Celoročný bazén ako riešenie na kúpanie aj cez zimu.

Väčšina ľudí si slovo „bazén“, spája s letom. Dobrá správa je, že udržiavať celoročný bazén je viac ako uskutočniteľné a dokonca aj cenovo dostupné.

Aké sú výhody domáceho bazéna?

Výhody domáceho bazéna ďaleko presahujú zjavné pohodlie. Či už je to ozdoba exteriéru, alebo interiéru, mať svoju vlastnú oázu na oddych, nie len že otvára dvere životnému štýlu, ktorý zlepšuje vaše zdravie, ale dáva vám aj viac času na život. Ak bývate častejšie doma, potom je prirodzené, že trávite viac času s rodinou.  Už to samo o sebe je víťazstvo. Viac času na rodinu a priateľov, viac času na cvičenie a zlepšovanie celkovej kondície a imunity.

Domáci luxusný wellness ako bazén s protiprúdom, sauny na mieru alebo vírivky vytvoria z vášho domu relaxačnú oázu. Fínska sauna podporí vaše celkové zdravie a vy si budete môcť užívať život plnými dúškami.

Celoročné plávanie 24/7 z pohodlia domova. Plávanie je veľmi šetrný spôsob udržiavania kondície. Chcete zlepšiť svoje kardiovaskulárne zdravie, ale nemáte radi beh? Prepnite na plávanie. V porovnaní s činnosťami, ako je beh a joga, plávanie kladie na telo len 1/4 napätia. To znamená oveľa menší tlak na svaly a kĺby. Cvičenie a plávanie v teplej vode sa osvedčuje pri liečbe porúch pohybového ústrojenstva, pri bolestiach svalov a kĺbov, prináša zásadnú úľavu ľuďom trpiacim artritídou. Pohyb vo vyhriatej vode swim spa vyhovuje dospelým aj deťom.

Hydroterapia – alebo vodoliečba, vychádza práve z predstavy o tom, že voda je základom života. Hydromasážne vane poskytujú ideálne prostredie pre vodnú terapiu, ktorá odbúrava stres, uľaví od príznakov artrídy a zmierňuje pocit bolesti, podporuje dobrý spánok.

Podľa výskumu časopisu Temperature (denník) má hodinový relax v horúcej vode značné protizápalové účinky. Upokojuje svaly a kosti. To znamená, že  vyhrievaný celoročný  bazén s protiprúdom vám umožní rovnaké výhody. A keďže pre telo už je skvelé plávanie, plávanie v teplej vody  počas celého roka  to len vylepšuje.

Bazény

História záhradných kadí Scandispa: od tradičného rituálu k luxusnej relaxácii

Ponorte sa do záhradných kadí a objavte ich históriu, ako sa vyvíjali od tradičných rituálov až po moderný symbol luxusu a relaxu pod značkou Scandispa. História záhradných kadí: Viac než len moderný trend Záhradné kade existujú v rôznych podobách už celé stáročia. Od tradičných drevených kadí používaných na rituálne kúpanie až po dnešné  elektrické zahradné […]

čítaj viac...
Bazény

Nalepte bazénovú fóliu

Aký je najlepší spôsob nalepenia bazénovej fólie? Pre maximálnu priľnavosť a pokiaľ ide o profesionálne lepenie, je najlepšie použiť kontaktné lepidlo. Pri veľkých trhlinách alebo dierach pomáhajú opravné záplaty, ktoré sú dostupné aj samolepiace. Rýchle opravy, dokonca aj pod vodou, je možné vykonať okamžite vďaka opravnej páske. Kontaktné lepidlo je ideálne na lepenie poškodení v […]

čítaj viac...
Bazény

Vyberáme nafukovací bazén

Letné počasie doslova láka k pohodlnému a nekonečnému osviežovanie v chladivej vode. Ak sa samozrejme nechcete tlačiť na preľudnených kúpaliskách, prichádza na pretras len jediné ekonomické riešenie, ktoré predstavuje nafukovací bazén. A práve s jeho výberom vám do určitej miery pomôžeme. Jednu z jeho najväčších predností sme bezpochyby spomenuli. Sú to podstatne nižšie obstarávacie náklady, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: