Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

10 Feng Shui tipov pre pevné partnerstvo

Kto z nás by netúžil po spokojnom, radostnom a harmonickom partnerstva. Partnerstvo, ktoré nám bude oporou, povzbudením i motiváciou – avšak cestu k takému stavu si niekedy zbytočne blokujeme na energetickej úrovni.

Umenie Feng Shui prináša pre podporu partnerského života mnoho zaujímavých podnetov. Jednoduchými úpravami môžeme docieliť podporu toku priaznivé energie Čchi a tým vylepšíme svoju situáciu. Praktizovanie týchto zásad je vhodné ako pre tých, ktorí už majú partnera, ako aj pre tých, ktorí ešte len hľadajú toho pravého.

A pretože s partnerským životom úzko súvisí tému spálne, pozrieme sa teraz ako niekoľkými trikmi, upraviť práve túto miestnosť tak, aby v nej náš vzťah mohol kvitnúť a rozvíjať sa.

Umiestniť posteľ do šťastnej polohy – ideálne je pozícia čo najďalej od dverí, čelo postele by sa malo čo najviac priblížiť múru. Umiestnite posteľ tak, aby ste dobre videli na dvere. Kúpte si novú posteľ, tá po niekom zdedená stav zhoršuje. Lepšie je drevený rám, kovový vytvára energetickú klietku.

Odstráňte prebytočné veci – v spálni je dôležitá jednoduchosť. Odneste všetko čo nesúvisí priamo s odpočinkom a partnerom – pracovné veci, telefón, televízor, kufre, počítač, hory kníh a bielizne, bicykel. Atmosféra a energia spálne sa uvoľní, navodíte pocit harmónie a relaxácie.

Nábytok -ak to pôjde, majte v spálni čo najmenej nábytku. Nadmiera stolíkov, stoličiek a pod., Môže utláčať energiu vzťahu. V spálni je dôležitý priestor a voľnosť! Ak Vám priestor pripadá prázdny, naplňte ho kvetinami, lampičkami, vankúšmi, dekou.

Pre posilnenie partnerstva -umístěte do spálne kaligrafie so znakom lásky, obrázok s tematikou vzťahu, mandarínskej kačičky či feng shui flautu.

Zvoľte pre spálňu správne farby – steny spálne aj doplnkov, vrátane obliečky zlaďte do jemných tónov béžovej, ružovej alebo marhuľovej, vhodná je tiež biela.

Dajte vale starému – rozlúčte sa s fotkami, listy a predmety pripomínajúce Váš predošlý vzťah. Nechajte vstúpiť novú energiu a vyhoďte staré upomienky – denníčky, kadere, srdiečka, pamätníčka, svadobné šaty. S novým partnerom si kúpte nejaký nový talizman – kačičky, obrázok, kaligrafiu.

Svetlo v spálni – dbajte o to, aby ste mali spálňu dobre osvetlený. Kúpte si jedno väčšie svetlo / ale zaveste ho tak, aby ste pod ním nespali / a malé lampičky. K tomu treba ešte stojacu lampu. Svetlo je pozitívnej energie a priťahuje šťastnú budúcnosť. Svetlá nemusí svietiť stále, ale musí byť funkčná. Skúste inštalovať klasickú žiarovku s mäkkým svetlom oproti žiarivke / aj úsporné žiarovky sú žiarivky /. Spokojné partnerstvo za to určite stojí.

Zasaďte strom – v oblasti partnerstva na Vašej záhrade zasaďte nový zdravý strom. Ide o zadný pravý roh Vašej záhrady. Ideálne je kvitnúce strom či ker – farba akákoľvek (aj keď ružová je najlepší – čo takto rododendron?)

Spálne – neodporúčajú sa jasné, sýte farby, zvlášť červená a oranžová. Ich silne aktívna energia môže narušovať pokoj, potrebný k spánku. Odporúčajú sa – matné odtiene modrej farby, ďalej šedá, béžová a iné neutrálne farby, ktoré majú upokojujúce účinky a podporujú spánok.

Nalaďte sa pozitívne – ak hľadáte partnera, buďte veselí, myslite na šťastné chvíle a netrápte sa nad skončenými vzťahy. Oblečte si farebné oblečenie a púšťajte si príjemnú hudbu. V žiadnom prípade sa nedrásejte nad srdcebolnými zamilovanými filmy, knihami či piesňami.

Pridaj komentár

Bytové doplnky

Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť. Informácie, ktoré potrebujete na výber sady […]

Read More
Bytové doplnky

Ako si vybrať moderný koberec

Koberce sú dôležitým dekoratívnym prvkom. Vybrať ten správny koberec nemusí byť úplne jednoduché a preto vám prinášame niekoľko praktických rád, ako si vybrať moderný koberec. Aj moderný koberec môže prinášať eleganciu ale mať aj neformálny vzhľad. Ako si vybrať moderný koberec s pomedzi toľkých štýlov, farieb a materiálov? Pri výbere koberca zvážte váš životný štýl. Aby koberec vydržal, […]

Read More
Bytové doplnky

Zľavové KUPÓNY TEMPO KONDELA ušetria nemalé peniaze

Kto by nechcel ušetriť pri nákupe čo najviac. Poradíme, ako ušetriť vďaka zľavovým kódom z KuponyZdarma.sk, aktuálnym akciovým ponukám a ďalším ešte viac. Vieme, kde ich hľadať. Ak máte profily na sociálnych sieťach, tak kupóny tam promujú buď influenceri alebo samotné značky, aby zvýšili počet sledovateľov a svoju popularitu. Sú však aj ľahšie spôsoby, kde […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: