Moderné farby na drevo

Jarné lúče nás opäť lákajú na naše záhrady a chalupy. Práce spojené s údržbou záhrady a chalupy sú náročné, ale po dobre vykonanej práci prinášajú pocit radosti.

Určite ste si naplánovali aj drobné opravy a vylepšenia na vašej chalupe. Zároveň chcete, aby vaša chalupa vyzerala naozaj pekne.

Väčšina chalúp má na chalupe a záhrade množstvo drevených prvkov, ktoré je potrebné pravidelne ošetrovať a natierať. V minulosti ste možno aj na vlastnej skúsenosti vyskúšali farby na drevvo, ktoré nedodali farbu pekný vzhľad a farba nevydražila dlho.

Nekvalitným farbám je koniec – a čo je najlepšie, nemusí to byť ani drahé.

Vymaľujte si drevené povrchy do krásy! Povrchovky.sk sú špecializovaný eshop nielen s farbami na drevo.

Nový náter dreva môže dostať vašu chalupu až na stránky populárnych chalupárskych časopisov. Neveríte? Presvedčte sa o benefitoch kvalitných farieb na drevo. V ponuke sú moderné farby na drevo.  Konečne sa po namáhavej práci budete môcť tešiť na výsledky. Krásne farby vo všetkých obľúbených odtieňoch.

Náš tip:  nezabudnite skontrolovať, či pri aplikovaní farby na drevo používate správne štetce.

Bezfarebná lazúra– jedna z najčastejších foriem povrchovej úpravy dreva. Lazúra by mala prirodzene vyzdvihnúť krásu a štruktúru dreva.

Šedá lazúra na drevo– šedá farba je veľmi obľúbená. Je to dominantná farba veľmi žiadaného severského štýlu. Táto farba nájde široké uplatnenie v interiéri ale je vhodná ako doplnenie iných farebných akcentov v exteriéry.

 

Maliari

Ako vybrať farbu pre váš interiér

Obľúbené farby Vybrať správnu farbu do vášho interiéru môže byť ťažká voľba. Spoločnosť fiorano.sk vám prináša niekoľko užitočných tipov, aby bol výber farby do vášho interiéru jednoduchší, ale najmä, aby skutočný vzhľad interiéru bol dokonalý.   Plánujete maľovať interiér, a nemáte jasnú predstavu, akú farbu zvoliť pre svoj projekt? Prečítajte si naše rady, ktoré vám predstavia […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: