5 TAJNÝCH TRIKOV, VĎAKA KTORÝM BUDE VAŠA KUCHYŇA VYZERAŤ DRAHŠIE

Aby miestnosť, ktorej sa hovorí „srdce domu“, vyzerala štýlovo a draho, nie je vôbec potrebné míňať státisíce na rekonštrukciu kuchyne. Malé detaily a akcenty stačia na to, aby sa kuchyňa zmenila na útulný priestor, kde budú všetci členovia rodiny pohodlní.

Kovanie

Pri výbere zostavy do kuchyne málokto venuje pozornosť kľučkám dverí a inému kovaniu, ale je to ona, ktorá dokáže premeniť aj lacný nábytok. Skúste namiesto štandardných úchytiek zvoliť štýlovejšie alebo elegantnejšie, rozdiel si všimnete nielen vy, ale aj všetci hostia a rodinní príslušníci.

Od toho, aký druh svetla ste si vybrali, závisí pohoda, vnímanie priestoru. Nič nezlacní kuchyňu tak, ako jediný luster v strede stropu. Myslite na osvetlenie pracovnej plochy, osvetlenie nad skrinkami a útulnú stojacu lampu nad jedálenským stolom. To vám pomôže vybrať osvetlenie, upraviť ho tak, ako je to pre vás výhodné.

Kvalitný mixér

Nejde len o praktický detail kuchyne, ale aj o významnú súčasť interiéru. Kvalitná, drahá batéria okamžite robí priestor vizuálne harmonickejším. Kuchyňa tak bude vyzerať drahšie. Upúta pozornosť, vizuálne zvyšuje náklady na náhlavnú súpravu a všetky spotrebiče v kuchyni.

Jednotný štýl

Postupujte podľa zvoleného smeru. Niekedy aj tú najdrahšiu a najkvalitnejšiu kuchyňu dokážu pokaziť podivné textílie, doplnky a náčinie. Vyberte si podložky pod hrnce, uteráky rovnakého štýlu, položte nelesklú špongiu, zoberte podložky pod hrnce a podložky, nechajte každú položku prekrývať so zvyškom a dopĺňajte ju.

Spresniť

Na masovom trhu a lacných obchodoch nájdete takmer to, čo potrebujete. A to sa oplatí použiť: nebojte sa experimentovať s farbou, látkou a inými vecami. S malou zmenou tónu, dôrazom a trochou úsilia môžete získať úplne jedinečný kus nábytku vytvorený len pre vašu kuchyňu.

Kuchyňa

Ostrovčekové kuchynské digestory

Digestor je nepostrádateľný kuchynský spotrebič, ktorý slúži na odstránenie horúcej pary a škodlivých častíc tuku a karcinogénov. Digestor tiež účinne eliminuje nepríjemné pachy, ktoré sa pri varení šíria po celom dome. Digestor je tiež estetickým doplnkom interiéru kuchyne a chráni povrchy pred znečistením. Priestor v kuchyni je dôležitý pre každú gazdinku, preto sú ostrovčekové odsávače […]

čítaj viac...
Kuchyňa

3 jednoduché a najlepšie spôsoby čistenia bielych kuchynských skriniek

Biele skrinky nie sú náročné na čistenie.  Tu sú 3 jednoduché spôsoby, ako vyčistiť biele kuchynské skrinky (2 prírodné) a 3, ktorým sa vyhnúť. Ako čistiť biele skrinky v kuchyni Kuchynské skrinky sa môžu dosť rýchlo zašpiniť. Pri krájaní jedla, pečení a varení sa vždy dotýkam toho môjho. A moje prsty nie sú vždy dokonale […]

čítaj viac...
Kuchyňa

Praktické príslušenstvo k digestorom

Kuchyňa sa často stáva centrom zatuchnutého vzduchu, znečisteného sadzami a mastnotou. Na udržanie čistoty potrebujete digestory do kuchyne, ktoré efektívne zachytia najmenšie čiastočky škodlivých výparov, no pre zabezpečenie odolnosti a bezproblémového chodu prístroja by ste sa mali postarať o kvalitné príslušenstvo. Filtračné prvky Moderné digestory sú zvyčajne vybavené tukovým a uhlíkovým filtrom. Niekedy existujú modely […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: