Seetee – užite si skvelé leto

Milujete skvelý a pohodlný život? Určite áno, a preto máme pre vás pripravenú fantastickú novinku. Seetee je revolučný sedací vak. Okamžite ho môžete nafúknuť a pritom je pri nosení taký malý a ľahký, že ho môžete nosiť vo vrecku. Tento dizajnový kúsok bol špeciálne navrhnutý pre milovníkov lifestylový vecičiek.

Ako funguje táto geniálna vec? Vak jednoducho naplníte vzduchom. Princíp je jednoduchý, proste ho zvlníte proti toku vzduchu a a sedací vak je nafúknutý. Vak je vybavený klipom, ktorý zaručí, že vzduch neunikne. Však je to dokonané!

Seetee je ideálnou voľbou pre tých, čo milujú na dovolenkách komfort, radi navštevujú festivaly a kultúrne podujatia. Je to geniálna voľba pre turistov. Môžete si jednoducho odpočinúť, kde vás to práve napadne a pritom si užívať fantastickú panorámu prírody.

Vďaka skutočne ľahkému materiálu môžete Seetee mať neustále vo vrecku a pripravené k použitiu.

Ale to nie je všetko. Seetee má mnoho zaujímavých funkcií, a preto by ste o tomto produkte mali vedieť viac.

Seetee môžete použiť ako nafukovací čln, takže si môžete vychutnať zábavu na vode,  alebo sa jednoducho opaľovať.  Na nafúknutie nepotrebujete žiadne externé vzduchové čerpadlo. Nafúknutie je rýchle. Otvorte, urobte niekoľko krokov, vak sa rýchlo naplní vzduchom. V priebehu niekoľkých sekúnd sa vak nafúkne a rovnako rýchlo sa vyfúkne a opäť je pripravené na použitie práve tam, kde to budete potrebovať.

Nekupujte žiadne fejky. Aby ste si kúpili originál Seetee nafukovací vak, odporúčame nákup u oficiálneho predajcu seetee.eu.

Nekupujte žiadne fejky. Aby ste si kúpili originál Seetee nafukovací vak, odporúčame nákup u oficiálneho predajcu seetee.eu.

Na výber máte rôzne farebné vyhotovenia, dodanie je rýchle a spoľahlivé.

Doprajte si aj vy leto snov zo Seetee!

 

trávniky žilina
Exteriér

Druhy trávnika – aký si vybrať?

Vzhľad trávnika do značnej miery závisí od jeho typu a predtým, ako si stanovíte cieľ stať sa majiteľom krásneho a praktického zeleného trávnika, musíte jasne pochopiť rozdiel medzi rôznymi druhmi trávnika, pretože sa používajú v rôznych oblastiach, prípadoch a v zásade neexistuje univerzálna možnosť . V čom sú trávnikové trávy iné? Trávnik môže byť buď […]

čítaj viac...
Exteriér

Trampolína pre malých i veľkých: Kvôli týmto benefitom by ste si ju mali zadovážiť aj vy!

Mať vlastnú záhradu je skvelé. Čerstvý vzduch, čas strávený s blízkymi pod holým nebom a odpočinok, po ktorom túžia v dnešných uponáhľaných časoch asi všetci. Ako tráviť čas v záhrade aktívne? Doprajte si trampolínu! Dáte nám za pravdu, že trampolína je obľúbenou atrakciou – v dnešnej dobe je doslova must-have prvkom každej záhrady. Niet divu, má mnoho benefitov pre malých […]

čítaj viac...
Exteriér

Prečo používať podložky na cvičenie?

Myslíte to s cvičením doma naozaj vážne a ste odhodlaní dať do toho všetko? Gratulujeme k skvelému rozhodnutiu. Ak sa už začínate obzerať po tom, čo všetko si na svoju novú záľubu zaobstaráte, určite si nezabudnite na nákupný zoznam vedľa športového oblečenia, obuvi, posilňovacieho stroja alebo iných pomôcok podľa toho, čomu sa idete venovať, dopísať […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: