Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Krásne rolety

Žalúzie sú skvelé, pretože sú tak flexibilné

 1. VÝBER

  Skvelá vec so žalúziami je, že existuje taká skvelá voľba. Existuje mnoho rôznych typov žalúzií a všetky sú prispôsobiteľné. Toto sú tie, ktoré v súčasnosti dodávame:

  Rímske rolety môžu byť vyrobené v takmer akejkoľvek tkanine, čo z nich robí veľmi prispôsobiteľné voľby.
  Vertikálne rolety prichádzajú v mnohých rôznych farbách, vďaka čomu sú vhodné pre tradičný alebo moderný domov.
  Rolety sú vyrobené z ľahšej tkaniny ako rímske, ale opäť sú veľmi prispôsobiteľné, prichádzajú vo tkanine voile, čiernych výplní, hladkých tkanín, alebo dokonca majú svoj vlastný dizajn vytlačený na tkanine!
  Žalúzie sú najbližšou voľbou pre okenice, čo im dáva veľmi hladký, čistý povrch. Benátčania prichádzajú v širokej škále farieb a môžu sa líšiť od hliníka po drevo.
  Rolety „Perfect Fit“ sú buď rolety alebo žalúzie, ktoré dokonale zapadajú do rámu okna alebo dverí.

  Nezabudnite, že žalúzie môžu byť kombinované so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!

  [Nezabudnite, že žalúzie je možné kombinovať so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!]

  2. KVALITA

  Je dôležité kúpiť si žalúzie prostredníctvom dôveryhodného dodávateľa. Všetky žalúzie, ktoré dodávame, okrem našich roman roliet, sú objednané prostredníctvom našich dodávateľov. Sme veľmi šťastní, že spolupracujeme s veľkými dodávateľmi a montérmi, ktorí zabezpečia, aby sa pracovné miesta vykonávali vo výbornom čase a veľmi profesionálne.

  Ako som už spomenul, nepoužívame dodávateľa pre naše rímske žalúzie, to znamená, že naše rímske rolety sú ručne vyrábané mojou mamou, Pauline, ktorá má viac ako 25-ročné skúsenosti. To znamená, že nielenže si môžete byť istí, že budú vysokej kvality, ale budú tiež na mieru!

  3. BEZPEČNOSŤ DETÍ

  Ako roky odišli, žalúzie prešli mnohými bezpečnostnými testami, teraz je právnou požiadavkou, aby boli žalúzie prispôsobené deťom. Pri kúpe žalúzií je veľmi dôležité, aby ste ich získali od dôveryhodného dodávateľa, ktorý dodržiava tieto predpisy.

  Ako dodávateľ musíme zabezpečiť, aby boli odstránené všetky potenciálne riziká týkajúce sa šnúr a reťazí.

  Váš domov by mal byť miestom, kde môžete nechať svoje deti preskúmať a vedieť, že budú úplne bezpečné.

Bytové doplnky

Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť. Informácie, ktoré potrebujete na výber sady […]

Read More
Bytové doplnky

Ako si vybrať moderný koberec

Koberce sú dôležitým dekoratívnym prvkom. Vybrať ten správny koberec nemusí byť úplne jednoduché a preto vám prinášame niekoľko praktických rád, ako si vybrať moderný koberec. Aj moderný koberec môže prinášať eleganciu ale mať aj neformálny vzhľad. Ako si vybrať moderný koberec s pomedzi toľkých štýlov, farieb a materiálov? Pri výbere koberca zvážte váš životný štýl. Aby koberec vydržal, […]

Read More
Bytové doplnky

Zľavové KUPÓNY TEMPO KONDELA ušetria nemalé peniaze

Kto by nechcel ušetriť pri nákupe čo najviac. Poradíme, ako ušetriť vďaka zľavovým kódom z KuponyZdarma.sk, aktuálnym akciovým ponukám a ďalším ešte viac. Vieme, kde ich hľadať. Ak máte profily na sociálnych sieťach, tak kupóny tam promujú buď influenceri alebo samotné značky, aby zvýšili počet sledovateľov a svoju popularitu. Sú však aj ľahšie spôsoby, kde […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: