Vyberte si správnu HDCVI kameru

Existuje niekoľko kľúčových aspektov, vďaka ktorým je HDCVI skutočne najlepším bezpečnostným kamerovým systémom. Okrem spoľahlivých interných technológií sú tri hlavné hardvérové ​​komponenty, ktoré tvoria zážitok z HDCVI, koaxiálne káble, DVR a kamery. Kamery stoja na prednej línii medzi tým, čo sa skutočne deje, a tým, čo je vidieť na monitore. Pozrime sa na vlastnosti a zostavenie týchto kamier vrátane čipovej sady a zistíme, čo tieto kamery prenášajú, aby sme zistili, čo robí  kamery HDCVI optimálnym doplnkom v odvetví bezpečnostných kamier.

 

Funkcie

Tieto kamery sú navrhnuté tak, aby vám priniesli video vo vysokom rozlíšení a sú súčasťou toho, že žiadna iná zostava s uzavretým okruhom nemá šancu. Tieto kamery sa môžu pochváliť buď 1MP, ktorý dokáže zaznamenať video vo vysokom rozlíšení 1280 x 720p, alebo 2,1 MP, ktoré dokážu snímať video v plnom HD rozlíšení 1920 x 1080p. Majú flexibilitu pri prepínaní medzi vysokým a štandardným rozlíšením, aby vyhoveli požiadavkám na uloženie záznamu. Každá kamera je vybavená vstavanými infračervenými LED diódami, ktoré automaticky zisťujú svetelné podmienky a môžu snímať v noci alebo detekovať pohyb. Majú krytie IP66, takže si môžete zvoliť umiestnenie v interiéri alebo exteriéri podľa vašich preferencií alebo nevyhnutnosti.

Kupolová kamera

Ak potrebujete, aby kamera zostala počas záznamu skrytá, zvyčajne si vyberiete kupolovú kameru. Sú neuveriteľne univerzálne, dajú sa namontovať na strop a môžu sa otáčať o 360 °, čo im umožňuje zachytiť veľmi širokú oblasť. Tento typ kamery často schopnosťou otáčať sa a byť skrytá, ale nie vždy je to tak a záleží na špecifikáciách jednotlivých modelov. Tiež sú skryté káble kupolovej kamery, čo vyzerá elegantnejšie. Celkovo možno kupolové kamery umiestniť na monitorovanie veľkej plochy a zabrániť vandalizmu v dôsledku toho, že je ťažké ich nájsť. Fungujú veľmi dobre v interiéri aj exteriéri.

Bullet kamera

Kamery HDCVI obsahujú vysielací čip  a v DVR používajú rovnaké obrazové, zvukové a konfiguračné rozhranie ako prijímací čip . A tieto rozhrania sú priemyselným štandardom, ktorý umožňuje kompatibilitu s akýmkoľvek periférnym zariadením alebo poskytovateľom internetových služieb. Špecifikácia HDCVI umožňuje týmto kamerám zaznamenať jeden zo štyroch formátov snímkovej frekvencie: 25 snímok za sekundu, 30 snímok za sekundu, 50 snímok za sekundu a 60 snímok za sekundu.