Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/9/e/9e064aac-ad9c-406f-8d1d-da920b9b2bef/maxibyvanie.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 3402

Skvelé vankúše pre vás


Možno pred desiatimi rokmi boli vankúše len vankúše – vo všeobecnosti ploché kúsky vankúša, ktoré potrebovali 3 alebo 4 kusy, aby ste dosiahli akýkoľvek druh pohodlia. V dnešnej dobe existuje početné typy vankúšov na trhu od pamäťovej peny až po kačacie perie a anti-chrápanie proti alergii. V podstate sú vankúše v súčasnosti veda.

Tak ako si vyberáte perfektný vankúš? Najprv musíte posúdiť, čo hľadáte, nasledujúc tieto niekoľko jednoduchých krokov:
Die-Zudecke-maďarsko-husí-perie-a-dole-vankúš-400Krok 1: Ako spíte?

V akej pozícii spíte v noci značne zmeníte aký druh vankúša potrebujete. Samozrejme, to znamená, že váš partner a možno budete potrebovať aj rôzne typy vankúšov, aby ste obaja dostali dobrý nočný spánok.

Pre tých z vás, ktorí spia na vašej prednej strane, vám vyhovuje mäkší vankúš. Niečo ako vankúš nadol alebo syntetický vankúš s nízkou výplňou bude vyhovovať vašej polohe. Bočné pražce profitujú zo stredne vysokej hrúbky vankúšov, ako je pamäťová penová hmota, Dunlopillo latex alebo vysoko-naplnený Die Zudecke kanadský biely snehový polievkový vankúš. Ak spíte na chrbte alebo spíte v rôznych pozíciách, mali by ste sa stretnúť uprostred so strednou hrúbkou vankúša. Náš spací vankúš Snuggledown môže byť odpoveďou.
Krok 2: Máte alergie?

Ak trpíte alergiami alebo niečím podobným ako astma, potom si zoberiete nesprávny vankúš a necháte sa cítiť zaskočený a nebudete mať dobrý spánok. Zvážte, preč od vankúšov, ktoré obsahujú perie. Aj keď väčšina vankúšov naplnených vankúšmi alebo perím bola spracovaná na odstránenie alergénov, možno by ste sa im lepšie vyhli. Namiesto toho choďte na vankúše, ktoré sú naplnené syntetickými vláknami alebo prírodným latexom. Dunlopillo vyrába širokú škálu vankúšov.
Krok 3: Rozhodnite sa o vašom rozpočte.

Vankúše môžu obrovské rozmedzie v cene od takmer pár z £ každý na viac ako 100 libier vankúš. Takže predtým, než začnete nakupovať vankúše, odporúčame premýšľať o rozpočte, ktorý chcete minúť. Ale nebojte sa, nemusíte stráviť šťastie, aby ste získali kvalitný vankúš – aj keď by ste sa chceli vyhnúť vankúšom 2 €.

Ak chcete udržať nízky rozpočet (pod 20 libier), vyberte si kvalitný syntetický vankúš z dôveryhodnej značky alebo kombinácie peria a kombinácie. Pri vyššom rozpočte (£ 20 – £ 50) prejdite na o niečo luxusnejší syntetický vankúš, pamäťovú penu alebo spodný vankúš. Ak hľadáte úplný luxus s maximálnym rozpočtom (£ 50 a viac) a potom prejdite za najlepšiu kvalitu, ktorú nájdete, určite nájdete veľmi luxusný spodný vankúš s týmto druhom rozpočtu.
Krok 4: Máte problémy so spánkom?

Nakoniec, predtým, než začnete nakupovať vankúš, mali by ste zvážiť, či máte problémy so spánkom. Populárna problematika spánku – hlavne pre uši vášho partnera – chrápanie. Ale vedeli ste, že máte skutočne anti-chrápanie vankúše? Podobne dostanete vankúše, ktoré pomáhajú príznakom spánkového apnoe.

Pre trpiacich bolesti chrbta alebo krku si môžete zakúpiť vankúše, ktoré sú špeciálne navrhnuté na vyrovnanie chrbtice. Po tom všetkom, prečo práve matrace s pamäťovou penou, keď máte tiež pamäťové penové vankúše?

Vankúše nakupovanie môže vyzerať strašne komplikované, ale ak budete postupovať podľa týchto jednoduchých krokov, ocitnete sa na ceste k dokonalým vankúšom a nádhernému nočnému spánku.

Bytové doplnky

Ako si vybrať obliečky do svojej izby?

Pri výbere obliečkok je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory. Nezáleží to výlučne na pohodlí pri spánku, či nás hreje alebo je chladnejšie, aj keď je to kľúčový faktor, nájdu sa aj takí, ktorí si ich vyberajú podľa toho, koľko starostlivosti vyžadujú, či potrebujú žehliť alebo sa dajú ľahko čistiť. Informácie, ktoré potrebujete na výber sady […]

Read More
Bytové doplnky

Ako si vybrať moderný koberec

Koberce sú dôležitým dekoratívnym prvkom. Vybrať ten správny koberec nemusí byť úplne jednoduché a preto vám prinášame niekoľko praktických rád, ako si vybrať moderný koberec. Aj moderný koberec môže prinášať eleganciu ale mať aj neformálny vzhľad. Ako si vybrať moderný koberec s pomedzi toľkých štýlov, farieb a materiálov? Pri výbere koberca zvážte váš životný štýl. Aby koberec vydržal, […]

Read More
Bytové doplnky

Zľavové KUPÓNY TEMPO KONDELA ušetria nemalé peniaze

Kto by nechcel ušetriť pri nákupe čo najviac. Poradíme, ako ušetriť vďaka zľavovým kódom z KuponyZdarma.sk, aktuálnym akciovým ponukám a ďalším ešte viac. Vieme, kde ich hľadať. Ak máte profily na sociálnych sieťach, tak kupóny tam promujú buď influenceri alebo samotné značky, aby zvýšili počet sledovateľov a svoju popularitu. Sú však aj ľahšie spôsoby, kde […]

Read More
%d blogerom sa páči toto: