Podkrovné byty

Ľudia si stále častejšie zaobstarávajú bytovej jednotky do osobného vlastníctva. Moderné byty, ktoré sú zároveň zaujímavou finančnou investíciou. Čím ďalej viac záujemcov o komfortné bývanie však tiahne k netradičnosti, bytovému nadštandardu a interiérovému luxusu.

Nie je preto prekvapujúce, že sa do hľadáčika mnohých potenciálnych rezidentov dostali podkrovné byty. Ako ich názov napovedá, sú to priestory nachádzajúce sa až v najvyšších poschodiach konkrétnych budov a nájomných domov.
S pôdnymi byty sa spája veľká kopa výhod, s ktorými vás v nasledujúcich riadkoch trochu bližšie zoznámime.
V čom sú lepší podkrovné byty?
Jedným z príjemných aspektov takéhoto obydlie je bezpochyby výhľad. Áno, ak sa nasťahujete do podkrovnej časti, máte celé okolie na dohľad. Ak ste navyše obklopení krásnou zeleňou, možno tomuto kladiem len máločo vytknúť.
Podkrovné byty sú mnohokrát obohatené o menšie balkóny alebo veľké terasy, ktoré tento zážitok ešte viac umocňujú.
Ak si zakúpite ľubovoľný byt tohto charakteru, zvyčajne počítajte s nasledujúcim.
Výťah, ktorý vás vyvezie až do najvyššieho poschodia
Drevené trámy priznané v interiéri
Originálne usporiadanie jednotlivých priestorov, vrátane hŕbu atypických miest, výklenkov a ďalších plôch
Moderný pôdne byt je skrátka pokročilou variantom klasickej bytovej jednotky v nižšom poschodí.
Pôdne byty sú výhodnou investíciou
Peniaze uložené do tohto modelu bývania majú bezpochyby narastajúcou hodnotu. Navyše, keď si zakúpite podkrovné byty v mezonetovom vyhotovení, v rámci ktorého dochádza k spojeniu priestoru dvoch bytov nad sebou.
Ak očakávate od svojho budúceho obydlia určitú atraktivitu, nadčasovosť, nevšednosť a výnimočnosť, sú to práve byty situované do najvyšších poschodí v podkroví. Užívajte si prekrásneho výhľadu a pořizujte byty vznikajúce na území hlavného mesta Prahy, ktoré majú najvyššiu hodnotu.

Reality

1.BCR: experti na predaj nehnuteľností

Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre odbornú pomoc pri predaji svojej nehnuteľnosti a spoločnosť 1.BCR je tu, aby poskytla presne túto expertízu. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa spoločnosť 1.BCR stala jedným z popredných hráčov na trhu v oblasti predaja nehnuteľností. Špecializovaný prístup pri predaji 1.BCR nie je len ďalšou realitnou kanceláriou; […]

čítaj viac...
Reality

Lokalita pre rodinu

Pre mladých ľudí, ktorí sa rozhodli osamostatniť sa nie je ťažké nájsť vhodné bývanie. Pri výbere bytu nemusia brať do zreteľu množstvo ďalších podmienok, ktoré do zreteľu musia brať mladé rodiny. Pokiaľ ste si práve založili rodinu, čakáte do nej prírastok alebo len chcete bývať v lepšej lokalite musíte brať do úvahy viac vecí. Jégeho alej […]

čítaj viac...
Reality

Neprehliadnuteľné kancelárske priestory v Bratislave, ktoré stoja za zmienku

Výber vhodných kancelárskych priestorov netreba brať na ľahkú váhu, keďže existuje veľa druhov, ktoré nemusia každému vyhovovať. Medzi rozhodujúce faktory pri výbere priestorov patrí určite lokalita, ktorá mala byť ľahko dostupná pre zamestnancov i klientov. V Bratislave je často veľkým problémom práve parkovanie, takže určite si vyberajte lokalitu, ktorá týmto problémom netrpí. Ďalším kritériom je […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: