Skvelé vankúše pre vás


Možno pred desiatimi rokmi boli vankúše len vankúše – vo všeobecnosti ploché kúsky vankúša, ktoré potrebovali 3 alebo 4 kusy, aby ste dosiahli akýkoľvek druh pohodlia. V dnešnej dobe existuje početné typy vankúšov na trhu od pamäťovej peny až po kačacie perie a anti-chrápanie proti alergii. V podstate sú vankúše v súčasnosti veda.

Tak ako si vyberáte perfektný vankúš? Najprv musíte posúdiť, čo hľadáte, nasledujúc tieto niekoľko jednoduchých krokov:
Die-Zudecke-maďarsko-husí-perie-a-dole-vankúš-400Krok 1: Ako spíte?

V akej pozícii spíte v noci značne zmeníte aký druh vankúša potrebujete. Samozrejme, to znamená, že váš partner a možno budete potrebovať aj rôzne typy vankúšov, aby ste obaja dostali dobrý nočný spánok.

Pre tých z vás, ktorí spia na vašej prednej strane, vám vyhovuje mäkší vankúš. Niečo ako vankúš nadol alebo syntetický vankúš s nízkou výplňou bude vyhovovať vašej polohe. Bočné pražce profitujú zo stredne vysokej hrúbky vankúšov, ako je pamäťová penová hmota, Dunlopillo latex alebo vysoko-naplnený Die Zudecke kanadský biely snehový polievkový vankúš. Ak spíte na chrbte alebo spíte v rôznych pozíciách, mali by ste sa stretnúť uprostred so strednou hrúbkou vankúša. Náš spací vankúš Snuggledown môže byť odpoveďou.
Krok 2: Máte alergie?

Ak trpíte alergiami alebo niečím podobným ako astma, potom si zoberiete nesprávny vankúš a necháte sa cítiť zaskočený a nebudete mať dobrý spánok. Zvážte, preč od vankúšov, ktoré obsahujú perie. Aj keď väčšina vankúšov naplnených vankúšmi alebo perím bola spracovaná na odstránenie alergénov, možno by ste sa im lepšie vyhli. Namiesto toho choďte na vankúše, ktoré sú naplnené syntetickými vláknami alebo prírodným latexom. Dunlopillo vyrába širokú škálu vankúšov.
Krok 3: Rozhodnite sa o vašom rozpočte.

Vankúše môžu obrovské rozmedzie v cene od takmer pár z £ každý na viac ako 100 libier vankúš. Takže predtým, než začnete nakupovať vankúše, odporúčame premýšľať o rozpočte, ktorý chcete minúť. Ale nebojte sa, nemusíte stráviť šťastie, aby ste získali kvalitný vankúš – aj keď by ste sa chceli vyhnúť vankúšom 2 €.

Ak chcete udržať nízky rozpočet (pod 20 libier), vyberte si kvalitný syntetický vankúš z dôveryhodnej značky alebo kombinácie peria a kombinácie. Pri vyššom rozpočte (£ 20 – £ 50) prejdite na o niečo luxusnejší syntetický vankúš, pamäťovú penu alebo spodný vankúš. Ak hľadáte úplný luxus s maximálnym rozpočtom (£ 50 a viac) a potom prejdite za najlepšiu kvalitu, ktorú nájdete, určite nájdete veľmi luxusný spodný vankúš s týmto druhom rozpočtu.
Krok 4: Máte problémy so spánkom?

Nakoniec, predtým, než začnete nakupovať vankúš, mali by ste zvážiť, či máte problémy so spánkom. Populárna problematika spánku – hlavne pre uši vášho partnera – chrápanie. Ale vedeli ste, že máte skutočne anti-chrápanie vankúše? Podobne dostanete vankúše, ktoré pomáhajú príznakom spánkového apnoe.

Pre trpiacich bolesti chrbta alebo krku si môžete zakúpiť vankúše, ktoré sú špeciálne navrhnuté na vyrovnanie chrbtice. Po tom všetkom, prečo práve matrace s pamäťovou penou, keď máte tiež pamäťové penové vankúše?

Vankúše nakupovanie môže vyzerať strašne komplikované, ale ak budete postupovať podľa týchto jednoduchých krokov, ocitnete sa na ceste k dokonalým vankúšom a nádhernému nočnému spánku.

Bytové doplnky

TAJOMSTVÁ DIZAJNÉROV: AKO OSVIEŽIŤ INTERIÉR

Interiérový dizajn je veda, ktorá si vyžaduje veľa vedomostí a zručností. Zmena interiéru malými spôsobmi je skvelý spôsob, ako dodať miestnosti sviežosť a novosť bez potreby veľkých rekonštrukcií. V procese vytvárania krásneho a funkčného priestoru používajú dizajnéri rôzne techniky, ktoré pomáhajú zmeniť celkový dojem z interiéru. Poďme sa porozprávať o 7 tajomstvách dizajnérov, ktoré pomôžu […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Príručka k čistiacim utierkam Mewa. Nie všetky čistiace utierky sú rovnaké

Čistiace utierky Mewa sú oficiálne od roku 2011 najlepšie utierky na svete. Aby však zostali v top forme, musia byť použité tie správne a na správnom mieste. Na čo si musíte dať pri výbere pozor? Technické názvy čistiacich utierok znejú sľubne, ale čo znamenajú? Volajú sa Mewatex, Mewatex Ultra, Mewatex Plus, Mewa Protex, sú bielo-červené, […]

čítaj viac...
Bytové doplnky

Ako si vybrať tú najlepšiu dámsku lyžiarsku alebo snowboardovú bundu?

Lyžiarske bundy zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní vášho pohodlia a vašej ochrany pred prírodnými živlami. Trh s bundami sa v posledných rokoch rozšíril, a pokrýva tak všetko od teplých a pohodlných kúskov na lyžovanie, až po ľahké a priedušné modely vhodné na výlety do prírody. Aby ste však dokázali využiť vašu bundu na 100 %, […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: