Regálové riešenia s 20 ročnou tradíciou do každej domácnosti

regál do skladu

Ak ste sa už niekedy podieľali na zariaďovaní domu, bytu, či firmy, viete, že všetko, čo si sami navrhnete, určitým spôsobom odráža Vás rukopis v dome. Atmosféra, ktorú cítiť z takého dizajnu, ktorý nesie Váš podpis, nikdy nevymizne.

Takmer každý z nás sa ako dieťa rád hrával so stavebnicami, či legom. Poskladať dom, strom, alebo čokoľvek iné. A skúšali ste si už vyskladať svoj regál? Je to zábavná hra!

regál

Bežný spotrebiteľ sa občas dostane do situácie, kedy si v obchode vyberie regál, ktorý potrebujeme domov, a pri jeho inštalácii zistí, že nevybral dobre. Regál je príliš malý, alebo príliš veľký, má málo políc a neunesie váhu.

Ak podnikáte s tovarom, ktorý skladujete napríklad v sklade, alebo garáži, potrebujete využiť maximálne možnosti priestorov. Kupovať regály vo veľkom len preto, že sú akciové, alebo za dobrú cenu sa neoplatí. Preťaženie regálu, či jeho krátka životnosť Vás prinútia kúpiť nový. Ako to urobiť tak, aby ste mali regál na mieru?

Dokážete to s našim on-line návrhárom.

Vyplníte tabuľku podľa rozmerov, ktoré máte k dispozícii. Pridáte zaťaženie regálov a ich počty. Regál je na svete.

Toto riešenie je veľmi jednoduché a praktické na čas. Nemusíte tráviť čas vo veľkoskladoch, stačí si sadnúť k internetu, zadať požiadavky a vyplniť adresu. Sami si budete regulovať cenu, ktorá sa odvíja od počtu políc, výšky regálu, či možnosti zaťaženia. Podľa seba si vytvoríte maximálne variabilnú regálovú zostavu, ktorú môžete podľa podmienok v interiéri meniť. Vychytávkou je nosnosť police až do 300 kilogramov!

Ak sa Vám regál pri tvorbe nebude páčiť, len si preklikáte jeho možnosti. Väčšia výška, či polica navyše? Kliknite si na „Nová zostava“ a regál poskladajte znovu.

Regály sú elegantné a moderné, v bežných podmienkach takmer nezničiteľné.

Vyskúšajte si ako funguje návrhár a vytvorte pre seba,svoju frmu, či sklad regálovú zostavu na mieru.

Pridaj komentár

Moderné technológie

Hlavné nevýhody solárnej energie, o ktorých musíte vedieť

A aj keď existuje veľa pozitív, je rovnako dôležité uvedomiť si nevýhody solárnej energie. Je to pochopiteľné vzhľadom na to, že by sme mali podporovať využívanie zelenej energie, bezplatnú energiu, ktorú môžete vytvoriť, a odolnosť, ktorú panely ponúkajú vášmu domovu. Nie sú to však všetky dobré správy – solárne panely majú stále svoje nevýhody . […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Praktické bývanie s domácou automatizáciou

robiť z vlastného domu inteligentný dom je niečo výnimočné. Nikde inde nie je možné inteligentné prepojenie zariadení tak optimálne prispôsobiť vašim potrebám. Ale aj s domácou automatizáciou môžete začať v malom a rozširovať sa vlastným tempom . Najmä vybudovanie vlastného nového inteligentného domu vám dáva výhody, ktoré iným spôsobom nezískate .Prispôsobte svoj dom svojim potrebám […]

čítaj viac...
Moderné technológie

Základy fotovoltiky

čo je fotovoltika? Fotovoltaika znamená premenu slnečnej energie (grécky phos: svetlo) na elektrickú energiu (-voltaic: odvodené od jednotky elektrického napätia, voltu, ktorá bola pomenovaná po fyzikovi Alessandrovi Voltovi). Miera rastu je stabilná, v neposlednom rade vďaka vládnym dotáciám. Ziskovosť fotovoltického systému (FV systému) závisí okrem iného aj od jeho veľkosti. Ako funguje fotovoltika? Solárne články […]

čítaj viac...
%d blogerom sa páči toto: