Ako (ne)začať s tepovaním?

V tomto článku zistíte ako začať s tepovaním aj keď sa vám nechce. Predstavte si, že po vašom dome budú behať tepovače, zatiaľ čo vy budete mať vyložené nohy.

Je to naozaj možné? Áno je!

Podľa skúseností viacerých odborníkov, väčšina ľudí tepovaním zbytočne strácajú čas. Nevedia aké čistiace prostriedky majú použiť, majú lacný extraktor a úplne ignorujú vysávanie.

Takže rada číslo jedna. V prvom rade poriadne povysávajte. Vysávač tak pohlti nadbytočnú špinu, ktorá by mohla tepovanie skomplikovať. Vysávajte z rôznych uhlov, aby ste odstránili čo najviac nečistoty.

V prípade silného znečistenia vždy pred tepovaním pred pripravte koberec, matrac alebo sedačku pomocou čistiaceho prostriedku. Čím kvalitnejší, tým lepšie.

Vďaka tomu sa rozložia nečistoty a tepovanie potom pôjde ako po masle.

Používajte overené tepovače, ktoré majú ťah a zároveň si pomocou nich dokážete nastaviť ideálnu teplotu vody. Preto väčšina upratovacích služieb používa tepovače značky Kärcher.

Ak si chcete obstarať takýto prístroj aj vy, majte na pamäti, že je to profesionálny tepovač, ktorého cena pre väčšinu z nás nie je priaznivá. Dokonca ak sa aj rozhodnete, že si ho zaobstaráte čakajú vás nemilé prekvapenia.

Prečo? Pretože k tepovaču potrebujete aj čistiace prostriedky a príslušenstvo.

Ak si zrátate čas, ktorý strávite tepovaním, čistením tepovača, údržbou a servisom ľahko zistíte, že je výhodnejšie prenechať tepovanie na overenú firmu.

Preventívna údržba stroja zvyšuje živostnosť a celkový výkon tepovača. Ignorovanie údržby extraktora je len otázkou času, kedy vám podá výpoveď. Ak sa vám pokazí, musíte sa obrátiť na špecializovaného technika, ktorý vám za opravu môže vyčísliť sumu vyrážajúci dych.

Ako tepovať?

Niektorí z vás si možno pomyslia, že upratovačky sú len pre milionárov. Opak je však pravdou.

Služby tepovacích služieb sú lacnou záležitosťou a ušetria vám veľa času a zbytočných nervou. Ak neveríte, tak vyskúšajte. Uvidíte, že budete spokojní a dokonca využijete ich služby pravidelne.

Odporúčame vám preto tepovacie služby od firmy toptepovanie.sk, pretože vám poradia, splnia vaše želanie. Ich služby môžete využiť v Bratislave a blízkom okolí. Pri tepovaní používajú profesionálne čistiace prostriedky a určia či je vhodnejšie použiť jednokotúčový stroj, extraktor alebo ich spoločnú kombináciu. Vy tak získate želaný efekt, spokojnosť a ešte aj ušetríte.