Skladovanie sezónnych pneumatík na úrovni

skladovanie pneumatík

Pomaly je tu jeseň a za ňou zima. Znova čas, kedy každý vodič vymení letné pneumatiky za zimné a znova stojí pred otázkou: „ Kam tie pneumatiky uskladniť?“ Existujú dve možnosti: Buď si ich odložia u svojho výrobcu, poskytovateľa takéhoto sezónneho skladovania alebo si pneumatiky uskladnia u seba doma. V každom prípade je dobré vedieť, ako tieto pneumatiky správne a účelne uskladniť. 

Regály na pneumatiky

Riešením sú regály na pneumatiky. Len tie sú primárne určené práve pre skladovanie pneumatík a zabezpečia vám ochranu a bezpečie pred nepriaznivými vplyvmi.  Ak si myslíte, že v tom či pneumatiky necháte ležať niekde v pivnici v kúte a tým, že ich budete skladovať na regáloch pre ne určené nie je žiaden rozdiel, nie je to tak.

Pri skladovaní na regáloch sú pneumatiky chránené pred vonkajšími vplyvmi, akými je napríklad vlhkosť, chlad, alebo prípadne napadnutie škodcami, ktoré by ich mohli poškodiť.  Navyše sú tak viac chránené pred prachom a znečistením a tak sú pripravené na ďalšie použitie. 

skladovanie pneumatík

Účelné a praktické

Regály na pneumatiky vám preto ušetria nielen priestor na pneumatiky, ale takisto ich ochránia a ušetria vám ďalšie zbytočné investície spôsobené ich rýchlejším opotrebovaním a znížením kvalitatívnych požiadaviek.

Investícia do regálov na pneumatiky je výhodná a vráti sa vám v podobe spokojnosti. Navyše poskytovatelia reálov a regálových zostáv ponúkajú svojim klientom aj ďalšie regály vhodné napríklad pre doplnkové skladovanie, napríklad príslušenstva.

skald

Obľúbený je napríklad plastový program, ktorý ocenia nielen ľudia v bežnej garáži, ale takisto aj väčšie sklady a podniky, ktoré ocenia poriadok a ľahký prístup k veciam. Skladujte na úrovni bez rozdielu toho, čo skladujete.

Pridaj komentár

Rodinné domy

Vlastnosti betónových plotov s ohľadom na plot domu

Ploty z betónových dielcov sú veľmi žiadané a používajú sa na oplotenie nielen administratívnych budov, ale aj súkromných pozemkov. Tí, ktorí využili možnosť inštalácie plotu z betónu, zažili všetky jeho výhody v porovnaní s inými stavebnými materiálmi. Medzi nimi – estetické a praktické komponenty. Hlavnou črtou betónových plotov je, že sa vyrábajú vibračným odlievaním. To […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Úplný sprievodca maľovaním odkvapov

Žľaby sú súčasťou prvej línie obrany vášho domu proti dažďu a vlhkosti. Smerujú vodu preč od základov vášho domu, strechy, obkladov a okien. Ich denné vystavenie živlom však spôsobuje vyblednutie, zmenu farby, rast plesní a dokonca aj hrdzavenie v závislosti od materiálu. Bez pravidelnej údržby, ako je čistenie a natieranie, bude potrebné odkvapy vymieňať častejšie, […]

čítaj viac...
Rodinné domy

Svetlík: ekologické riešenie

Je možné priniesť prirodzené osvetlenie do tmavých miestností alebo bez okien. Svetlíky umožňujú miestnostiam, ako sú chodby alebo šatníky, prirodzené svetlo. Skutočná ekologická a ekonomická alternatíva k umelému osvetleniu. Slnko: nevyčerpateľná energia Keďže fosílnych palív z roka na rok ubúda, stále viac spotrebiteľov sa obracia na obnoviteľné energie. Tiež slnečnú energiu, ktorá bola kedysi využívaná len okrajovo, v […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: