Matrace z pamäťovej peny: takto sa na nich bude spať

akto vám matrace z pamäťovej peny zlepšia život : vychutnáte si jedinečný odpočinok s korekciou držania tela, pri dokonalej teplote a budete spať super pohodlne.Pozrite si matrace z pamäťovej peny

Čo je pamäťová pena?

Uvažujete o výmene matraca alebo kúpe nového matraca ? Určite ste už počuli o pamäťovej pene, superrevolučnom materiáli.

Musím vám povedať, že pamäťová pena je veľmi kuriózny materiál. Vytvorila ho NASA, aby zabránila astronautom, aby počas vzletov a pristátí zažili väčší tlak, ako je potrebné.

Pamäťová pena, ako už názov napovedá, je viskózny a elastický materiál, ktorý sa prispôsobí nášmu telu a tlmí 100% nárazy, pričom okamžite obnoví svoje vlastnosti a pôvodný tvar, keď prestaneme tlačiť.

Asi 30 rokov po svojom vzniku bola pamäťová pena začlenená do mnohých produktov na spanie na zlepšenie nášho života.

Matrace z pamäťovej peny: stvorené na odpočinok

Ak sa celú noc prehadzujete bez toho, aby ste mohli zaspať, a keď sa zobudíte, bolí vás chrbát, trpí vaše telo a máte pocit, že ste sa poriadne nevyspali… matrac si žiada urgentnú zmenu.

Trúfate si to zmeniť a konečne si oddýchnuť? Pozrite sa na vlastnosti matracov z pamäťovej peny !

Ergonomický

Pamäťová pena je materiál par excellence, ktorý udržuje stabilnú rovnováhu medzi elasticitou a pohodlím.

Tieto matrace , ktoré kombinujú vrstvy viskoelastického udržať stĺp pevne cez noc.

Je to veľmi dôležité, pretože týmto spôsobom prestaneme prijímať nútené polohy a naše svaly sa uvoľnia, čo nám poskytne úplný a regeneračný odpočinok.

Pohodlné

Nájsť pohodlie v matraci z pamäťovej peny je veľmi jednoduché vďaka vysokej obnove pamäťovej peny. Táto rýchla reakcia viskoelastiky nám dáva pocit uvoľnenia svalov, takže budeme mať dojem, že spíme na oblaku.

V lete chladí a v zime hreje

Zobudili ste sa do chladných zimných nocí premrznutí a v lete ste nemohli zaspať? Tieto pamäte penové matrace mať kľúč.

Tento materiál je ideálny na odpočinok vďaka tomu, že počas noci reguluje teplotu a udržuje ju konštantnú bez náhlych zmien.

Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: