Krásne rolety

Žalúzie sú skvelé, pretože sú tak flexibilné

 1. VÝBER

  Skvelá vec so žalúziami je, že existuje taká skvelá voľba. Existuje mnoho rôznych typov žalúzií a všetky sú prispôsobiteľné. Toto sú tie, ktoré v súčasnosti dodávame:

  Rímske rolety môžu byť vyrobené v takmer akejkoľvek tkanine, čo z nich robí veľmi prispôsobiteľné voľby.
  Vertikálne rolety prichádzajú v mnohých rôznych farbách, vďaka čomu sú vhodné pre tradičný alebo moderný domov.
  Rolety sú vyrobené z ľahšej tkaniny ako rímske, ale opäť sú veľmi prispôsobiteľné, prichádzajú vo tkanine voile, čiernych výplní, hladkých tkanín, alebo dokonca majú svoj vlastný dizajn vytlačený na tkanine!
  Žalúzie sú najbližšou voľbou pre okenice, čo im dáva veľmi hladký, čistý povrch. Benátčania prichádzajú v širokej škále farieb a môžu sa líšiť od hliníka po drevo.
  Rolety „Perfect Fit“ sú buď rolety alebo žalúzie, ktoré dokonale zapadajú do rámu okna alebo dverí.

  Nezabudnite, že žalúzie môžu byť kombinované so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!

  [Nezabudnite, že žalúzie je možné kombinovať so závesmi, aby ste dosiahli tento nádherný vzhľad!]

  2. KVALITA

  Je dôležité kúpiť si žalúzie prostredníctvom dôveryhodného dodávateľa. Všetky žalúzie, ktoré dodávame, okrem našich roman roliet, sú objednané prostredníctvom našich dodávateľov. Sme veľmi šťastní, že spolupracujeme s veľkými dodávateľmi a montérmi, ktorí zabezpečia, aby sa pracovné miesta vykonávali vo výbornom čase a veľmi profesionálne.

  Ako som už spomenul, nepoužívame dodávateľa pre naše rímske žalúzie, to znamená, že naše rímske rolety sú ručne vyrábané mojou mamou, Pauline, ktorá má viac ako 25-ročné skúsenosti. To znamená, že nielenže si môžete byť istí, že budú vysokej kvality, ale budú tiež na mieru!

  3. BEZPEČNOSŤ DETÍ

  Ako roky odišli, žalúzie prešli mnohými bezpečnostnými testami, teraz je právnou požiadavkou, aby boli žalúzie prispôsobené deťom. Pri kúpe žalúzií je veľmi dôležité, aby ste ich získali od dôveryhodného dodávateľa, ktorý dodržiava tieto predpisy.

  Ako dodávateľ musíme zabezpečiť, aby boli odstránené všetky potenciálne riziká týkajúce sa šnúr a reťazí.

  Váš domov by mal byť miestom, kde môžete nechať svoje deti preskúmať a vedieť, že budú úplne bezpečné.

Bytové doplnky

Ametyst je kámen se zvláštní energií

Ani moderní člověk neodolá lesku a kráse vzácných minerálů a legendy o jejich magických, léčivých a mystických vlastnostech stále žijí! Lidé jsou připraveni všude hledat drahé kameny, které mohou léčit, chránit a dodávat energii. Rozmanitost krystalů je tak velká, že je téměř nemožné znát všechna jejich jména, ale jeden z nich zná téměř každý – […]

Read More
Bytové doplnky

Pestovanie byliniek v nádobách

Čerstvé bylinky dodávajú hĺbku a chuť vareným jedlám a šalátom, ale tie malé balíčky narezaných listov sú drahé. Za rovnaké peniaze si môžete kúpiť celú rastlinu alebo niekoľko semien. Vypestujte si doma svoje vlastné bylinky a ak chcete, môžete mať každý deň hrsť voňavej chuti na varenie. Bylinky potrebujú veľmi málo, aby sa im darilo […]

Read More
Bytové doplnky

Prútené koše na drevo šetria čas aj robotu

Kúrite doma drevom? Ak ste doteraz nosili drevo na rukách, odteraz si to už len uľahčujte. Prútené koše na drevo sú pomocníkom, ktorý ocení každý správny gazda vnútri aj na záhrade.Kopírovať HTML Kopírovať text Rodinná večerná idylka počas letných dní vyzerá ako pohodový večer pri praskajúcom krbe. Ak aj vy disponujete romantickým krbom v obývačke, alebo máte […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: