Tipy a triky na nákup dokonalého umelého vianočného stromčeka

Existuje niekoľko tipov a trikov, ktoré vám môžu pomôcť pri kúpe perfektného vianočného stromčeka, keď vám zostanú len umelé možnosti. Umelé stromčeky, ktoré sú výrazne udržateľnejšie ako živé vianočné stromčeky, majú rôzne tvary, veľkosti a farby. Vzhľadom na sortiment falošných vianočných stromčekov na trhu sú niektoré veci, ktoré by ste mali zvážiť, sú veľkosť, materiál, štýl, záruky a skladovanie. Našťastie ste dorazili k tomuto komplexnému sprievodcovi všetkým veciam umelého vianočného stromčeka.

Rozhodovanie o správnej veľkosti

Predtým, ako sa vyberiete do králičej nory s internetovými obchodmi, urobte si chvíľu na to, aby ste zhodnotili, kde chcete postaviť svoj vianočný stromček. Vylomte zvinovací meter a nájdite výšku a šírku priestoru, v ktorom si predstavujete umiestnenie stromu. Aj keď väčšina umelých stromov nebude v stropnom oddelení predstavovať veľký problém, mali by ste sa uistiť, že skontrolujte aj svoje výšky stropu. Na kúpu týčiaceho sa stromu svojich snov môžete mať viac priestoru, než ste čakali.

Štandardné výšky

umelé vianočné stromčeky štandardné výšky, takže je ľahké ich kúpiť, keď poznáte stanovené rozmery. Spoločnosť ponúka užitočný návod na určenie perfektnej výšky umelého vianočného stromčeka pre váš domov.

Stromčeky a výška stromu

Len preto, že máte strop 240, neznamená to, že si chcete kúpiť 240 cm vysoký umelý vianočný stromček. Pozrite sa na niektoré z dôvodov, prečo kúpiť strom, ktorý má rovnakú výšku vášho stropu, nie je dobrý nápad:

Ak máte existujúci krycí strom, napríklad anjela alebo hviezdu, zmerajte jeho výšku a odčítajte ho od výšky stropu, aby ste získali maximálnu výšku stromu, ktorú môžete použiť.

V záujme vizuálnej estetiky nechajte medzi krycou doskou a stropom aspoň palec.

Šírka stromu

Keď zistíte, ako vysokému stromu sa váš priestor zmestí, posúďte, aký široký môže byť váš strom. K dostupným šírkam patrí plný, tenký, úzky a plochý chrbát (ideálny do rohov).

Pridajte k meraniu tri až šesť palcov, aby strom nepôsobil preplnený priestorom.

Čím viac miesta budete mať okolo stromčeka alebo z každej strany, tým jednoduchšie bude ozdobenie a umiestnenie darčekov pod neho.

Väčšina spoločností poskytuje skutočné merania šírky stromu. Nezabudnite skontrolovať, či sa zmestí do vášho priestoru.

Druhy a materiály falošných vianočných stromčekov

Akonáhle budete vedieť, akú výšku a šírku by mal váš umelý vianočný stromček mať, môžete začať premýšľať nad typom stromu, ktorý by mal napodobňovať váš falošný strom, a nad štýlom stromu, ktorý by podľa vás vyzeral u vás doma najlepšie.