Nábytok do menšieho interiéru

Pochopenie mierky

Výber správneho nábytku pre malé priestory je rozhodujúci. Nechcete, aby sa miestnosť cítila nepodstatná, ale nábytok, ktorý nesie príliš veľa, môže prekonať váš priestor. V obývacej izbe sa rozhodnite pre bezradné postranné stoličky spárované s otvorenými koncovými stolmi, ako hniezdiace stoly. Menší hniezdiaci stôl môže byť umiestnený kdekoľvek, keď je to potrebné, napríklad pred pohovkou alebo vedľa kresla, ale potom, keď sa nepoužíva, je zastrčený. Pri výbere pohoviek pre malé priestory, hľadať tie s tesným čalúnením, ktoré sedia na zemi na skosené nohy. Toto malé množstvo priestoru medzi pohovkou a podlahou dodá prekvapivý pocit otvorenosti vášmu pôdorysu.

V spálni začnite s posteľou. Ak je posteľ typu “king-size” neprenosná, uistite sa, že máte dostatok priestoru okolo obvodu rámca, aby ste umožnili prístup na všetkých troch stranách. Pár s malými nočnými stolmi, ktoré sa môžu zdvojnásobiť ako úložný priestor pre najdôležitejšie veci. Ak nie je priestor na tradičné nočné stolíky, zvážte na ich mieste malé tabuľky s diakritikou. Ak je to ešte stále silné stlačenie, zaveste regály nad posteľou na nočné náležitosti ako sú knihy, okuliare a budíky a nástěnné držiaky na čítanie namiesto stolových lamp.
Upokojujúce súčasnú spálňu s dreveným rámom postele, čelo a nočný stolík

Urobte to multifunkčné

Nábytok pre malé obytné priestory by mal mať viac ako jeden účel. Inými slovami, aby vaše zariadenie fungovalo nadčas. V obývacej izbe zvážte otomany, ktoré sa otvárajú a zdvojnásobujú ako úložný priestor. Vyberte si konferenčný stolík so zásuvkami na uloženie diaľkových ovládačov a čítanie materiálov, alebo si vyberte jeden s otvorenými policami na zobrazovanie obľúbených diel. Použite stoličky ako bočné stoly a ďalšie sedenie, keď máte hostí.

V spálni uvažujte rám s posteľami, ktorý má skryté úložné zásuvky zabudované do svojho dizajnu. Vytvorte šatník vytiahnite dvojitú funkciu ako stojan pre váš televízor. Pridajte skladovú lavicu na konci postele pre ďalšie skladovanie a miesto na sedenie pri obliekaní.

Reflektujte na to

Zrkadlá otvárajú priestor. Vyskúšajte ozdobné zrkadlo, namiesto umeleckých diel, cez krb. Alebo ak máte veľkú prázdnu stenu, zaveste alebo nakláňajte zrkadlo proti nej, aby vyžarovalo prirodzené svetlo prichádzajúce zvonku. Kovové príslušenstvo – ako misky a podnosy spolu s kovovými stolovými lampami a podlahovými svietidlami – tiež prinášajú mimoriadne svetlo do malého priestoru. A nakoniec vyberte paletu farieb farieb pri výbere farieb farieb. Tmavé farby farieb absorbujú svetlo, zatiaľ čo jemné tóny odrážajú a pomáhajú vytvárať ilúziu širokého otvoreného priestoru.

Vyhľadať

Ak ste vyčerpali priestor, choďte hore. Použite svoje steny na zavesenie ďalších regálov, háčikov a úložného priestoru. Prerušte pravidlá a zaveste umenie nad úroveň očí. Pridajte závesy z podlahy k stropu, ktoré vám pomôžu predĺžiť stropy. Maliarske lišty, steny a stropy na jednu farbu oklamajú oko do myslenia, že vaša izba je väčšia ako je.

Majte na pamäti

Potom, čo ste si vybrali ten správny nábytok na malý priestor, je čas na to, aby ste si to mohli dovoliť. Aj keď je dôležité pridať osobnosť do vášho domova, príliš veľa vecí v malej miestnosti môže vyzerať ako neporiadok. Umelecké usporiadanie vašich knižných kníh s policami knihy podľa farieb. Obmedzte počet nohavíc, ktoré zobrazujete na konferenčnom stole. Vyberte si niekoľko vankúšov, namiesto toho, aby ste v nich pokrývali pohovku.

Nábytok

Ako si vybrať správnu kancelársku stoličku?

Porovnajte rôzne modely tak, že ich vyskúšate a skontrolujete, či sú výškovo nastaviteľné.Dobrá kancelárska stolička by mala byť schopná nastavenia v rôznych polohách. Skontrolujte, či to platí aspoň pre operadlo a sedadlo v niekoľkých polohách: naklonenie dozadu, stoj rovno, predklon.Vankúš musí dostatočne podporovať zadok. Predný okraj stoličky by mal byť mierne zaoblený, aby sa zabezpečil […]

čítaj viac...
Nábytok

Ako vybrať kancelársky nábytok

Je všetko pripravené na nastavenie pracovného priestoru alebo renováciu priestoru? Brilantné! Určite musíte zrekapitulovať nápady a tipy na nákup najlepšieho nábytku do kancelárie. A je to tak, verte či neverte, tieto články majú zásadnú úlohu tak pre optimalizáciu webu, ako aj pre produktivitu pracovníkov. Kancelársky nábytok podľa veľkosti firmyMať veľmi pekný stôl je perfektné, ale […]

čítaj viac...
Nábytok

Nábytok sa skla – možnosti sú neobmedzené!

Fantázii sa medze nekladú! Pokročilé technológie umožňujú zhotoviť nábytok doslova z čohokoľvek. Umelý kameň, kov, plast či sklo? Žiaden problém! Už niekoľko rokov je možné vybaviť si interiér nábytkom zo skla – nielen dvere, ale aj kreslá, stoly alebo celosklenené policové systémy premenia váš domov na neopakovateľné miesto dýchajúce štýlom a eleganciou. Nábytok zo skla […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: