Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Váš byt môže rozvoniavať

Často má náš dom nejaký nepríjemný zápach, ktorý nevieme ako ho odstrániť, a to buď kvôli jedlu, ktoré sme pripravili, odtokom v kúpeľni alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Aby ste to ukončili, dnes vám prinášame triky, ktoré neutralizujú tieto vône a že v našom dome prevažuje sviežosť.

Prvá vec, ktorú si uvedomiť, je, že máte k odstráneniu zápachu pred parfumovanie náš domov, pretože inak zmes bude hrozný zápach, a aby náš domov vôňa ešte horšie a silnejší. Takže môžeme začať vysielaním nášho domu každé ráno, po chvíli s otvorenými oknami ho môžeme parfumovať bez problémov.

Existuje veľa osviežovačov vzduchu s veľmi príjemnými vôňami, ktoré sa môžu rozptýliť v domácnosti, ale dnes vám ponúkneme ďalšie alternatívy, ktoré môžete urobiť sami. Návrhy bez toho, aby ste museli minúť veľa peňazí alebo času.

 

  1. Domov osviežovač

 

Môžeme sa rozhodnúť pre arómu, ktorá sa nám najviac páči a robiť domáce osviežovače vzduchu pre náš dom. Aby sme to urobili, budeme potrebovať oranžový, sviečkový vosk a niektorú esenciu, ktorá sa nám páči.

Vezmeme oranžovú, rozdelíme ju na polovicu a vypustíme ju; Medzitým zahrejeme vosk, kým nie je vrátená. Vylijeme vosk v oranžovej a hodíme kvapky esencie. Týmto spôsobom dosiahneme príjemný a trvalý pach v našom dome. Navyše môžeme dať oranžové knôt, aby sa ako sviečka, ako je odporúčané v tomto tutoriále.

  1. Citrón a voda

Ďalším dobrým nápadom na odstránenie zápachu je, okrem získania čerstvého zápachu, používať vodu a citrón. Budeme len musieť variť vodu s vylisovaným citrónom a veľmi príjemnú vôňu uvoľní naša kuchyňa. Odporúča sa urobiť tento trik, keď niečo varíme so silnými vôňami, ako sú morské plody, alebo aby sme odstránili zlú vôňu mikrovlnnej rúry.

 

  1. Oceu

Mnoho iných časov, zlé zápach prichádza z jedného z našich zariadení. Proti špinavému vôňu umývačky riadu používame ocot, odporúčame ho každú chvíľu vyprázdňovať a s vnútorným ocotom, aby ste odstránili vnútorné pachy. Napríklad, proti zlému vôňu práčky bude stačiť, aby bola prázdna a približne 60 ° s malým množstvom čistiaceho prostriedku s okysličeným bielidlom.

  1. Kvety

 

Dobrá myšlienka a dokonalosť s výzdobou každého kútika vášho domu je dať kvety. Môžete dať prírodné kvety v hale alebo v jedálni, aby mali prirodzenú a veľmi príjemnú vôňu. Ak sme leniví a nekladáme kvety, pretože sa nakoniec dejú, môžeme vyskúšať suché kvety. V nich budeme rozptýliť kvapôčky nejakej esencie, ktoré sa nám páčia, výsledok bude tiež veľmi dobrý.

  1. Domáce postrekovač

S horúcou vodou, zmäkčovačom a sódom na pečenie budeme robiť perfektný postrekovač, ktorý hodí do akejkoľvek tkaniny našej domácnosti a vyvíjame veľmi čerstvú vôňu. Stačí ju zmiešať v našom kontajneri s rozprašovačom a hodiť ho vždy, keď chceme mať dobrý zápach kdekoľvek v našom dome. Môžeme ju umiestniť do záclon, postele alebo kdekoľvek chceme.

  1. Utierajte

Môžeme použiť utierky, ktoré sa nám páčia vôňu, alebo ich namočiť v príjemnom zápachu. Budeme ich musieť dať do našich radiátorov a keď zapnem vykurovanie, uvoľnia sa vôňa pre náš domov. Takže naše radiátory budú mať dvojitú funkciu.

  1. Aromatické sviečky

Tento produkt je pre konkrétny okamih dobrou voľbou. Môžeme ich zapnúť, keď pôjdeme na návštevu, zabezpečíme dobrú vôňu, okrem toho, že nám prinášame veľmi elegantný nádych na naše dekorácie.

  1. Parfum

Tento trik je veľmi jednoduchý a efektívny. Budeme musieť dať niekoľko kvapiek nášho parfumu na žiarovky, keď sú vypnuté a studené. Týmto spôsobom, keď ich zmeníme na vôňu, sa vyparí a odovzdáme vôňu našej parfumy, ktorú veľmi milujeme.

Bytové doplnky

Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť. Informácie, ktoré potrebujete na výber sady […]

Read More
Bytové doplnky

Ako si vybrať moderný koberec

Koberce sú dôležitým dekoratívnym prvkom. Vybrať ten správny koberec nemusí byť úplne jednoduché a preto vám prinášame niekoľko praktických rád, ako si vybrať moderný koberec. Aj moderný koberec môže prinášať eleganciu ale mať aj neformálny vzhľad. Ako si vybrať moderný koberec s pomedzi toľkých štýlov, farieb a materiálov? Pri výbere koberca zvážte váš životný štýl. Aby koberec vydržal, […]

Read More
Bytové doplnky

Zľavové KUPÓNY TEMPO KONDELA ušetria nemalé peniaze

Kto by nechcel ušetriť pri nákupe čo najviac. Poradíme, ako ušetriť vďaka zľavovým kódom z KuponyZdarma.sk, aktuálnym akciovým ponukám a ďalším ešte viac. Vieme, kde ich hľadať. Ak máte profily na sociálnych sieťach, tak kupóny tam promujú buď influenceri alebo samotné značky, aby zvýšili počet sledovateľov a svoju popularitu. Sú však aj ľahšie spôsoby, kde […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: