fantázii sa medze nekladú! Pokročilé technológie umožňujú zhotoviť nábytok doslova z čohokoľvek. Umelý kameň, kov, plast či sklo? Žiaden problém!

Už niekoľko rokov je možné vybaviť si interiér nábytkom zo skla – nielen dvere, ale aj kreslá, stoly alebo celosklenené policové systémy premenia váš domov na neopakovateľné miesto dýchajúce štýlom a eleganciou.

Nábytok zo skla je hitom

Ak vám sklo doteraz evokovalo krehkosť, pri nábytku zo skla táto vlastnosť neplatí. Súhlasiť s nami budete, keď si uvedomíte napríklad odolnosť čelného skla vozidla, ktoré je vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu schopné čeliť veľkému nárazovému aj inému zaťaženiu. Inými slovami, tak ako v automobilovom priemysle, aj v prípade skleneného nábytku sa používa tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré spĺňa prísne bezpečnostné opatrenia. Čo to znamená v praxi? Sklo sa neroztriešti na veľké nebezpečné kusy, ale rozpadne sa na mini črepiny, ktoré svojou váhou nie sú schopné užívateľovi ublížiť.

Sklenené dvere sú atraktívnym doplnkom interiéru

Transparentné alebo farebné sklenené dvere vytvárajú neopakovateľnú atmosféru bývania. Perfektne korešpondujú s rôznymi materiálmi, ak ich však zladíte s nábytkom v rovnakom duchu, docielite unikátny dojem. Police, sklenené zásteny alebo priamo celosklenený nábytok je skvelým riešením do každého architektonického štýlu. Inak povedané, sklenený nábytok je veľmi atraktívnym doplnkom do domácnosti . Ak disponujete atypickým interiérom, ideálnou možnosťou je nechať si zhotoviť sklenený nábytok na mieru. Výhodou skleneného nábytku je aj to, že dokáže priestor dokonale prevzdušniť a presvetliť. Sklo vnesie do interiéru punc noblesy a elegancie. Ak túžite po inovatívnych riešeniach a lákajú vás netradičné nápady, ktoré pôsobia efektne, stavte na nábytok zo skla a nebudete svojmu ľutovať!