Aký rám postele si vybrať

Keď si určíte, ktorá veľkosť postele je pre vás najlepšia, ďalším krokom je rozhodnutie o správnom ráme postele. Pri výbere rámu postele je potrebné brať do úvahy veľa faktorov; od dizajnu a farieb po materiály a skladovanie.

Kovový rám postele

Kovové rámy postelí, ako sú tie z našich bostonských a brooklynských radov, sú skvelou voľbou pre moderné, priemyselné interiéry alebo spálne inšpirované retro. Kovové rámy postelí majú tendenciu byť odolnejšie ako iné rámy postelí a odolávajú väčšej hmotnosti.

Drevený rám postele

Či už hľadáte dekoráciu svojej spálne vidieckym, boho-chic štýlom alebo rafinovaným moderným štýlom, ktorý naplní vašu izbu ľahkými, drevené rámy postelí ponúkajú všestrannosť pre každý výber dekorácie. Všetky naše rámy postelí, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, od moderných po rustikálne, ponúkajú odolnosť.

Bielo maľovaný rám postele

Investícia do bieleho lakovaného nábytku má veľa výhod. Svieži, čistý a nadčasový biely nábytok poskytuje dokonalé prázdne plátno a dáva vám flexibilitu experimentovať s okolitým dekorom, koľko chcete. Presne to robí náš biely rám postele z našej rady Hove.

Šedý rám postele

Sivé rámy postelí sú fantastickým riešením, ak hľadáte elegantný monochromatický vzhľad alebo chcete vytvoriť neutrálnu paletu, ktorá kontrastuje s výraznými farebnými prvkami. Náš rám postele St Ives bude stredobodom vašej spálne a zároveň bude ponúkať životnosť.

Spálňa

Nákup nového matraca vám môže zmeniť život

Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Zaistí vám dostatok energie, psychickú pohodu a tiež lepšie zdravie. Napriek tomu sa mnoho ľudí prebúdza každý deň nevyspalí alebo s bolesťou. Kvalitný matrac sa môže zdať ako určitá investícia, ale jedná sa o investíciu do vášho zdravia, ktorá môže úplne zmeniť kvalitu vášho života. Na […]

čítaj viac...
Spálňa

Letné deky s antibakteriálnou výplňou: hlavné výhody

S nástupom horúčav sa gazdinkám uľaví, keď až do jesene schovajú ťažké deky do úložného systému. Avšak aj v lete sú chladné noci, keď sa chcete zabaliť do niečoho teplého a mäkkého. Najlepšou voľbou je v takýchto prípadoch letná deka, pod ktorou sa dobre spí ľahká prikrývka. V lete je zvykom používať ľahké prikrývky, ktorých […]

čítaj viac...
Spálňa

Farby, ktoré vám pomôžu lepšie spať

Aký by to bol život bez farieb? Od červenej po oranžovú a od zelenej po modrú, všetky tie odtiene, ktoré dokáže ľudské oko vnímať a rozlíšiť, robia náš život krajším, „zafarbujú“ nás jedinečným štýlom, ktorý si musíme každý deň vážiť. Okrem symboliky majú farby mimoriadne dôležitý vplyv na ľudskú psychiku. Vysielajú nám rôzne stavy, emócie, pocity, spomienky, preto […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: