Regálové riešenia s 20 ročnou tradíciou do každej domácnosti

regál do skladu

Ak ste sa už niekedy podieľali na zariaďovaní domu, bytu, či firmy, viete, že všetko, čo si sami navrhnete, určitým spôsobom odráža Vás rukopis v dome. Atmosféra, ktorú cítiť z takého dizajnu, ktorý nesie Váš podpis, nikdy nevymizne.

Takmer každý z nás sa ako dieťa rád hrával so stavebnicami, či legom. Poskladať dom, strom, alebo čokoľvek iné. A skúšali ste si už vyskladať svoj regál? Je to zábavná hra!

regál

Bežný spotrebiteľ sa občas dostane do situácie, kedy si v obchode vyberie regál, ktorý potrebujeme domov, a pri jeho inštalácii zistí, že nevybral dobre. Regál je príliš malý, alebo príliš veľký, má málo políc a neunesie váhu.

Ak podnikáte s tovarom, ktorý skladujete napríklad v sklade, alebo garáži, potrebujete využiť maximálne možnosti priestorov. Kupovať regály vo veľkom len preto, že sú akciové, alebo za dobrú cenu sa neoplatí. Preťaženie regálu, či jeho krátka životnosť Vás prinútia kúpiť nový. Ako to urobiť tak, aby ste mali regál na mieru?

Dokážete to s našim on-line návrhárom.

Vyplníte tabuľku podľa rozmerov, ktoré máte k dispozícii. Pridáte zaťaženie regálov a ich počty. Regál je na svete.

Toto riešenie je veľmi jednoduché a praktické na čas. Nemusíte tráviť čas vo veľkoskladoch, stačí si sadnúť k internetu, zadať požiadavky a vyplniť adresu. Sami si budete regulovať cenu, ktorá sa odvíja od počtu políc, výšky regálu, či možnosti zaťaženia. Podľa seba si vytvoríte maximálne variabilnú regálovú zostavu, ktorú môžete podľa podmienok v interiéri meniť. Vychytávkou je nosnosť police až do 300 kilogramov!

Ak sa Vám regál pri tvorbe nebude páčiť, len si preklikáte jeho možnosti. Väčšia výška, či polica navyše? Kliknite si na „Nová zostava“ a regál poskladajte znovu.

Regály sú elegantné a moderné, v bežných podmienkach takmer nezničiteľné.

Vyskúšajte si ako funguje návrhár a vytvorte pre seba,svoju frmu, či sklad regálovú zostavu na mieru.

Pridaj komentár

Moderné technológie

Základy fotovoltiky

čo je fotovoltika? Fotovoltaika znamená premenu slnečnej energie (grécky phos: svetlo) na elektrickú energiu (-voltaic: odvodené od jednotky elektrického napätia, voltu, ktorá bola pomenovaná po fyzikovi Alessandrovi Voltovi). Miera rastu je stabilná, v neposlednom rade vďaka vládnym dotáciám. Ziskovosť fotovoltického systému (FV systému) závisí okrem iného aj od jeho veľkosti. Ako funguje fotovoltika? Solárne články […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Sprievodca inteligentnou domácnosťou

Domy sú čoraz inteligentnejšie. S rýchlym nárastom technológie domácej automatizácie spotrebitelia začleňujú do svojich domovov zariadenia a systémy pre inteligentné domácnosti. Automatizačná technológia sa v posledných rokoch výrazne rozvinula so zavedením digitálnych hlasových asistentov, inteligentných zámkov a mnohých ďalších systémov a zariadení. V tomto sprievodcovi technológiou inteligentných domácností preskúmame vzostup technológie, zariadenia, riziká a mnoho ďalších tém. […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Tepelná izolácia: ako ju vylepšiť

Že je tu zima! Myslíte si, že váš domov neudrží teplo vo vnútri? Alebo že počas letných mesiacov uniká z klimatizácie chlad? Ak je vaša nehnuteľnosť staršia ako 40 rokov, je veľmi možné, že tepelný výkon nie je najvhodnejší. V súčasnosti máme nové materiály a nové techniky, pomocou ktorých dokážeme veľmi jednoduchým spôsobom zatepliť váš […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: