Aký rám postele si vybrať

Keď si určíte, ktorá veľkosť postele je pre vás najlepšia, ďalším krokom je rozhodnutie o správnom ráme postele. Pri výbere rámu postele je potrebné brať do úvahy veľa faktorov; od dizajnu a farieb po materiály a skladovanie.

Kovový rám postele

Kovové rámy postelí, ako sú tie z našich bostonských a brooklynských radov, sú skvelou voľbou pre moderné, priemyselné interiéry alebo spálne inšpirované retro. Kovové rámy postelí majú tendenciu byť odolnejšie ako iné rámy postelí a odolávajú väčšej hmotnosti.

Drevený rám postele

Či už hľadáte dekoráciu svojej spálne vidieckym, boho-chic štýlom alebo rafinovaným moderným štýlom, ktorý naplní vašu izbu ľahkými, drevené rámy postelí ponúkajú všestrannosť pre každý výber dekorácie. Všetky naše rámy postelí, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, od moderných po rustikálne, ponúkajú odolnosť.

Bielo maľovaný rám postele

Investícia do bieleho lakovaného nábytku má veľa výhod. Svieži, čistý a nadčasový biely nábytok poskytuje dokonalé prázdne plátno a dáva vám flexibilitu experimentovať s okolitým dekorom, koľko chcete. Presne to robí náš biely rám postele z našej rady Hove.

Šedý rám postele

Sivé rámy postelí sú fantastickým riešením, ak hľadáte elegantný monochromatický vzhľad alebo chcete vytvoriť neutrálnu paletu, ktorá kontrastuje s výraznými farebnými prvkami. Náš rám postele St Ives bude stredobodom vašej spálne a zároveň bude ponúkať životnosť.

Spálňa

Posteľné obliečky z egyptskej bavlny

Prekonajte atmosféru svojej spálne štýlovými obliečkami z egyptskej bavlny s počtom vlákien 1000. Priedušný satén dodáva obliečkam jemný lesk, ktorý sa hodí k jeho luxusnej jemnosti, pričom do každého priestoru vnáša prvky tepla, elegancie a pohodlia. Aby sme vyhoveli všetkým dekoratívnym a relaxačným potrebám našich zákazníkov, naše posteľné obliečky boli odborne navrhnuté tak , aby poskytovali dokonalý pocit na […]

Read More
Spálňa

Trendy posteľnej bielizne v roku 2022

Hľadali ste osvieženie vašej spálne? Pozrite si tieto top trendy v oblasti posteľnej bielizne roku 2022 so štýlmi, látkami a kvalitami, ktoré budú čoskoro k dispozícii alebo už tu zostaneme… Vrstvená posteľná bielizeň   Spomedzi všetkých trendov posteľnej bielizne roku 2022 máme podozrenie, že dominuje vzhľad vrstvenej posteľnej bielizne. Odkedy tvorcovia chuti predstavili tento trend v roku […]

Read More
Spálňa

Matrace z pamäťovej peny: takto sa na nich bude spať

akto vám matrace z pamäťovej peny zlepšia život : vychutnáte si jedinečný odpočinok s korekciou držania tela, pri dokonalej teplote a budete spať super pohodlne.Pozrite si matrace z pamäťovej peny Čo je pamäťová pena? Uvažujete o výmene matraca alebo kúpe nového matraca ? Určite ste už počuli o pamäťovej pene, superrevolučnom materiáli. Musím vám povedať, že pamäťová pena je veľmi kuriózny materiál. Vytvorila ho […]

Read More