Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť.

Informácie, ktoré potrebujete na výber sady listov, ktorá sa dodáva s vami

  • Vyberajte si obliečky podľa zloženia látky: Obliečky môžu byť vyrobené výhradne z jedného vlákna (bavlna, ľan, hodváb, atď.) Alebo môžu mať kombináciu prírodných a syntetických vlákien (polyester, nylon, hodváb, atď.) .
  • Výber listov podľa počtu nití: Vzťahuje sa na počet nití, zvislých aj vodorovných, tkaných do jedného štvorcového palca látky. Čím viac nití, tým budú listy mäkšie.
  • Nájdite miery obliečok, ktoré sú vhodné pre váš matrac: 1-štvorcové obliečky sa používajú pre matrac do šírky 0,90 m x 1,90 m, Twin Size sú určené pre matrac do šírky 1 m x 2 m; tie známe ako Queen Size slúžia až 1,50 m na šírku a 1,90 m na dĺžku; Extra Queen slúži až do šírky 1,60 m x 2 m a nakoniec King Size až do šírky 2 m x 2 m.
  • Ako si vybrať obliečky podľa ich funkčnosti: Každý z nich určí, čo hľadá vo svojej posteľnej bielizni. Máte radšej teplé alebo skôr čerstvé? Pohodlie a ľahké umývanie?

Aké sú vlastnosti bavlnených a polyesterových listov?

bavlnené a polyesterové listy sú dokonalou kombináciou mäkkosti a praktickosti. Ak žijete v byte alebo máte málo miesta na zavesenie obliečok a nemáte ani čas ich žehliť, ale máte radi, ak sú jemné, tieto obliečky sú pre vás. Jeho tkanina je vyrobená z bavlny, ktorá jej dodáva priedušnosť a príjemnú textúru, a polyesteru, ktorý jej dodáva odolnosť, nízky sklon k vráskam a rýchle schnutie.

Aké sú vlastnosti extra mäkkých listov?

Ak je pre vás dôležitejšia jemnosť a hodvábnosť obliečok, ale aj to, že sú ľahké. Naše extra mäkké plachty sú to, čo hľadáte, prechádzajú ošetrením nazývaným „Kamienkovo ​​vyprané“, z ktorého získavajú svoju hodvábnosť, charakteristický zvrásnený efekt a ľahkosť tkaniny, výsledkom čoho je super mäkká plachta bez potreba žehlenia a rýchleho schnutia.

Aké sú vlastnosti 210 obliečok s počtom nití?

Pre tých, ktorí sú horúci a nemajú radi listy, ktoré obsahujú telesné teplo, je k dispozícii 210 hárkov s počtom nití. Vďaka svojmu zloženiu zo 100% bavlny rýchlo absorbujú vlhkosť a nechávajú ju vyparovať sa do vzduchu, čo vytvára pocit sviežosti, ktorý im robí pohodlie v horúcom podnebí, zatiaľ čo v zime môžu absorbovať a zadržiavať teplo zo vzduchu. .

Aké sú vlastnosti listov zo 100% bavlny?

Naše obliečky zo 100% bavlny sú strednou možnosťou medzi polyesterovými a bavlnenými obliečkami a 210 vláknami, pretože ich tkanina im dodáva priedušnosť, hebkosť na dotyk a strednú hmotnosť.

Už viete, aké sú vlastnosti našich obliečok, a preto vás pozývame, aby ste pri nákupe použili tieto informácie, aby ste si mohli vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu pohodliu a každodennému režimu.

Bytové doplnky

TAJOMSTVÁ DIZAJNÉROV: AKO OSVIEŽIŤ INTERIÉR

Interiérový dizajn je veda, ktorá si vyžaduje veľa vedomostí a zručností. Zmena interiéru malými spôsobmi je skvelý spôsob, ako dodať miestnosti sviežosť a novosť bez potreby veľkých rekonštrukcií. V procese vytvárania krásneho a funkčného priestoru používajú dizajnéri rôzne techniky, ktoré pomáhajú zmeniť celkový dojem z interiéru. Poďme sa porozprávať o 7 tajomstvách dizajnérov, ktoré pomôžu […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Príručka k čistiacim utierkam Mewa. Nie všetky čistiace utierky sú rovnaké

Čistiace utierky Mewa sú oficiálne od roku 2011 najlepšie utierky na svete. Aby však zostali v top forme, musia byť použité tie správne a na správnom mieste. Na čo si musíte dať pri výbere pozor? Technické názvy čistiacich utierok znejú sľubne, ale čo znamenajú? Volajú sa Mewatex, Mewatex Ultra, Mewatex Plus, Mewa Protex, sú bielo-červené, […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Ako si vybrať tú najlepšiu dámsku lyžiarsku alebo snowboardovú bundu?

Lyžiarske bundy zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní vášho pohodlia a vašej ochrany pred prírodnými živlami. Trh s bundami sa v posledných rokoch rozšíril, a pokrýva tak všetko od teplých a pohodlných kúskov na lyžovanie, až po ľahké a priedušné modely vhodné na výlety do prírody. Aby ste však dokázali využiť vašu bundu na 100 %, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: