Vianočné osvetlenie

Okrem krásne ozdobeného stromčeka a adventných vencov je to práve rôznorodá svetelná dekorácia, ktorá by v tomto čase nemala u vás doma chýbať. A práve svetielka sú posledné roky obľúbeným dekorom nielen vo vianočnom čase. Je to vďaka ich všestrannému využitiu, ale taky tým, ako príjemne na nás pôsobí. Nie je to však len tak, je potrebné vybrať vhodné farebné nasvietenie.

 

Biele vs. žlté svetlo

Slávnostné vianočné atmosféru najlepšie vytvoríte za pomoci teplého čiže žltého svetla. Práve to je pre ľudskú psychiku podstatne lepší ako svetlo biele – studené. Biele osvetlenie organizmus nabudzuje, zvyšuje tepovú frekvenciu a krvný tlak, takže sa u neho človek tak neuvoľní ako u žltého. Nie nadarmo sa objavuje v kanceláriách. Rozhodne si teda premyslite, kam ho budete inštalovať a podľa toho vyberajte. Ak sa rozhodnete dať svetelná reťaz či inú dekoráciu do detskej izbičky, vyberte svetlo žlté. Deti u neho lepšie zaspia.

 

 

Kto sa hrá, nehnevá

Kombináciou vetvičiek a šišiek vykúzlite tú správnu útulnú vianočnú náladu, ktorú môžete ešte viac podporiť výrazným svetelným reťazou. Zelené ihličie doplňte ešte o pár ozdôb v bielej alebo striebornej farbe. Spomínané odtiene pomôžu dokrelist pocit, ako by ste si priniesli kúsok zasneženej lesnej krajiny až k vám domov. Alebo môžete zvoliť úplne jednoduchú dekoráciu. Postačí vám sklenená váza väčších rozmerov, do ktorej môžete naaranžovať šišky, kúsky kôry či vianočné odzdoby, pridajte svetielka a čarovná dekorácia je na svete. Jednoduchou výzdobu môžete prenechať pokojne svojim potomkom. Tie budú rady, zabaví sa a vy budete mať aspoň pár minutiek zaslúženého pokoja. Navyše tým deťom vytvoríte nádhernú pamiatku na vianočný čas strávený s vami. A práve o tom Vianoce sú, o rodine, láske a spomienkach.

 

Nezabúdajte ani na vonkajšie vianočné dekoráciu. Než nejakú kúpite, dôkladne si prečítajte, či je určená práve pre vonkajšie prostredie. V tomto prípade už môžete siahnuť po výraznom LED bielom osvetlení. Pre vonkajšie priestory je studené svetlo oveľa lepšie ako teplé.

 

 

V tomto čase by sme mali myslieť aj na svojej milovanej, ktorí už nie sú medzi nami. Na hrob sa hodia sviečky s LED diódou. Tie oproti klasickým sviečkam podstatne dlhšie vydrží.

Dekorácie

Mandaly na stenu sú nádhernou dekoráciou interiéru

Jedným z trendov moderného interiérového dizajnu je použitie prvkov etno-dekoru, ktoré nesú zmysluplnú alebo emocionálnu záťaž. Obzvlášť zaujímavý je dekor, ktorý vytvára osobitnú náladu a nastavuje ju na úspech. Mandaly na stenu, ktoré má špeciálnu energiu, je živým predstaviteľom tohto typu dekorácie interiéru. Existuje veľa možností pre vzor, ​​ktorý sa podobá štylizovanému kvetu, čo vám […]

čítaj viac...
Dekorácie

Akcie internetových obchodov, oplatí sa investovať do firmy Amazon alebo ebay?

Internetové obchody, veľké nákupné centrá a predajcovia sú obľúbené najmä v Európe a Severnej Amerike. Možnosť rýchleho nákupu akéhokoľvek produktu, veľké množstvo platobných metód, pravidelné zľavy a výpredaje – to sú výhody Ebay, Amazonu a ďalších online obchodov, ktoré doručujú tovar do celého sveta. Trh s online nakupovaním rastie ročne o 10-12%, čo znamená možnosť […]

čítaj viac...
Dekorácie

Tipy na zdobenie cez víkend

Tipy na zdobenie nemusia byť časovo náročné. Našli sme nápady na zdobenie, ktoré môžete urobiť za víkend (alebo ešte menej). Či už hľadáte okamžité nápady pre domácich majstrov, ktoré by ste mohli urobiť práve teraz, alebo tipy na zdobenie, ktoré zvýrazní obývačku , kuchyňu , kúpeľňu, spálňu alebo detskú izbu , tu je viac ako 40 super jednoduchých tipov na zdobenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť si domov. budete milovať, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: