Váš byt môže rozvoniavať

Často má náš dom nejaký nepríjemný zápach, ktorý nevieme ako ho odstrániť, a to buď kvôli jedlu, ktoré sme pripravili, odtokom v kúpeľni alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Aby ste to ukončili, dnes vám prinášame triky, ktoré neutralizujú tieto vône a že v našom dome prevažuje sviežosť.

Prvá vec, ktorú si uvedomiť, je, že máte k odstráneniu zápachu pred parfumovanie náš domov, pretože inak zmes bude hrozný zápach, a aby náš domov vôňa ešte horšie a silnejší. Takže môžeme začať vysielaním nášho domu každé ráno, po chvíli s otvorenými oknami ho môžeme parfumovať bez problémov.

Existuje veľa osviežovačov vzduchu s veľmi príjemnými vôňami, ktoré sa môžu rozptýliť v domácnosti, ale dnes vám ponúkneme ďalšie alternatívy, ktoré môžete urobiť sami. Návrhy bez toho, aby ste museli minúť veľa peňazí alebo času.

 

  1. Domov osviežovač

 

Môžeme sa rozhodnúť pre arómu, ktorá sa nám najviac páči a robiť domáce osviežovače vzduchu pre náš dom. Aby sme to urobili, budeme potrebovať oranžový, sviečkový vosk a niektorú esenciu, ktorá sa nám páči.

Vezmeme oranžovú, rozdelíme ju na polovicu a vypustíme ju; Medzitým zahrejeme vosk, kým nie je vrátená. Vylijeme vosk v oranžovej a hodíme kvapky esencie. Týmto spôsobom dosiahneme príjemný a trvalý pach v našom dome. Navyše môžeme dať oranžové knôt, aby sa ako sviečka, ako je odporúčané v tomto tutoriále.

  1. Citrón a voda

Ďalším dobrým nápadom na odstránenie zápachu je, okrem získania čerstvého zápachu, používať vodu a citrón. Budeme len musieť variť vodu s vylisovaným citrónom a veľmi príjemnú vôňu uvoľní naša kuchyňa. Odporúča sa urobiť tento trik, keď niečo varíme so silnými vôňami, ako sú morské plody, alebo aby sme odstránili zlú vôňu mikrovlnnej rúry.

 

  1. Oceu

Mnoho iných časov, zlé zápach prichádza z jedného z našich zariadení. Proti špinavému vôňu umývačky riadu používame ocot, odporúčame ho každú chvíľu vyprázdňovať a s vnútorným ocotom, aby ste odstránili vnútorné pachy. Napríklad, proti zlému vôňu práčky bude stačiť, aby bola prázdna a približne 60 ° s malým množstvom čistiaceho prostriedku s okysličeným bielidlom.

  1. Kvety

 

Dobrá myšlienka a dokonalosť s výzdobou každého kútika vášho domu je dať kvety. Môžete dať prírodné kvety v hale alebo v jedálni, aby mali prirodzenú a veľmi príjemnú vôňu. Ak sme leniví a nekladáme kvety, pretože sa nakoniec dejú, môžeme vyskúšať suché kvety. V nich budeme rozptýliť kvapôčky nejakej esencie, ktoré sa nám páčia, výsledok bude tiež veľmi dobrý.

  1. Domáce postrekovač

S horúcou vodou, zmäkčovačom a sódom na pečenie budeme robiť perfektný postrekovač, ktorý hodí do akejkoľvek tkaniny našej domácnosti a vyvíjame veľmi čerstvú vôňu. Stačí ju zmiešať v našom kontajneri s rozprašovačom a hodiť ho vždy, keď chceme mať dobrý zápach kdekoľvek v našom dome. Môžeme ju umiestniť do záclon, postele alebo kdekoľvek chceme.

  1. Utierajte

Môžeme použiť utierky, ktoré sa nám páčia vôňu, alebo ich namočiť v príjemnom zápachu. Budeme ich musieť dať do našich radiátorov a keď zapnem vykurovanie, uvoľnia sa vôňa pre náš domov. Takže naše radiátory budú mať dvojitú funkciu.

  1. Aromatické sviečky

Tento produkt je pre konkrétny okamih dobrou voľbou. Môžeme ich zapnúť, keď pôjdeme na návštevu, zabezpečíme dobrú vôňu, okrem toho, že nám prinášame veľmi elegantný nádych na naše dekorácie.

  1. Parfum

Tento trik je veľmi jednoduchý a efektívny. Budeme musieť dať niekoľko kvapiek nášho parfumu na žiarovky, keď sú vypnuté a studené. Týmto spôsobom, keď ich zmeníme na vôňu, sa vyparí a odovzdáme vôňu našej parfumy, ktorú veľmi milujeme.

Bytové doplnky

Ako si vybrať tú najlepšiu dámsku lyžiarsku alebo snowboardovú bundu?

Lyžiarske bundy zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní vášho pohodlia a vašej ochrany pred prírodnými živlami. Trh s bundami sa v posledných rokoch rozšíril, a pokrýva tak všetko od teplých a pohodlných kúskov na lyžovanie, až po ľahké a priedušné modely vhodné na výlety do prírody. Aby ste však dokázali využiť vašu bundu na 100 %, […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Ametyst je kámen se zvláštní energií

Ani moderní člověk neodolá lesku a kráse vzácných minerálů a legendy o jejich magických, léčivých a mystických vlastnostech stále žijí! Lidé jsou připraveni všude hledat drahé kameny, které mohou léčit, chránit a dodávat energii. Rozmanitost krystalů je tak velká, že je téměř nemožné znát všechna jejich jména, ale jeden z nich zná téměř každý – […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Pestovanie byliniek v nádobách

Čerstvé bylinky dodávajú hĺbku a chuť vareným jedlám a šalátom, ale tie malé balíčky narezaných listov sú drahé. Za rovnaké peniaze si môžete kúpiť celú rastlinu alebo niekoľko semien. Vypestujte si doma svoje vlastné bylinky a ak chcete, môžete mať každý deň hrsť voňavej chuti na varenie. Bylinky potrebujú veľmi málo, aby sa im darilo […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: