Betónové ploty: moderné a bezpečné

Objavte výhody betónových plotov a zistite, aké ďalšie praktické výhody vám použitie betónových plotov poskytne.

Oceníte výnimočný vzhľad

Betónové ploty sú moderný architektonicky prvok. Nie sú to nevzhľadné betónové kusy. Štýlové navrhnuté betónové ploty majú charizmu, ktorá pozdvihne a zatraktívni  vašu záhradu alebo akýkoľvek iný objekt, kde bude plot umiestnený.

Betónové ploty majú dekoračné prvky, ktoré prirodzeným spôsobom zlepšujú vzhľad a dodávajú exteriéru žiadanú krásu.

Bezpečnosť je dôležitá

Nie sú to len estetické faktory, ktoré robia z betónového plota obľúbenú voľbu. Betónový plot plní aj bezpečnostnú a ochrannú funkciu. Nepriehľadné ploty bránia zbytočným pohľadom okoloidúcim. Vždy budete mať vytvorené potrebné súkromie bez toho, aby ste boli rušený pohľadmi iných.

Bezpečie vás, vašej rodiny a majetku je frekventovaná téma. Betónové ploty tvoria pevnú ochranu, ktorá chráni pred vniknutím na váš pozemok. Spolu s umiestnenou bezpečnosťou kamerou je vaša rodina a majetok v bezpečí.

Dlhá životnosť

Betónové ploty sú nenáročné na údržbu a napriek tomu majú výnimočne dlhú životnosť. Betón nepodľahne hnilobe a odolá nepriazni počasia. Vyhnite sa na údržbu náročným materiálov. Betónové ploty vás odbremenia od namáhavej pravidelnej starostlivosti.

V porovnaní s inými materiálmi sú betónové ploty atraktívnou voľbou aj pre váš dom alebo iný pozemok, kde je potrebné umiestniť bezpečný plot.

Remu.sk je spoľahlivý dodávateľ betónových plotov. Vyberte si svoj nový štýlový plot alebo sa nechajte inšpirovať realizovanými zákazkami.

Betónové ploty Remu sú vyrobené z pevnostného betónu, ktorý sa používa pri stavbe mostov. Životnosť betónových plotov Remu je niekoľko desaťročí.

Stavebné materiály

Ako si vybrať plot

Ak na oplotenie pozemku nepotrebujete žiadne špeciálne oprávnenie, musíte napriek tomu rešpektovať pravidlá vašej obce, najmä tie, ktoré sú uzákonené v PLU (miestnom územnom pláne). Aké kritériá by ste mali vziať do úvahy pri výbere plotu? Pri výbere plotu je potrebné vziať do úvahy rôzne kritériá:        Vzdialenosť, ktorá má byť oplotená, a teda rozpočet, ktorý […]

Read More
Stavebné materiály

TECHNIKY A VYBAVENIE NA ČISTENIE UPCHATÉHO ODTOKU

Upchatý odtok je bežný problém s inštaláciou vody, s ktorým sa ľudia stretávajú každý deň. Môže sa to stať kedykoľvek. Ak dôjde k problému s zablokovaným odtokom, musíte ihneď zavolať profesionálneho inštalatéra. Ak ho ponecháte bez dozoru, môže sa vo vašich potrubiach hromadiť odpadová voda a vytvárať nepríjemné pachy, ktoré vám okrem iných zdravotných rizík […]

Read More
Stavebné materiály

Podlahové nátery

Priemyselná podlaha je neustále vystavená mechanickému opotrebeniu, oteru, nárazovým zaťaženiam, chemickému pôsobeniu a trvalému namáhaniu. MARIS POLYMERS ponúka sortiment funkčných a dekoratívnych podlahových náterov, ktoré poskytujú ochranu aj tým najnáročnejším podlahovým aplikáciám. Podlahové nátery MARIS POLYMERS ponúkajú vysokú odolnosť proti oderu a nárazu, chemickú ochranu, dekoratívne aspekty, jednoduchú aplikáciu a nízke náklady. Vo viac ako […]

Read More