Matrace z pamäťovej peny: takto sa na nich bude spať

akto vám matrace z pamäťovej peny zlepšia život : vychutnáte si jedinečný odpočinok s korekciou držania tela, pri dokonalej teplote a budete spať super pohodlne.Pozrite si matrace z pamäťovej peny

Čo je pamäťová pena?

Uvažujete o výmene matraca alebo kúpe nového matraca ? Určite ste už počuli o pamäťovej pene, superrevolučnom materiáli.

Musím vám povedať, že pamäťová pena je veľmi kuriózny materiál. Vytvorila ho NASA, aby zabránila astronautom, aby počas vzletov a pristátí zažili väčší tlak, ako je potrebné.

Pamäťová pena, ako už názov napovedá, je viskózny a elastický materiál, ktorý sa prispôsobí nášmu telu a tlmí 100% nárazy, pričom okamžite obnoví svoje vlastnosti a pôvodný tvar, keď prestaneme tlačiť.

Asi 30 rokov po svojom vzniku bola pamäťová pena začlenená do mnohých produktov na spanie na zlepšenie nášho života.

Matrace z pamäťovej peny: stvorené na odpočinok

Ak sa celú noc prehadzujete bez toho, aby ste mohli zaspať, a keď sa zobudíte, bolí vás chrbát, trpí vaše telo a máte pocit, že ste sa poriadne nevyspali… matrac si žiada urgentnú zmenu.

Trúfate si to zmeniť a konečne si oddýchnuť? Pozrite sa na vlastnosti matracov z pamäťovej peny !

Ergonomický

Pamäťová pena je materiál par excellence, ktorý udržuje stabilnú rovnováhu medzi elasticitou a pohodlím.

Tieto matrace , ktoré kombinujú vrstvy viskoelastického udržať stĺp pevne cez noc.

Je to veľmi dôležité, pretože týmto spôsobom prestaneme prijímať nútené polohy a naše svaly sa uvoľnia, čo nám poskytne úplný a regeneračný odpočinok.

Pohodlné

Nájsť pohodlie v matraci z pamäťovej peny je veľmi jednoduché vďaka vysokej obnove pamäťovej peny. Táto rýchla reakcia viskoelastiky nám dáva pocit uvoľnenia svalov, takže budeme mať dojem, že spíme na oblaku.

V lete chladí a v zime hreje

Zobudili ste sa do chladných zimných nocí premrznutí a v lete ste nemohli zaspať? Tieto pamäte penové matrace mať kľúč.

Tento materiál je ideálny na odpočinok vďaka tomu, že počas noci reguluje teplotu a udržuje ju konštantnú bez náhlych zmien.

Spálňa

Ako premeniť spálňu na miesto plné pohody a štýlu

Pri premýšľaní o tom, ako vylepšiť domov, je spálňa často miestom, kde chceme začať. Je to naše útočisko, miesto pre odpočinok a relax po dlhom dni. Ako teda zabezpečiť, aby táto miestnosť bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá? V tomto článku vám ukážeme, ako môžete spálňu promeniť s pomocou štýlových a kvalitných bytových doplnkov […]

čítaj viac...
Spálňa

Nákup nového matraca vám môže zmeniť život

Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Zaistí vám dostatok energie, psychickú pohodu a tiež lepšie zdravie. Napriek tomu sa mnoho ľudí prebúdza každý deň nevyspalí alebo s bolesťou. Kvalitný matrac sa môže zdať ako určitá investícia, ale jedná sa o investíciu do vášho zdravia, ktorá môže úplne zmeniť kvalitu vášho života. Na […]

čítaj viac...
Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: