3 jednoduché a najlepšie spôsoby čistenia bielych kuchynských skriniek

Biele skrinky nie sú náročné na čistenie.  Tu sú 3 jednoduché spôsoby, ako vyčistiť biele kuchynské skrinky (2 prírodné) a 3, ktorým sa vyhnúť.

Ako čistiť biele skrinky v kuchyni

Kuchynské skrinky sa môžu dosť rýchlo zašpiniť. Pri krájaní jedla, pečení a varení sa vždy dotýkam toho môjho. A moje prsty nie sú vždy dokonale čisté, keď to robím.

Potom pridajte do zmesi mojich 2 malých chlapcov, ktorí tiež otvárajú a zatvárajú dvierka skriniek a zásuviek lepkavými prstami, čo znamená, že musím dosť často čistiť mastnotu a odtlačky prstov z kuchynských skriniek. Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete použiť na čistenie bielych kuchynských skriniek bez poškodenia povrchovej úpravy.

Našťastie čistenie kuchynských skriniek nie je ťažké. Kľúčom je len to pridať do bežnej rutiny. A na to, aby ste to urobili správne, nepotrebujete ani žiadne silné alebo drahé čistiace prostriedky.

Biele kuchynské skrinky a skrinky z moreného dreva môžete efektívne dezinfikovať a vyčistiť prírodnými čistiacimi prostriedkami, ktoré pravdepodobne máte vo svojej kuchyni. Alebo pomocou cenovo dostupných a bezpečných čistiacich prostriedkov zakúpených v obchode.

Poďme na 3 najlepšie spôsoby, ako vyčistiť a odmastiť kuchynské skrinky! Potom na to nadviažem niekoľkými odpoveďami na bežné otázky a tipmi na čistenie skriniek.

Ako čistiť biele kuchynské skrinky

Začnime s bezpečnými a jednoduchými spôsobmi, ako udržím svoje kuchynské skrinky čisté.

1. Ako udržiavať biele kuchynské skrinky čisté mydlom na riad

Asi raz za týždeň alebo dva zmiešam 1 šálku horúcej vody a 1 polievkovú lyžicu mydlového mydla p. Zriedený saponát je bezpečný čistiaci prostriedok na natreté alebo zafarbené a zapečatené kuchynské skrinky.

A mydlo na riad je celkom dobré pri odstraňovaní priemernej mastnoty, nečistôt a škvŕn.

Pre extra podporu na odstránenie mastnoty môžete do zmesi pridať 1/4 šálky octu. Tento ocot je tiež skvelý pri zabíjaní VÄČŠINY baktérií a vírusov. MILUJEM tie handry z mikrovlákna na čistenie všetkého okolo môjho domu!

Keď je zmes hotová, ponorím do nej čistú utierku z mikrovlákna alebo handričku na riad. Potom tekutinu väčšinou vytlačím a potom rýchlo utriem prach, špinu a mastnotu na kuchynských skrinkách.

Nezabudnite vyčistiť a vydezinfikovať ťahadlá skrinky a ťahadlá zásuviek. Môžete použiť zubnú kefku s mäkkými štetinami, aby ste sa dostali do akýchkoľvek štrbín a detailov vo vašich skrinkách.

Počas práce utieram túto zmes saponátu suchou kuchynskou utierkou alebo handričkou z mikrovlákna, aby sa na povrchu neobjavili vodné škvrny.

Kuchyňa

Dotyky krásy pre vašu jedáleň

Domáca jedáleň je priestor, kde môžete nielen realizovať svoje kulinárske fantázie, relaxovať pri šálke aromatickej kávy, ale aj prijímať milých hostí a priateľov a stretávať sa ako rodina pri chutnej večeri a rozhovoroch od srdca k srdcu.Moderný nábytok, originálne doplnky, elegantné textílie a ďalšie dekoratívne detaily do jedálne pomôžu vytvoriť útulnú atmosféru.Vighome.sk je miesto, ktoré […]

čítaj viac...
Kuchyňa

Ostrovčekové kuchynské digestory

Digestor je nepostrádateľný kuchynský spotrebič, ktorý slúži na odstránenie horúcej pary a škodlivých častíc tuku a karcinogénov. Digestor tiež účinne eliminuje nepríjemné pachy, ktoré sa pri varení šíria po celom dome. Digestor je tiež estetickým doplnkom interiéru kuchyne a chráni povrchy pred znečistením. Priestor v kuchyni je dôležitý pre každú gazdinku, preto sú ostrovčekové odsávače […]

čítaj viac...
Kuchyňa

5 TAJNÝCH TRIKOV, VĎAKA KTORÝM BUDE VAŠA KUCHYŇA VYZERAŤ DRAHŠIE

Aby miestnosť, ktorej sa hovorí „srdce domu“, vyzerala štýlovo a draho, nie je vôbec potrebné míňať státisíce na rekonštrukciu kuchyne. Malé detaily a akcenty stačia na to, aby sa kuchyňa zmenila na útulný priestor, kde budú všetci členovia rodiny pohodlní. Kovanie Pri výbere zostavy do kuchyne málokto venuje pozornosť kľučkám dverí a inému kovaniu, ale […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: