10 Feng Shui tipov pre pevné partnerstvo

Kto z nás by netúžil po spokojnom, radostnom a harmonickom partnerstva. Partnerstvo, ktoré nám bude oporou, povzbudením i motiváciou – avšak cestu k takému stavu si niekedy zbytočne blokujeme na energetickej úrovni.

Umenie Feng Shui prináša pre podporu partnerského života mnoho zaujímavých podnetov. Jednoduchými úpravami môžeme docieliť podporu toku priaznivé energie Čchi a tým vylepšíme svoju situáciu. Praktizovanie týchto zásad je vhodné ako pre tých, ktorí už majú partnera, ako aj pre tých, ktorí ešte len hľadajú toho pravého.

A pretože s partnerským životom úzko súvisí tému spálne, pozrieme sa teraz ako niekoľkými trikmi, upraviť práve túto miestnosť tak, aby v nej náš vzťah mohol kvitnúť a rozvíjať sa.

Umiestniť posteľ do šťastnej polohy – ideálne je pozícia čo najďalej od dverí, čelo postele by sa malo čo najviac priblížiť múru. Umiestnite posteľ tak, aby ste dobre videli na dvere. Kúpte si novú posteľ, tá po niekom zdedená stav zhoršuje. Lepšie je drevený rám, kovový vytvára energetickú klietku.

Odstráňte prebytočné veci – v spálni je dôležitá jednoduchosť. Odneste všetko čo nesúvisí priamo s odpočinkom a partnerom – pracovné veci, telefón, televízor, kufre, počítač, hory kníh a bielizne, bicykel. Atmosféra a energia spálne sa uvoľní, navodíte pocit harmónie a relaxácie.

Nábytok -ak to pôjde, majte v spálni čo najmenej nábytku. Nadmiera stolíkov, stoličiek a pod., Môže utláčať energiu vzťahu. V spálni je dôležitý priestor a voľnosť! Ak Vám priestor pripadá prázdny, naplňte ho kvetinami, lampičkami, vankúšmi, dekou.

Pre posilnenie partnerstva -umístěte do spálne kaligrafie so znakom lásky, obrázok s tematikou vzťahu, mandarínskej kačičky či feng shui flautu.

Zvoľte pre spálňu správne farby – steny spálne aj doplnkov, vrátane obliečky zlaďte do jemných tónov béžovej, ružovej alebo marhuľovej, vhodná je tiež biela.

Dajte vale starému – rozlúčte sa s fotkami, listy a predmety pripomínajúce Váš predošlý vzťah. Nechajte vstúpiť novú energiu a vyhoďte staré upomienky – denníčky, kadere, srdiečka, pamätníčka, svadobné šaty. S novým partnerom si kúpte nejaký nový talizman – kačičky, obrázok, kaligrafiu.

Svetlo v spálni – dbajte o to, aby ste mali spálňu dobre osvetlený. Kúpte si jedno väčšie svetlo / ale zaveste ho tak, aby ste pod ním nespali / a malé lampičky. K tomu treba ešte stojacu lampu. Svetlo je pozitívnej energie a priťahuje šťastnú budúcnosť. Svetlá nemusí svietiť stále, ale musí byť funkčná. Skúste inštalovať klasickú žiarovku s mäkkým svetlom oproti žiarivke / aj úsporné žiarovky sú žiarivky /. Spokojné partnerstvo za to určite stojí.

Zasaďte strom – v oblasti partnerstva na Vašej záhrade zasaďte nový zdravý strom. Ide o zadný pravý roh Vašej záhrady. Ideálne je kvitnúce strom či ker – farba akákoľvek (aj keď ružová je najlepší – čo takto rododendron?)

Spálne – neodporúčajú sa jasné, sýte farby, zvlášť červená a oranžová. Ich silne aktívna energia môže narušovať pokoj, potrebný k spánku. Odporúčajú sa – matné odtiene modrej farby, ďalej šedá, béžová a iné neutrálne farby, ktoré majú upokojujúce účinky a podporujú spánok.

Nalaďte sa pozitívne – ak hľadáte partnera, buďte veselí, myslite na šťastné chvíle a netrápte sa nad skončenými vzťahy. Oblečte si farebné oblečenie a púšťajte si príjemnú hudbu. V žiadnom prípade sa nedrásejte nad srdcebolnými zamilovanými filmy, knihami či piesňami.

Pridaj komentár

Bytové doplnky

TAJOMSTVÁ DIZAJNÉROV: AKO OSVIEŽIŤ INTERIÉR

Interiérový dizajn je veda, ktorá si vyžaduje veľa vedomostí a zručností. Zmena interiéru malými spôsobmi je skvelý spôsob, ako dodať miestnosti sviežosť a novosť bez potreby veľkých rekonštrukcií. V procese vytvárania krásneho a funkčného priestoru používajú dizajnéri rôzne techniky, ktoré pomáhajú zmeniť celkový dojem z interiéru. Poďme sa porozprávať o 7 tajomstvách dizajnérov, ktoré pomôžu […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Príručka k čistiacim utierkam Mewa. Nie všetky čistiace utierky sú rovnaké

Čistiace utierky Mewa sú oficiálne od roku 2011 najlepšie utierky na svete. Aby však zostali v top forme, musia byť použité tie správne a na správnom mieste. Na čo si musíte dať pri výbere pozor? Technické názvy čistiacich utierok znejú sľubne, ale čo znamenajú? Volajú sa Mewatex, Mewatex Ultra, Mewatex Plus, Mewa Protex, sú bielo-červené, […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Ako si vybrať tú najlepšiu dámsku lyžiarsku alebo snowboardovú bundu?

Lyžiarske bundy zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní vášho pohodlia a vašej ochrany pred prírodnými živlami. Trh s bundami sa v posledných rokoch rozšíril, a pokrýva tak všetko od teplých a pohodlných kúskov na lyžovanie, až po ľahké a priedušné modely vhodné na výlety do prírody. Aby ste však dokázali využiť vašu bundu na 100 %, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: