Aký rám postele si vybrať

Keď si určíte, ktorá veľkosť postele je pre vás najlepšia, ďalším krokom je rozhodnutie o správnom ráme postele. Pri výbere rámu postele je potrebné brať do úvahy veľa faktorov; od dizajnu a farieb po materiály a skladovanie.

Kovový rám postele

Kovové rámy postelí, ako sú tie z našich bostonských a brooklynských radov, sú skvelou voľbou pre moderné, priemyselné interiéry alebo spálne inšpirované retro. Kovové rámy postelí majú tendenciu byť odolnejšie ako iné rámy postelí a odolávajú väčšej hmotnosti.

Drevený rám postele

Či už hľadáte dekoráciu svojej spálne vidieckym, boho-chic štýlom alebo rafinovaným moderným štýlom, ktorý naplní vašu izbu ľahkými, drevené rámy postelí ponúkajú všestrannosť pre každý výber dekorácie. Všetky naše rámy postelí, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, od moderných po rustikálne, ponúkajú odolnosť.

Bielo maľovaný rám postele

Investícia do bieleho lakovaného nábytku má veľa výhod. Svieži, čistý a nadčasový biely nábytok poskytuje dokonalé prázdne plátno a dáva vám flexibilitu experimentovať s okolitým dekorom, koľko chcete. Presne to robí náš biely rám postele z našej rady Hove.

Šedý rám postele

Sivé rámy postelí sú fantastickým riešením, ak hľadáte elegantný monochromatický vzhľad alebo chcete vytvoriť neutrálnu paletu, ktorá kontrastuje s výraznými farebnými prvkami. Náš rám postele St Ives bude stredobodom vašej spálne a zároveň bude ponúkať životnosť.