Moderné farby na drevo

Jarné lúče nás opäť lákajú na naše záhrady a chalupy. Práce spojené s údržbou záhrady a chalupy sú náročné, ale po dobre vykonanej práci prinášajú pocit radosti.

Určite ste si naplánovali aj drobné opravy a vylepšenia na vašej chalupe. Zároveň chcete, aby vaša chalupa vyzerala naozaj pekne.

Väčšina chalúp má na chalupe a záhrade množstvo drevených prvkov, ktoré je potrebné pravidelne ošetrovať a natierať. V minulosti ste možno aj na vlastnej skúsenosti vyskúšali farby na drevvo, ktoré nedodali farbu pekný vzhľad a farba nevydražila dlho.

Nekvalitným farbám je koniec – a čo je najlepšie, nemusí to byť ani drahé.

Vymaľujte si drevené povrchy do krásy! Povrchovky.sk sú špecializovaný eshop nielen s farbami na drevo.

Nový náter dreva môže dostať vašu chalupu až na stránky populárnych chalupárskych časopisov. Neveríte? Presvedčte sa o benefitoch kvalitných farieb na drevo. V ponuke sú moderné farby na drevo.  Konečne sa po namáhavej práci budete môcť tešiť na výsledky. Krásne farby vo všetkých obľúbených odtieňoch.

Náš tip:  nezabudnite skontrolovať, či pri aplikovaní farby na drevo používate správne štetce.

Bezfarebná lazúra– jedna z najčastejších foriem povrchovej úpravy dreva. Lazúra by mala prirodzene vyzdvihnúť krásu a štruktúru dreva.

Šedá lazúra na drevo– šedá farba je veľmi obľúbená. Je to dominantná farba veľmi žiadaného severského štýlu. Táto farba nájde široké uplatnenie v interiéri ale je vhodná ako doplnenie iných farebných akcentov v exteriéry.