regál do skladu

Regálové riešenia s 20 ročnou tradíciou do každej domácnosti

Ak ste sa už niekedy podieľali na zariaďovaní domu, bytu, či firmy, viete, že všetko, čo si sami navrhnete, určitým spôsobom odráža Vás rukopis v dome. Atmosféra, ktorú cítiť z takého dizajnu, ktorý nesie Váš podpis, nikdy nevymizne.

Takmer každý z nás sa ako dieťa rád hrával so stavebnicami, či legom. Poskladať dom, strom, alebo čokoľvek iné. A skúšali ste si už vyskladať svoj regál? Je to zábavná hra!

regál

Bežný spotrebiteľ sa občas dostane do situácie, kedy si v obchode vyberie regál, ktorý potrebujeme domov, a pri jeho inštalácii zistí, že nevybral dobre. Regál je príliš malý, alebo príliš veľký, má málo políc a neunesie váhu.

Ak podnikáte s tovarom, ktorý skladujete napríklad v sklade, alebo garáži, potrebujete využiť maximálne možnosti priestorov. Kupovať regály vo veľkom len preto, že sú akciové, alebo za dobrú cenu sa neoplatí. Preťaženie regálu, či jeho krátka životnosť Vás prinútia kúpiť nový. Ako to urobiť tak, aby ste mali regál na mieru?

Dokážete to s našim on-line návrhárom.

Vyplníte tabuľku podľa rozmerov, ktoré máte k dispozícii. Pridáte zaťaženie regálov a ich počty. Regál je na svete.

Toto riešenie je veľmi jednoduché a praktické na čas. Nemusíte tráviť čas vo veľkoskladoch, stačí si sadnúť k internetu, zadať požiadavky a vyplniť adresu. Sami si budete regulovať cenu, ktorá sa odvíja od počtu políc, výšky regálu, či možnosti zaťaženia. Podľa seba si vytvoríte maximálne variabilnú regálovú zostavu, ktorú môžete podľa podmienok v interiéri meniť. Vychytávkou je nosnosť police až do 300 kilogramov!

Ak sa Vám regál pri tvorbe nebude páčiť, len si preklikáte jeho možnosti. Väčšia výška, či polica navyše? Kliknite si na „Nová zostava“ a regál poskladajte znovu.

Regály sú elegantné a moderné, v bežných podmienkach takmer nezničiteľné.

Vyskúšajte si ako funguje návrhár a vytvorte pre seba,svoju frmu, či sklad regálovú zostavu na mieru.

Pridaj komentár