Matrace z pamäťovej peny: takto sa na nich bude spať

akto vám matrace z pamäťovej peny zlepšia život : vychutnáte si jedinečný odpočinok s korekciou držania tela, pri dokonalej teplote a budete spať super pohodlne.Pozrite si matrace z pamäťovej peny

Čo je pamäťová pena?

Uvažujete o výmene matraca alebo kúpe nového matraca ? Určite ste už počuli o pamäťovej pene, superrevolučnom materiáli.

Musím vám povedať, že pamäťová pena je veľmi kuriózny materiál. Vytvorila ho NASA, aby zabránila astronautom, aby počas vzletov a pristátí zažili väčší tlak, ako je potrebné.

Pamäťová pena, ako už názov napovedá, je viskózny a elastický materiál, ktorý sa prispôsobí nášmu telu a tlmí 100% nárazy, pričom okamžite obnoví svoje vlastnosti a pôvodný tvar, keď prestaneme tlačiť.

Asi 30 rokov po svojom vzniku bola pamäťová pena začlenená do mnohých produktov na spanie na zlepšenie nášho života.

Matrace z pamäťovej peny: stvorené na odpočinok

Ak sa celú noc prehadzujete bez toho, aby ste mohli zaspať, a keď sa zobudíte, bolí vás chrbát, trpí vaše telo a máte pocit, že ste sa poriadne nevyspali… matrac si žiada urgentnú zmenu.

Trúfate si to zmeniť a konečne si oddýchnuť? Pozrite sa na vlastnosti matracov z pamäťovej peny !

Ergonomický

Pamäťová pena je materiál par excellence, ktorý udržuje stabilnú rovnováhu medzi elasticitou a pohodlím.

Tieto matrace , ktoré kombinujú vrstvy viskoelastického udržať stĺp pevne cez noc.

Je to veľmi dôležité, pretože týmto spôsobom prestaneme prijímať nútené polohy a naše svaly sa uvoľnia, čo nám poskytne úplný a regeneračný odpočinok.

Pohodlné

Nájsť pohodlie v matraci z pamäťovej peny je veľmi jednoduché vďaka vysokej obnove pamäťovej peny. Táto rýchla reakcia viskoelastiky nám dáva pocit uvoľnenia svalov, takže budeme mať dojem, že spíme na oblaku.

V lete chladí a v zime hreje

Zobudili ste sa do chladných zimných nocí premrznutí a v lete ste nemohli zaspať? Tieto pamäte penové matrace mať kľúč.

Tento materiál je ideálny na odpočinok vďaka tomu, že počas noci reguluje teplotu a udržuje ju konštantnú bez náhlych zmien.

Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

Read More
Spálňa

Trendy posteľnej bielizne v roku 2022

Hľadali ste osvieženie vašej spálne? Pozrite si tieto top trendy v oblasti posteľnej bielizne roku 2022 so štýlmi, látkami a kvalitami, ktoré budú čoskoro k dispozícii alebo už tu zostaneme… Vrstvená posteľná bielizeň   Spomedzi všetkých trendov posteľnej bielizne roku 2022 máme podozrenie, že dominuje vzhľad vrstvenej posteľnej bielizne. Odkedy tvorcovia chuti predstavili tento trend v roku […]

Read More
Spálňa

Ako prať plachty z egyptskej bavlny

Nie je nič lepšie ako spať v posteli s pohodlnou posteľnou bielizňou , najmä ak má vynikajúcu kvalitu, ako je egyptská bavlna. elegantné , hladké a jemné zároveň, obliečky z egyptskej bavlny v lete udržujú vlhkosť a v zimnom období vás príjemne zahrejú . Aby boli roky krásne a trvanlivé, je nevyhnutné vedieť, ako s týmito tkaninami správne zaobchádzať. V tejto súvislosti v nasledujúcej príručke uvidíme, ako prať listy z […]

Read More