Čistenie kanalizačných sietí

Všetky odtokové potrubia v dome sú napojené na kanalizáciu a ich upchatie je nepríjemná udalosť, ktorá sťažuje život. Z akéhokoľvek odpadu sa kanalizácia časom upchá, čo si vyžaduje okamžité čistenie. Domáce metódy sú neúčinné, preto je na tento účel určené profesionálne vybavenie, ktoré prerazí rokmi nahromadenú špinu.

Pomocou moderných technológií ponúkame rýchle čistenie kanalizácie v Trenčianskom kraji: elektromechanické odstraňovanie špirály, vysokotlakové hydročistenie, ale aj frézovanie.

Elektromechanické čistenie špirály je najbežnejším typom čistenia odtokov v kuchyni alebo kúpeľni pomocou špirály, ktorá sa otáča a preráža upchatie. Čistenie vysokotlakovou vodou sa používa vtedy, keď nepomáha mechanické čistenie. Vysokotlakový čistič dokáže efektívne oslobodiť kanalizáciu od upchatia. Na to slúži čerpadlo pripojené k nádrži na vodu. Čistí steny kanalizácie a potrubia, čím predlžuje ich životnosť. Táto metóda je účinná a spoľahlivá.

Stoky sú tiež zanesené pevnými usadeninami (vodný kameň, stavebný odpad). Frézovacie hlavy prídu na záchranu, prelomia úplne všetky častice a obnovia priechodnosť rúr.

Používame moderné technológie, ktoré čo najefektívnejšie čistia kanalizačné siete v Piešťanoch, zvládajú znečistenie akejkoľvek zložitosti a obnovujú stabilnú prevádzku kanalizačných systémov!

Domáce elektro

Výhody elektrického radiátora

Vykurovacie systémy sa v posledných rokoch vyvinuli s obrovským posunom od plynových k elektrickým vykurovacím systémom. Elektrické radiátory sú moderným a obnoviteľným riešením poskytujúcim bezproblémové vykurovanie, aké sú však kľúčové výhody elektrických radiátorov? EfektívnosťElektrické radiátory sú vysoko účinné a premieňajú 100 % elektriny na teplo, na rozdiel od plynového systému, kde teplo môže unikať komínom. […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Elektronické cigarety sú trendy

Klasické fajčenie spôsobovalo mnohé zdravotné problémy. Aj preto fajčenie klasických cigariet už nie zdravé a je to tiež spoločensky neprípustné. Elektronické cigarety (e-shisha) sú trend, ktorý nahrádza klasické cigarety. Veľa súčasných fajčiarov nedokáže prestať s fajčením a  sú potrebné alternatívne prístupy. Elektronické cigarety sú jedným zo žiadaných alternatívnych prístupov. E-shisha je vlastne elektronické zariadenie, ktoré vytvára nikotínový aerosól […]

čítaj viac...
Domáce elektro

Ako si svojpomocne nainštalovať mini Split

Každý majiteľ domu hľadá najlepšiu možnosť chladenia a vykurovania pre svoj domov. Hoci centrálna klimatizácia bola kedysi v móde, mini-split sa stávajú čoraz obľúbenejšími kvôli ich pohodliu a účinnosti. Vďaka nespočetným výhodám bezpotrubných klimatizácií je mini-split pre väčšinu ľudí samozrejmosťou a ďalšou výhodou je jednoduchá mini-split inštalácia. Mini-split inštalácia je oveľa jednoduchšia ako centrálna klimatizácia, pretože nie je potrebné žiadne potrubie. Ak ste čo […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: